Jump to content
GIGN Forum

It Forumi


cash^
 Share

Recommended Posts

Tā kā ar katru dienu boot'ā sāk palikt aizvien pretīgāk un pretīgāk uzturēties, tad meklēju jaunu citu sakarīgu IT forumu. Vairāk interesē hardware un software, programmēšana ne visai. Kas notiek eoz'ā un datuvē? Kā ar publiku? Kādus ārzemju forumus apmeklējam?

Link to comment
Share on other sites

Atļāvos nedaudz patīrīt topiku. Vienmēr kādam ir jāatnāk un jāsāk smirdēt.

Nu visos forumos vajag iedzīvoties :) Dažus pārbēdzējus no boot zinu.

Pārbāzts ar reklāmām (ar adblock nav tik traki, bet fakts kā tāds), daļa sakarīgo lietotāju notinušies, īpašniekam viss pohuj, tikai seksam.lv* un nauda no reklāmām interesē, a pārējie vērpj intrigas un peras savā sulā.

* seksam.lv, sekoman.lv un boot.lv ir kopīgs īpašnieks, vārdā Zigmārs aka Type 44 (vai nu kādi viņam tie cipari bija).

Link to comment
Share on other sites

:) Dažus pārbēdzējus no boot zinu.

Pārbāzts ar reklāmām (ar adblock nav tik traki, bet fakts kā tāds)

EOZ savos pirmsākums izveidoja pārbēdzēji no boot.

Heh, izrādās, ka tev arī laikam skauž, ka ir kāds, kas kautko pelna..skumji.

Link to comment
Share on other sites

Man neskauž nauda kā tāda, man besī veids, kā viņš to pelna. Sabāž reklāmas visos stūros līdz vēmienam. Katra topika otrais posts ir reklāma (topikā ir viens reklāmas posts, uzreiz aiz pirmā), katra jaunuma beigās tiek ierakstīts klujviymhzzzlkuj79fq.png, slīdošā lenta apakšā 24/7 utt. Tas tak nav normāli, viņš ir galīgi sapisies ar naudas pelnīšanu. Forumā arī neparādās un uzdirš (vismaz cik es zinu) visam kas notiek forumā. Viņam forums ir tikai vēl viens naudas peļņas avots.

P.S. Vispār ir palicis Lūsis? Es zinu, ka Tu zini.

Link to comment
Share on other sites

:D

malwāre jau pasen kā noslīka

lol, čalim, kuram pieder boots, pieder arī seksam.lv? biggrin.gif

great success.

un tu to nezināji?

mafiozi.lv pentagons arī šāmējam pieder. Vienreiz tika visi viņu saitu DB nopludināti.

Edit: nedaudz saputrojos :S

Edited by w4p1337
Link to comment
Share on other sites

Cash, tas ir bizness. Man arī besī reklāmas pa TV, bet, ja nebūtu reklāmu, tad arī TV nebūtu :) Ļoti daudzos populāros ārzemju forumos arī ir reklāmas zem pirmajiem postiem. Kā var vispār traucēt kāda reklāma ( atskaitot to debīlo skeletu zārkā )? :D

Link to comment
Share on other sites

kRi, es loti labi saprotu, ka reklamas = nauda, bet nevajag iet galejibas. Ka SMS Credit suuds katra raksta beigas un ik pa laikam seksam.lv reklamas ar tekstiem "Sakul savas olas lupataas" utt. Pat man tas liekas slimi (un tas jau ir raadiitaajs).

Taa arii Tu man neatbildeji, Luusis veel njemaas pa buutu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...