Jump to content
GIGN Forum

Macho, Tu Esi Baigais Dirsējs.


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

Tie divi nē, bet tad, kad māja ir visu laika pilna ar maziem ielas kaķīšiem, tad parasti viņu apdzīvotā telpa ir tāda, ka rodas vēlme tur visu izklāt ar kaut kādiem papīriem :D

P.S. Un ar "parādīt" es nedomāju bildi, mans dibens ar apskatāms tikai klātienē, bet tur ir 190 ar kaut ko tur liels šķērslis :(

Edited by Cereza
Link to comment
Share on other sites

Nice ass! Tādai točno virtuves dvieļus nevajag. Tu kaut ko jauc ...

Nu, virtuves dvieļus jau var izmantot visāda izmēra pakaļām. Šitādām lielām un arī pavisam maziņajām, kur viena virtuves dvieļa strēmele visu dibenu nosedz. Paņemam divas, sakniedējam kopā un sanāk svārciņi :) 0,02 sant vērti svārciņi. Tikai nevar mērcēt :/

Link to comment
Share on other sites

Ja tajā avatarā ir viņas pupi, tad arī dibens viņai ir mazs! :D hahaha!

No otras puses - varbūt tie tualetes papīri ir domāti, lai kaķiem dibenus varētu slaucīt! Nē.. cerezai noteikti jāpieprot kāds īpašs "dēēp sucking" triks, lai mačo paciestu visus tos kaķus.. :D

AĒ.. bet moška tā ir kāda tualetes papīru izvirtība!

Nu aši sasparojamies ar perversām idejām par to, kā var neķītri izmantot tualetes papīru. Rotaļās atļauts iesaistīts dzīvniekus (kaķus)! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka atsevišķiem cilvēkiem tualetes papīru ostīšana ir kāds seksuāls fetišs, tāpat pieļauju, ka ir gauži patīkami noslaucīties ar kaut ko aromātisku, taču es apšaubu, vai kaut kāda draņķa lupatiņa spēj cīnīties ar TO smaku. Interesanti, vai pēc noslaucīšanās ir vēl jūtama aromatizētāja iedarbība? Kas to lai zina...
Link to comment
Share on other sites

You all made my day!

Cilvēks aiziet uz veikalu nopirkt tualetes papīru, atnāk mājas un ir topiks kā viņs ir nopircis tualetes papīru :D

Tad varējāt paņemt fotoparātu, kad pie mums Selverī bija lielas atlaides tualetes papīram, bija ļoti daudz cilvēki kuri ņēma pa 5-10 pačkām :)

Edited by macho
kāda nahuj sūda pēc ir jābāž te kaut kādas resnas dirsas?
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks aiziet uz veikalu nopirkt tualetes papīru, atnāk mājas un ir topiks kā viņs ir nopircis tualetes papīru :D

Tad varējāt paņemt fotoparātu, kad pie mums Selverī bija lielas atlaides tualetes papīram, bija ļoti daudz cilvēki kuri ņēma pa 5-10 pačkām :)

Stokmana trakās dienas ir krutākas ;)

Link to comment
Share on other sites

Zemaa piekare ir iisas kaajas. Prichom tur atsalauciishanaas?

Taa arii es nesapratu, kaapeec vajag tik daudz dirshampapiiru? Vaina tiek novelta uz kakjiem/atlaideem?

Garumziimes nav, chigaani pa nakti aiznesa.

Link to comment
Share on other sites

;)

baigi krutās

viņi tur sabāž visas lētākās/sūdīgākās preces, daudzas kuras tur pat nav bijušas un visi naivie cilvēciņi domā ka tur ir kautkas baigi kruts no ārzemēm + baigi dārgs bijis + skatās baigi,pēta un pērk(kautkādus mēslus) par atlaidēm kuras nav pat vērtīgas tajai precei.

Link to comment
Share on other sites

tam nu gan es negribētu piekrist, positivus biļetes cik dzirdēju tur pa 10ls pārdeva 100gab. Tas daudziem manuprāt šķiet ļoti vērtīgi.

smaržas arī tur var nopirkt normālas, tā ka nezinu kāds tev pamats tā runāt.

Link to comment
Share on other sites

smaržas arī tur var nopirkt normālas, tā ka nezinu kāds tev pamats tā runāt.

skatoties cik plaši tavs "normālas" ir domāts jeb izvēršās.

smaržas tur daudzas iegrūztas bija kautkādas nezināmas izcelsmes. nu dišofkas kurām cenas uzkrāmētas.

vienkārši sūdainas un lētas preces ar uzskrūvētām cenām kā rezultātā viņi stipri piepelnās.

par biļetēm/ceļojumiem un citiem sūdiem es domāju ka tā neskaitās kā ikdienišķa prece vai kas cits kas ir noderīgs-lietas etc./lietots uzturā.

ai da vispār kā to ņem un no kuras puses..

Link to comment
Share on other sites

smaržas tur daudzas iegrūztas bija kautkādas nezināmas izcelsmes. nu dišofkas kurām cenas uzkrāmētas.

Pietiek dirst... Paziņa Stoķī tieši smaržu nodaļā strādā, nekādas dešovkas vai kreisās smaržas tur NAV. Ej nopērc tualetes papīru un tad tikai turpini pļūtīt te...

Link to comment
Share on other sites

tava paziņa noteikti strādā aiz stockmann tajā lielajā būdā ko sauc par "paviljonu" vai kautkā tā, vai ne tā? aj cik neveikli..uzminēju.. //gan jau kāds viņu pazīst un ir ļoti ievērojama biznesa persona..

ps. ej izmazgā palagus netīrais lopas

Edited by Turismo
Link to comment
Share on other sites

ps. ej izmazgā palagus netīrais lopas

sirsniņa iesāpējas, ka tavu diršanu atklāju? Nekas, paņem salveti, uzslēdz Spice TV un varbūt paliks vieglāk.

edīte:

piemirsu, Diršu ciemā taču kabeļa nemaz nav. Nekas, iztiksi ar tualetes papīru un kaimiņu Duņkas foto.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Nu paga, beidziet maukt offtopikā!

Es par tām stokmana trakajām dienām biju domājis to, ka visi bejēgā, nē, nonstopā (krutāk skan :3) lido uz toletes papīra letes/stūra pusi, lai iegādātos megalielās pakas, lai varētu kārtīgi mājās, uz ielas vai kaut kur citur, padirst līdz bezjēgai :3

IMG2302.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...