Jump to content
GIGN Forum

Cs.gign.lv Servera Turnirs, Faaze Nr. 1


Rayus
 Share

Recommended Posts

Tjipa raus CS no saviem datoriem? Prosta visi tikla satiskies? Vai arii savaaksies kaut kaada smirdiiga intet kafejniicaa rikot to turniiru?

Jo vinekarshi ja ne taa... tad chiitoru buus pilna drs... sad.gifzaban.gif

taapeec ir izgudroti admini, spec, kas seezh un veero visus! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaban.gif

Nu bet ja tas chiiteris nav peedeejais noob chiiters, tad vinju nevar pamaniit... ka chiito..

Piemeram, seedi ar awp un kempo. Ar wh jau redi, ka dzheks tulinj izleks no stuura. Daudz vieglak traapit.

Tas pats uz aimu atiecinams! Uzliec aimvecu uz kaklu. Shauj tikai tad, kad esi notemejis, bet aims pielabo tavu shavienu.

Nu saproti. Es nerunaju par tadiem chitoriem, ka es, kas skrien pa koridoru un saak laviities, tiko pamana, ka aiz kastes seezh dzheks, bet par taadu, kursh wh vairaak vai amzaak, bet izmanto ka paliglidzekli un beigas visu var norakstit kaut vai uz "man ir laba dzirde".

Vechi varetu sanjmeties un uzrazhot ko liiddziigu CS.cs.lv screeneram vismaz uz sho turnamentu.

Cheers,

Beef

Link to comment
Share on other sites

un tiklīdz kā nebūs kāds savējais uzreiz visas acis uz viņu. Šaubos ka kāds izšmauks ar čītošanu. Atceros vienā online cupā bija tāds Sir^, kurš čītoja. Viss tas saspringums utt viņam lika kļūdīties un viņu vēsi atkoda.

Par čīteriem es domāju nav ko uztraukties.

Link to comment
Share on other sites

āāāā aizmirsu pateikt

NO CAMPING!! NO AWP!!!! NO RUSHUNIG!!! NO CHEETZORS!!! NO TK!!!!!!!!!!!!!! NO FLASHS!!!!!!!!! NO JMUPING!!!!!

NO CAMPING!! NO AWP!!!! NO RUSHUNIG!!! NO CHEETZORS!!! NO TK!!!!!!!!!!!!!! Shitik tālu es piekrītu, bet NO FLASHS!!!!!!!!! NO JMUPING!!!!! shiten es nepiekrītu... Bez flash? Ta jau es nevienu nenovākšu...

Link to comment
Share on other sites

man ir viena ideja, kura personīgi man jau patīk.

kā būtu, ja čempī pasūtītu nah visus krutos noteikumus un spēlētu piem tikai kartes, kā sourrivior, torn, cheautu, piranessi un citas nepopulārās kartes ? galu galā šis ir FUN cups, nevis kautkāds nopietanis superkauss, kur būs šausmīga sacensiiba par 1. vietu

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

nu ne tik nepopulaaras, bet doma laba! un viena no taam vareetu buut de_italy_gign(pa jumtiem nevar)! taas paaraak nepopulaaraas diez vai.. leilaakaa dalja nezinaas kur kas atrodaas..

jā tieši lai mācās. piemēram de_torn ir forša karte. nu vismaz man patīk, biki patumsha, bet tas tā. Surivior ir zbiz karte. cheauthu vai piranesi, jau cilveeki zina, nu vismaz lielākā daļa noteikti. manuprāt.

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

piemeeram man sorm taa besii.. (taa ir manaa visbesiigaako mapju saraxtaa), torn - tiiri normaala.. piranesi - arii diezgan pajeedziigi, havana - to gan nelieciet!, de_italy_gign - obligaati!, cheatau - obligaati!, arii dereetu kaada no populaarajaam mapeem, piem. - inferno, nuke <- bez taam nevar! survivor - bla aizmirsu kaaa taa izskataas.. hmmm... nez... 76.gif atgaadiniet! aaa veel buutu realnjo - prodigy! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

1.1 Nereģistrētiem arī ir iespēja spēlēt - tādā gadījumā par viņiem pilnu atbildību uzņemas komandas kapteinis - visi savārītie sūdi iet pār viņa galvu.

es domāju te vajadzētu nedaudz izvērsties. Par savārītiem sūdiem soda mēri varētu būt dažādi:

1) kapteiņa reg nicka dzēšana(jo reg niks uz GIGN ir ļoti vērtīgs smile.gif )

2) kapteinim perms uz GIGN (muahahaha)

3) administration will have his balls (citāts no GTA:VC smile.gif )

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...