Jump to content
GIGN Forum

Kas Ta Muhamed Tads Vsp Ir


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

breetz, neskatoties uz to, ka hive troļo forumā, viņs ir diezgan sakarīgs. Tu pats vispār ko dari?

da haivs vispār ir troļļu trollis. Ja Ali vēlas sasniegt tādus troļļošanas apmērus, jāiet pie haiva uz privātstundām.

Patlaban cenšos iegūt augstāko izglītību. Tomasa topiki tam nedaudz traucē, neiespējami nelasīt. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Manuprat, cilveks visu so sarakstijis, jo ilgi ir krajies uz sirds un ka jau mes visi labi zinam, rakstot viss ara nak vieglak, neka kadam izklastot savu biografiju acis. Varu deret, ka Muhamedam palika daudz vieglak so sapi publicejot, tacu sanemot sadus komentarus varbut ari ne.

Nav jegas ari nodirst cilveku par vina skatijumu uz pasauli, cits varbut smelas gandarijumu no tadas filmas ka "bumer", "brat" utt, jo tajos vins varbut saskata lidzigu varoni ar sevim, nesaprastu, neieverotu, tacu specigu ka personibu un vins alkst paradit visai pasaulei, kas vinu nekad nav ieverosi, ka vins ari ir kautkas un labaks par dazu labu bakalaura grada ipasnieku, jo vinam taja sirdi ir dzirksts ar savu uztveri un vinaprat idealo telu.

Link to comment
Share on other sites

Nav jegas ari nodirst cilveku par vina skatijumu uz pasauli, cits varbut smelas gandarijumu no tadas filmas ka "bumer", "brat" utt, jo tajos vins varbut saskata lidzigu varoni ar sevim, nesaprastu, neieverotu, tacu specigu ka personibu un vins alkst paradit visai pasaulei, kas vinu nekad nav ieverosi, ka vins ari ir kautkas un labaks par dazu labu bakalaura grada ipasnieku, jo vinam taja sirdi ir dzirksts ar savu uztveri un vinaprat idealo telu.

gay...

EDIT : ok.

ko var iemācīt, racionāli domāt? par dzirkstelēm sirdī?

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

klausies tu sikais pedinj, paaudzies, gan jau dzive so to iemacis, vismaz kautko vairak kaa sedet savam bagatajam sencim uz kakla...

Viss nav tik tiesi jauztver, es vienkarsi meginaju krasnak izteikties. Iemacis uztveri kaa tadu un varbut ar cienit ari citus cilvekus, nevis tikai sevi pasu un saprast to, ka visi nav vienadi, katram ir sava uztvere un merki, tapec cilveks nav janoliek, ja Tev tas liekas nepienemami.

Un visapar, palasot forumu dazkart liekas, ka Jums vienkarsi nav nekas labaks ko darit, ka vien izgazt savas negativas emocijas uz citiem

Edited by kedshoot
Link to comment
Share on other sites

kedshoot, varbūt nevajag visā iegrimt tik dziļi. Kāpēc te jāaizrāda, ka nevajadzētu viņu "apdirst", ja viņš pats to apzināti provocēja? I mean, lol, te daži komentāri tādi, ka tiešām var nosmieties.

Varbūt jāpadomā par to, ka šādi komentāri viņam patīk, ja jau tik skaistu topiku izveidoja. Vispār, pārāk dziļi esam iegrimuši Muhameda prāta analīzē.

Es par Dabas brīnumu!

Link to comment
Share on other sites

Labi, Jusu darisana jau vien ir ko nodirst, es tikai izteicu savu skatijumu uz so visu

"Jo taisnība tā, ka tu neesi vainīgs,

Ka piedzimi debīls un ne pārāk laimīgs." So ari nevar uzskatit par nodirsanu vai ne? :D

Vienkarsi Jus te dazreiz taadu sudu dzenat, ka jauzdod sev jautajums, smieties vai raudat?!

Edited by kedshoot
Link to comment
Share on other sites

Es personīgi nodiršanu neredzu... Redzu tikai failu un pilnu pakaļu ar smieklīgiem komentāriem. Kāds te laikam to visu padarīšanu cenšas pat nopietni uztvert..

P.S.

Manu balsi arī ieskaitiet, Muhamedam ir jābūt Dabas brīnumam.

Link to comment
Share on other sites

protams, ka vajag viņu visiem nodirst, tas ir tikai viņa paša labad. cerība jau liela nav, bet redzot negatīvās atsauksmes (tobiš, viņa nodiršanu) čalis varētu varbūt savā galviņā izskaitļot, ka tas viss ko viņš ir darījis (ja tas ko sarakstīja, ir patiess), nav nekas ar ko būtu jālepojās, pilnīgi pretēji - par to būtu jākaunās.

Link to comment
Share on other sites

viņam pašam uz pleciem ir galva, lai lieto to. labs sākums būtu apzināties, kādas muļķības viņš pats dara, nelepoties ar to un censties mainīties.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī laikam esmu palikusi mīkstsirdīga un man ir viņu žēl, lai gan varētu piekrist arī nor3k, ka visu dzīvē var mainīt un katram pašam ir dota kaut kāda izvēle.

P.S. Ok, ok, I lol'd nedaudz tomēr arī.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...