Jump to content
GIGN Forum

Icecream Uz War3


Recommended Posts

Mani sauc Kristaps esmu 17 gadus jauns pašlaik nedaru neko pļauju zāli , un palīdzu vecākiem ar viņu biznesu vasarā patīk iziet arā kā ari spēlēt cs . cs es spēlēju kādus gadus ~6-7 ar minimālam pauzēm , no tiem 4 gadus war3 . Admins esmu bijis zinu daudz ko no adminu būšanas.

Vēlos acc , jo jūsu servera uzturos bieži ne vienmēr servera ir admini nesaku ka adminu ir maz , bet nu admini ar galvu uz pleciem nekad nevar but par daudz , un rakstu acc , jo aizmukušie čīteru sadaļā adminu aktivitāte ir mērāma gandrīz ka 0 , šajā sadaļā esmu aktīvs , jo čiterus nododu daudz . SPēleju no rīta , vakarā citreiz lidz 24:00. Reģistrēts niks ir. ;)

stati.

Vēletos xban , xslay , xslap , xkick

Tiesibas neprasu lielas protams galvenais butu xban , lai banotu čiterus , slap lai brīdinātu misijas nepildītājus slay lai sodītu misijas nepildītājus kick lai izkikotu pingerus , afk .

Admini kas rekomendē : Lumpy , Sp[a]nky[z]

Ar cieņu : IceCream .^

Edited by Icecream
Link to comment
Share on other sites

Man vienmēr ir tāds nerakstīts likums vai lietiņa (sauc kā gribi), pēc kuras es vados un izdaru secinājumus, veidoju pirmo iespaidu par cilvēku. Par cik mums nekad nav bijusi saruna, kas būtu plašāka par "čau-čau" dialogu, tad, šo pirmo iespaidu es redzu šeit. Lai arī Tu šķiet sirsnīgs un patīkams cilvēks, es nezinu, ko lai domā... Viss teksts ir nesaprotama, neloģiska vārdu virkne. Neko sliktu nevēlos teikt, bet tomēr, varēji pacensties par sevi atstāt labāku iespaidu, par cik, šī bija tava viena no vienīgajām iespējām to izdarīt.

Lai arī mana balss neko neizsaka un kāds pēc šādas loģikas mani apsauks par muļķi un tā tālāk, es padomāšu.

Edit: Pamanīju, ka esi aktīvs aizmukušo čīteru sadaļā. Anyways, piedošanu par kritiku, izteikšu tomēr nelielu atbalstu.

Mani sauc Kristaps esmu 17 gadus jauns pašlaik nedaru neko pļauju zāli , un palīdzu vecākiem ar viņu biznesu vasarā patīk iziet arā kā ari spēlēt cs . cs es spēlēju kādus gadus ~6-7 ar minimālam pauzēm , no tiem 4 gadus war3 . Admins esmu bijis zinu daudz ko no adminu būšanas.

Vēlos acc , jo jūsu servera uzturos bieži ne vienmēr servera ir admini nesaku ka adminu ir maz , bet nu admini ar galvu uz pleciem nekad nevar but par daudz , un rakstu acc , jo aizmukušie čīteru sadaļā adminu aktivitāte ir mērāma gandrīz ka 0 , šajā sadaļā esmu aktīvs , jo čiterus nododu daudz . SPēleju no rīta , vakarā citreiz lidz 24:00. Reģistrēts niks ir.

Tiesibas neprasu lielas protams galvenais butu xban , lai banotu čiterus , slap lai brīdinātu misijas nepildītājus slay lai sodītu misijas nepildītājus .

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Nu man ir bijis vairāk iespēju kontaktēties ar ICEcream, jo parasti esam vienos laikos online un pēc runas spriežot ir nosvērts un nestrebj karstu.

REC uz xban to4na kaut vai tikai tādēļ, ka aizmukušo čīteru sadaļā raksti gandrīz katru dienu un maz kļūdies.

Edited by spankyed
Link to comment
Share on other sites

Es jau ar domāju, ka mana rekomendācija te nekādu lomu nespēlēs, taču kandidāts ir ļoti labs. Spēlēt prot, sūdus nav vārījis, aktīvs čīteru sadaļā.

Viedajiem spriest. :)

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nu tie kuri rekomende , viniem taksh kaut kas jauzraksta labs par vinju. Ja es vinju neatbalstu , tad pec butibas prieksh kam man jaraksta daudz un jaskaidro kapec ta. Es vinju ka adminu vispar neredzu , un tas ka vinsh kaut ko reporte neko neizsaka. Ja chalis grib klut par adminu , tad vinsh serveri uzvedas attiecigi un kontakte ar adminiem lai pec tam dabutu atbalstu. Bet ta pagaidam ir lieks teksts spelju chata un "hi" , "chau" , "lol".

P.S. protams vinjam tas nav obligati jadara , vnk kad chalis patiesham ir gatavs dabut tiesibas to var redzet kad tu spele ar vinju.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Piedodiet, ka šeit uzrakstīju, bet es vēlos izteikt savu viedokli un varat dot man warn.!

Es nevarēju izturēt un neizteikt savu viedokli. Sāksim ar ngear, pēc tava teksta rakstīta tu vēlies cilvēkus kas līstu tev pakaļā tikai tadēļ lai tu ieliktu rec. Tas jau vispār ir nožēlojami un vispār cik skatos tie kas māk labi pielabināties iegūst acc tikai tadēļ ka reportē čiterus vai vienkārši nospelē mēnesi war3.gign.lv un pasveicina adminus. (No offence)

Talāk, pirms 2-3 gadiem lai iegūtu acc vajadzēa nospēlēt vismaz gadu un tikai tad ar grutībām varēja iegūt acc. Vispār tad vismaz tiešām atradās tie cilvēki, kuriem tiešām varēja piešķirt acc. Neviss tie kas uzturas serverī mēnesi un pasaka adminam "Chau" "hi" utt.

Un vēl kaut kas, Admini nav labāki par serverī esošu spelētāju un attieksme vienkārši adminiem dāžiem (nenosaukšu vārdos paši zina) ir tāda ka viņš ir labāks par parastu spelētāju !

Es nevēlos apcelt nevienu adminu vai kādu cilvēku, bet es vēlos lai admini kuriem ir acc lai piedomā kādu cilvēku atbalsta! Ja kādu apvainoju piedodiet.

P.S - Tiešām piedodiet ka ierakstīju tiesību sadaļa.

EDIT : Par icecream, ļoti kluss un pavada daudz laika serverī.

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Pec tavas logikas visi admini kuri dabuja tiesibas pirms pusgada ir dirsa lideji.

Apsveicu.

EDIT: kads sakars ar attieksmi , es runaju par tavu pirmo citatu. Kr4e man poh.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Varu izversties arii daudz sikak.

Tas sikak skan aptuveni shadi, ka man shis cilveks neliekas , ka ir pilnibaa nobriedis prieksh jebkadam tiersibam. Kamer nav tiesibu ar vinju viss ir kartiba tikko bus tiesibas saksies problemas, luk tada tipa cilveks an vinsh skiet. Ir paris kadru kuriem varetu mierigi iedot tiesibas, bet vinji sheit neraksta un nezinu vai arii rakstis.

Un jautajums arii diezgan kuteligs, ka jaunie admini logiski, ka balsta citus jaunos - no offense, bet uz to ir jaskatas nedaudz kritiskak.

Link to comment
Share on other sites

Tas sikak skan aptuveni shadi, ka man shis cilveks neliekas , ka ir pilnibaa nobriedis prieksh jebkadam tiersibam. Kamer nav tiesibu ar vinju viss ir kartiba tikko bus tiesibas saksies problemas, luk tada tipa cilveks an vinsh skiet. Ir paris kadru kuriem varetu mierigi iedot tiesibas, bet vinji sheit neraksta un nezinu vai arii rakstis.

Un jautajums arii diezgan kuteligs, ka jaunie admini logiski, ka balsta citus jaunos - no offense, bet uz to ir jaskatas nedaudz kritiskak.

Nebus tā mahmed , kas tev liek tā domāt , ka būs kautkas savadak neka ir ? Nesu cilvēks kas ar savu acc pagarina kraniņu par 10 cm .

Link to comment
Share on other sites

Moderato, zināmā mērā tev ir taisnība, BET jāņem vērā, ka pirms gadiem 2-3 serverī bija 5x vairāk spēlētāju un 10x vairāk tiesību prasītāju. Tā kā serveros kārtība ir jāuztur, tad nekas cits jau neatliek, kā dot acc čaļiem, kuri spēj atstāt pozitīvu iespaidu. Jāņem vērā arī tas, ka pirms 3 gadiem GIGN bija tikai viens serveris, bet šobrīd kopā ir veseli 5, pie tam cs 1.6 sāk lēnām vispār grimt, tāpēc jāpriecājas, ka izdodas atrast kādu piemērotu kandidātu.

Link to comment
Share on other sites

ANTI. chelam ir par maz skillu. un taadam ka vinjam , kas visu laiku podmazivaetsa pie visiem. nevaru atbalst ;/ sorry.

17 gadi? :o bet man liekas ka tur vairak par 15 nebuus.

nesapratu ko nozime podmazivaetsa ??

Tad varbut fragn vismaz busi tu aktivs aizukušo čiteru sadaļāa labi ja 1 no 5 čiteriem nobano kads admins?

Edited by Icecream
Link to comment
Share on other sites

Tad varbut fragn vismaz busi tu aktivs aizukušo čiteru sadaļāa labi ja 1 no 5 čiteriem nobano kads admins?

Vinsh grib pateikt ka tu tipa lien dirsa visiem , maiga nozime.

Chiteru topiks ir jau sen izrunats , kads tam vispar sakars.

Link to comment
Share on other sites

Chiteru topiks ir jau sen izrunats , kads tam vispar sakars.

Nevienam nelienu dirsa . Kapec visi doma ka lien dirsa tas ka sasveicinos kad kads admins ienak servera nenozime ka lienu dirsa , citu neko nesaredzu ar nozimi lišhana dirsā.

Link to comment
Share on other sites

tu vispar nevari saprot kursh ir chiiteris, un "bazarish" sheit man kaadu suudu , par to ka labi ja 1 vienu no 5 nobanam.. tas ir smiekligi.

Ja shiim chelam buus acc, tad var jau visiem DOT uzreiz.

Pagaidam shiis chalis vispar nav gatavs pie admin tiesibam :| SORRZ.

sorry par gramatiskiem kljuudiem. ;/

Edited by fragn
Link to comment
Share on other sites

Ja shiim chelam buus acc, tad var jau visiem DOT uzreiz.

Pagaidam shiis chalis vispar nav gatavs pie admin tiesibam :| SORRZ.

sorry par gramatiskiem kljuudiem. ;/

Labāk raksti krieviski, mums vieglāk būs saprast.

Link to comment
Share on other sites

Ja shiim chelam buus acc, tad var jau visiem DOT uzreiz.

Pagaidam shiis chalis vispar nav gatavs pie admin tiesibam :| SORRZ.

sorry par gramatiskiem kljuudiem. ;/

Tici man es atpazistu čiterus , no skillotiem speletajiem .

+ raksti labak krieviski , neko nevar saprast no tava rakstita .

Edited by Icecream
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...