Jump to content
GIGN Forum

R._ - Ar Tevi Ir Cauri! Viss! Tā Tev Nevajadzēja Darīt!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Viņš man nocēla manu geju draudzeni - hivemind ... :(

Beefs

p.s. - R._ serverī parādās tikai max 1h dienā. Domāju, viņam jāņem nost admina tiesības!

edit: hivemind vieta bija patiesibas vests un jums jau ir skaidrs, kas tur bija! tas, kursh sleepj savu patieso seju!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

:(

Beefs

p.s. - R._ serverī parādās tikai max 1h dienā. Domāju, viņam jāņem nost admina tiesības!

edit: hivemind vieta bija patiesibas vests un jums jau ir skaidrs, kas tur bija! tas, kursh sleepj savu patieso seju!

Būtu jau labi, ja visi admini varētu dienā max 1 h nospēlēt. To arī varēji labāk nepieminēt, jo cik es zinu tad pašlaik esmu viens no aktīvākajiem, ja ne pats aktīvākais admins pubā.

Tu uzvedies kā 14 gadīgs puika, kas sajutis interneta spēku savā galvā. Droši jūties tikai spama sadaļā, jo vienkārši nespēj neko sakarīgu pateikt.

Kādreiz, kad aktīvāk spēlēji pubā likās, ka sakarīgs čalis, a tagad kautkas "īpašs" noticis un sāki troļļot. Kautkāds modes kliedziens rakstīt stulbības?

Link to comment
Share on other sites

Ai! Nu kas ar jums ir, puikas.. tagad par katru sūdu apvainojaties.. Tu jau arī R. Admin čatā izsaku savu dusmu, pēc zeķes mutē, un bans. OO! Es saprotu, ka tev uzbraucu. Tāds jau arī bija mērķis.. ;) Bet spēli jau gan vairs netraucēju, ne? Tātad atdzīsti - bans bija tikai aiz personal reason! Bet vai ta man kāds tad kaitē aiz personal reason uzsist postu, kurā paziņoju par savu vēlmi apēst tavas aknas.. in fact.. man ļoti garšo lielopa aknas.. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

;) Bet spēli jau gan vairs netraucēju, ne? Tātad atdzīsti - bans bija tikai aiz personal reason! Bet vai ta man kāds tad kaitē aiz personal reason uzsist postu, kurā paziņoju par savu vēlmi apēst tavas aknas.. in fact.. man ļoti garšo lielopa aknas.. :)

Beefs

Ja būtu vēl personīgi iemesli, tad būtu pielicis vēl vienu sešinieciņu klāt tiem diviem. Ja tavs mērķis bija atraut banu, tad tas tev izdevās ātri.

Skaidrs topiks ir uztaisīts aiz neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka beefs ir ļoti foršs cilvēks.(NOOT!)

Bļed, beef, beidz grozīt faktus, tā besī šitas sūds. Pašam neliekas, tizli, ka veido ķēdes reakciju katrā posmā liekot kaut ko jaunu, loģika 0.

Diršana adminčatā = spēles traucēšana un morāls kaitējums, + par tavu tizlo vārda brīvību, tā iet tik tālu līdz neizskar kāda cita brīvību, dalec?

EDIT : Ja nav iemesls - nav jēgas, ja tu nespēj paskaidrot savas darbības - tu esi atpalicis, cerams, ka tā nav.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...