Jump to content
GIGN Forum

C0l.- Like It Or Not Here I Come


Recommended Posts

Sveiki mani sauc Ilze un esmu pietiekami veca.

Ikdienā esmu skolniece, bet pa vakariem pārvēršos un kļūstu par CSS dievu.

Cs spēlēju jau 4 gadus. Sāku ar 1.6 zem nika sweety* bet vēlāk brālis piespieda spēlēt CSS jo 1.6 esot tetris līmeņa grafika. Css'ā jau esmu gadus 2 ja ne pat 3.

Spēlēju kad sanāk. Parasti kādas 2 - 4 stundas dienā.

Gign serverī mani pazīst kā http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=...amp;player=1054 un vēlāk http://stats.gign.lv/css/hlstats.php?mode=...mp;player=14023

Reģistrētais niks gign.lv ir c0l.- uz kura ir pieregots mans steam id. Gignā piereģistrējos nesen bet Līdz tam izmantoju Brāļa acc lai lasītu forumu.

Admina pieredze man ir tāda pati kā ShaMAN izņemot 1.6, kuru es spēlēju ilgāk un līdz ar to adminēju vairāk. Pašlaik aktīvi adminēju Rollin DM un Rollin Jump serverus.

Admina darbam Mani visticamāk rekomendēs visi admini izņemot Patriotu, laikam personīgu iemeslu dēļ viņam nepatīku.

Edited by c0l.-
Link to comment
Share on other sites

:) netikai tapēc ka māsa bet tapēc ka palīdz man adminot un ja manis nav mājās izmanto manu datoru lai ieietu un izbanot čīterus!

Ibio es nesaprotu:

1) Vai tikko jauni izceptajiemm adminiem pietiek nekaunibas jau mesties un rekomendeet suuri visus pec kartas (tas njemot kopumaa) ???

Lai paspeelee kaa minimums pusgadu pirms sak sheit vaukshket ar savam rekomendeshanam.

2) U got to be kidding. Pec paris sutkaam pavaditam gignaa tu nac un prasi jau acc, 4eal tev pashai liekas, ka esi pelnijusi ? Kpc vispar, lai tevi kads sheit pazitu un atbalstitu , ja nu vienigi jaunie admini, kuriem vsp principaa vajadzetu atnjemt balstiesibas.

Nekas nav pret tevi personiski, bet principa un moralas nostajas pec trekns ANTI.

Link to comment
Share on other sites

thats tha whole point. uz css ir cik admini? 5? a cik ir uz cs 1.6 puba? nav runa par to jauns vai nē ir runa par to ka ir nepieciešamība un vaig cilvēkus kam galva ir uz pleciem, Jo neviens admins nepavada 24/7 serverī. Un pat Alfa kas ir the most played chalis uz CSS servera ir tikai 180 nospēlētas stundas. Ja esi tāds tētis tad lūdzu ej un adminē CSS serveri savā brīvajā laikā man nekas nav iebilstams bet tad tu ņem uz sevi atbildību par to ka tu būsi serverī kad citu adminu tur nebūs Rupji rēķinot uz css servera pa dienu (no 10:00 - 2:00) apgrozās ap 300 spēlētāju no kuriem 10 -20 ir čīteri. Ja vidējais admins serverī pavada 2-3h un ir 5 admini tad rēķinot matemātiski pat ja admini nepārklāj savus spēles laikus paliek kā minimums stunda kad serverī valda čīteri un nav adminu kas viņus sodītu. Šeit matemātika ir vienkārša iedodiet gign css source vēl kādus 3 adminus un laiks kad admins nav serverī varētu pietuvoties 0. Vissi ir gudri, lieli un vareni kad nav nemazākās nojausmas par ko iet runa uz css servera.

Tākā moš nākamreiz ieej un apskaties kas notiek serverī kādu nedēļu, tad ieej un apskaties kas notiekas pie nospēlētā laika uz css servera, un tad varbūt apskaties cik no tiem cilvēkiem ir OLD SCHOOL YO YO Gigna meberi kas dzīvo gignā jau no pirmsākumiem... kad to esi izdarijs varbūt aizver muti kad cilvēki cenšas iegūt adminu uz severa un ir vismaz tikdaudz kā papūlējušies kā piereģistrēties forumā / lapā un piereģistrējuši niku / steam id.

P.S. Pirmo reiz tā aizsvilos dēļ cilvēka kas nesaprot kas notiekas un tikai gudri lej savu smadzeņu caureju.

Link to comment
Share on other sites

Valstī to sauc par interešu konfliktu un tauta neformāli to sauc par "savējo iebīdīšanu" :D Nē nu neko sliktu nevar teikt - spēlē daudz, cik zinu, tad brālim reportē čīterus, bet nu nav to adminu tik maz, ka jādod par nospēlētām 50 stundām aksesu! Nekas personīgs, bet es ar jūtu, ka vajag tomēr iestāties par principiem... kā te jau kaut kur tika minēts, tad lai kļūtu par CSS adminu ir jānospēlē 200 stundas... Absurdi, bet man kā playerim, kas ir nospēlējis visvairāk vispār serverī ir 183 stundas, es esmu sev apsolijies nedēļas laikā piedzīt nepieciešamās stundas, lai nebūtu tik absurdi - citiem - iesaku nospēlēt tomēr līdz tām maģiskajām 200 stundām un tad prasīt aksesu, jo viss šums kas te ceļas nenāk par labu katram prasītājam!

Link to comment
Share on other sites

Kapēc cilvēki, kuri ne reizi nava spēlējuši CS:S serverī, k-ko raksta par laikiem šeit?

Nu okey, es saprotu var ierakstīt kaut ko par cilvēku, ko tādu, kas varbūt tiešām ir svarīgi un ko citi nezin.

Es piemēram nespēlēju 1.6 un man ir vienalga, kam tajā serverī dod tiesības un pēc cik nospēlētām stundām, jo es zinu, ka to tiesību prasītājus izvērtēs admini, kuri ikdienā tur pavada laiku un varēsēs objektīvi izvērtēt katru individuāli.

Šobrīd situācija ir tāda, kāda ir - admini tiešām šajā serverī trūkst. Un ne jau nu vienmēr tā paliks, ka cilvēkiem dos tiesības pēc 2d spēles.

Bet nu enivei Spec_Alfa, un kāpec gan nē? Kāpēc gan neiebīdīt savējos? Es piemēram izvēlos cilvēku, ko es pazīstu un zinu, ka viņš var atrast čīterus un netaisīs sūdus. Šis ir cits gadijums, bet ideja jau tā pati, es labāk izvēlos šo kandidātu, nevis teiksim kādu citu, par kuru neviens neko daudz nevar pateikt un kas manī maz vieš uzticību.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

ibio rotor...

Netelo te sveto mocekli puikinj. Es tikko uzskaitiju war3 (pedejaa laikaa tur uzturos visbiezak) serveri ir stabili 5 aktivi admini ar ban tiesibam parejie tikai pieknakstina un nez kapec mums tur ir pieklajiga kartiba. Acimredzot sudigi shancejat. Taa kaa vari man te ned1rst par kaut kadam te nesaprashanam.

Taa kaa labak jau nu pats butu pieveris savu klabekli un gajis pa.irst un padomat velreiz pirms te sac kachat savas pravas. Un tas, ka cilveks saregistreejas visur kur var, nedod vinjam pilnigi nekadas priekshrocibas uz acc ieguushanu.

Link to comment
Share on other sites

es labāk iebīdu savējo kas zin ko dara, kas ir pietiekami pieredzējis un kurš ir ar mieru tikt iebīdīts lai ko darītu lietas labā.

Un ja kādam rodas jautājums kapē es tā gribu vēl adminus ir tas ka man jau apnīk saņemt telefona zvanus lai nāku serverī dēļ tā ka tur čīto.

P.s.

Tu uz CSS nespēlē. PUNKTS. Tu nezini NE to kā mēs šancējam NE to Kas tur notiek NE kapēc ir tik daudz cilvēki kas prasa to adminu.

iemesls kapēc prasa ir tik pat vienkārš kā iemesls kapē es prasiju. čīteru ir pārāk daudz lai esošie admini tiktu ar viņiem galā. Varbūt aplūko cik banni ir uzlikti War3 un cik CSS serverī . Un apskaties cik ir reportēti čīteri ieksš sūdzību sadaļas par css.

Edited by ShuM
Link to comment
Share on other sites

es nevienam nedodu nummuru(srry aizdomaajs uz pārteicos)... uz gigna spēlē mani draugi ko pazīstu dzīvē. Kuri aizgāja no citiem css pubiem kā piemēram rush un wazzups jo uzkatija ka šeit top normāls sourca serveris... bet dažiem cilvēkiem kam nav sajēgas par to kas notiek uz servera ir aizspriedumi ka adminu ir tik viegli iegūt ka tas nav tas gigns kas bija pirms laika un tadēļ adminus nepiešķir. No otras puses moš domājat par to ka adminus abāk nepiešķirt tad kad viņu ir pietiekami??

Edited by ShuM
Link to comment
Share on other sites

Nu izspeles kads cits tas stundas + bus sakarigs un iepostos tiesibu sadalja. Galu gala vinsh dabus tiesibas un CS:S serveri bus vairak Adminu. Viss nak ar laiku , tavi teksti vairak izklausas tiri delj ka ta ir tava masa. Ja tu doma ka nav Adminu un janem visus pec kartas kuri bishku paspeles , piedod bet tas ir stulbi. Visi projekti/serveri bija tada pasha situacija ka CS:S serveris un talak ar laiku viss normalizejas.

P.S. galvena doma - cilvekam kursh grib dabut tiesibas ir kaut kas jaizdara lai vinjam tas uztic , nevis vnk paspelet serveri.

Link to comment
Share on other sites

Netelo te sveto mocekli puikinj. Es tikko uzskaitiju war3 (pedejaa laikaa tur uzturos visbiezak) serveri ir stabili 5 aktivi admini ar ban tiesibam parejie tikai pieknakstina un nez kapec mums tur ir pieklajiga kartiba. Acimredzot sudigi shancejat. Taa kaa vari man te ned1rst par kaut kadam te nesaprashanam.

Taa kaa labak jau nu pats butu pieveris savu klabekli un gajis pa.irst un padomat velreiz pirms te sac kachat savas pravas. Un tas, ka cilveks saregistreejas visur kur var, nedod vinjam pilnigi nekadas priekshrocibas uz acc ieguushanu.

Kāds css serverim sakars ar war3? Tev skaidri un gaiši nejkeds paskaidroja , kapēc viņš viņu atbalsta, a tu turpini kā alnis ar galvu skriet sienā.

Un vispār - pieaudzis cilvēks, bet runā tā, itkā būtu kāds 13gadīgs urlēns, kuram kārtējo reizi mamma nebūtu iedevusi 50desmit santīmus datorklubam. Kauns, kauns...

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

P.S. galvena doma - cilvekam kursh grib dabut tiesibas ir kaut kas jaizdara lai vinjam tas uztic , nevis vnk paspelet serveri.

Es tevi palabošu. Visi serveri nebija tādā pašā situācijā. Pieņemot to, ka GIGNā principā ir 1.6 un TF2 komūna, tad atverot jaunu 1.6 serveri, admini parasti nāca tie paši, kas bija jau iepriekš, tātad visi bija pazīstami un problēmas īpaši nebija.

Savukārt ar CS:S serveri ir tā, ka ir pagājuši ~2mēneši, bet pašlaik ir 4-5 aktīvi admini, no kuriem tikai 2 ir atnākuši no 1.6.

Un kas viņam ir jāizdara? Jāieliek savs kailfoto? Ja doma ir, lai viņam uzticas, tad es tev varu atbildēt - jā, es uzticos šim cilvēkam. Vai tad Tu esi manijis, ka tiesības tiek dotas katram cilvēkam, kurš jautā pēc tām?

Es veljoprojām nesaprotu, kāpēc Tu centies argumentēt, ja vel nevienu reizi nēesi spēlējis nedz CS:S serverī, nedz ar šiem spēlētājiem kopā?

Link to comment
Share on other sites

ideja ir vairāk mūsu reputācijā un uzskatos, gigna pravas ir zadrotiem un patriotiem. bet piekritu ka ir jauzticas un ja tas ir CS:S serveris tad rekomend;acijas ir no CSS adminiem IMHO, JA ir atbalsts, lai strādā!

Link to comment
Share on other sites

Un vispār - pieaudzis cilvēks, bet runā tā, itkā būtu kāds 13gadīgs urlēns, kuram kārtējo reizi mamma nebūtu iedevusi 50desmit santīmus datorklubam. Kauns, kauns...

Kopsakars ir pietiekami liels un nekur neredzu nekadus alnju tekstus vai 13 gadiigaa urleena un par ko man butu jakaunas lol'ed, es redzu to visu taa , bet tu neredzi nekaa.

Un sheit vsp neiet runa par cs:s , bet vnk taa ir ievirzijies, es jau no sakta gala saku, ka tas ir par pedejaa laika sistemu kopumaa un jaunajiem adminiem.

Link to comment
Share on other sites

mahmed, ngear un pārējie, kam ar css serveri nav saistības - jūs droši drīkstat neko nerakstīt, jo starpība starp to vai jūs kaut ko rakstīsiet, vai nerakstīsiet - nav nekāda. Jūsu inputs tiek novērtēts, tur kur tas ir vajadzīgs - runājot par cs serveriem un situāciju tajos.

dyversant - nezinu kurš tiešām saprata ko tu tikko pateici, bet tā kā arī tu neņemies ar cs:s, tad tu principā iekrīti mahmeda un ngeara kategorijā.

naked - vobšem, ja tu beigās uzskati, ka konkrētajai personai var dot tiesības, tad tās arī tiks uzliktas. Vispār, jāpaštuko vai nevar tev uzlikt fišku, ka tu pats vari salikt visas tiesības, lai nav citi jātrobelē.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz jau kapāja viņš cs:s... pēdējā laikā (~1 menesi) gan nav manīts!

Bet izbeidzot beztēmu - es vairāk tomēr palieku neitrāls, lai gan nebūs arī iebildumu, ja tiks uzlikts aksess, jo cik esmu manijis, tad no rītiem un pa dienu diezgan regulāri spēlē! Taka atliek vien tikt skaidrībā dodam vai nedodam, ja nav nospēlētas tās 200h!! :thumbsup:

P.S.

Ak jā - man rīta stundas itkā izbeidzas ar 13:00 (izlaidies esmu) :D

Edited by Spec_Alfa
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks ir zināms, māk atpazīt čītakus, ir labas rekomendācijas, neredzu iemeslu kāpēc lai nedotu. :)

To Spec_Alfa:

Es domāju, ka šobrīd katru spēlētāju vajadzētu izskatīt individuāli. Savākt kādus 10 aktīvus adminus un tad jau var mēģināt uzlikt kādu noteiktu stundu skaitu.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka šobrīd katru spēlētāju vajadzētu izskatīt individuāli. Savākt kādus 10 aktīvus adminus un tad jau var mēģināt uzlikt kādu noteiktu stundu skaitu.

Nu klusībā es domāju ļoti līdzīgi! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

dyversant - nezinu kurš tiešām saprata ko tu tikko pateici, bet tā kā arī tu neņemies ar cs:s, tad tu principā iekrīti mahmeda un ngeara kategorijā.

naked - vobšem, ja tu beigās uzskati, ka konkrētajai personai var dot tiesības, tad tās arī tiks uzliktas. Vispār, jāpaštuko vai nevar tev uzlikt fišku, ka tu pats vari salikt visas tiesības, lai nav citi jātrobelē.

Vnk man pedeja laika ir tads priekshstats , ka pa CS:S Adminiem nems visus kuri paspeles bik un uzrakstis pieteikumu. Vnk tas ne ipashi izskatas pec ta ka cilveki grib Adminet serveri , bet gan jau ka vairak +++ tiesibas serveri. Pec butibas ja cilveks ilgi nospele serveri , tas jau nozime ka cilvekam interese pats serveris nevis tiesibas.

P.S. iespejams man nevajadzeja vispar sheit rakstit , jo pats no sakuma neredzeju tam turpinajumu. Vienigais kas toreiz nepatika ka katrs kursh bishku paspele prasa tiesibas. Nu tad lai CS:S Admini lemj kas viniem tur bus serveri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...