Jump to content
GIGN Forum

Cs.gign.lv Servera Turnirs, Faaze Nr. 1


Rayus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

76.gif

[LV Pro] 0xDEAD BEEF

[LV Pro] Pistoll-Bill

[LV Pro] ZweiHeisVierDich

[LV Pro] Mike Nick

[LV Pro] Skogan Sprang

Karoche samaseesim tos GIGN vaavereenus vienaa sietaa!

Vinjiem pat aim un WH nepaliidzees! zaban.gif GIGN zaban.gif

Un nonjemiet man BANU >>> smiliez.de_2551.gif

Cheers,

[LV Pro] 0xDEAD BEEF (atdzimis - atkal kopa reborn - reunited)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas ka būtu daudz inčīgāk ja piemēram spēlētu pavisam nepazīstamas kartes!!! pirms speeles vinjas iedosu visiem speleetaajiem .... visi buutu gandriiz vienliidziigi jo neviens nepaarzin to karti .... Nevienam nebuutu strateegijas

bez strateegjijaam tachu ir stulbi! kaads tolks skraidiit apkaart neko nezinot? 31.gif//

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

bez strateegjijaam tachu ir stulbi! kaads tolks skraidiit apkaart neko nezinot? 31.gif//

smile.gif nu jā un nē, īstā specvienība taču arī netrennējas vienā objektā 3 gadus un tad, kad teroristi to "sagrābj" iet atbrīvot biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif nu jā un nē, īstā specvienība taču arī netrennējas vienā objektā 3 gadus un tad, kad teroristi to "sagrābj" iet atbrīvot biggrin.gif

Specvienībām 99% ir apkārtnes kartes, māju visu caurumi, un stratēģiju atri uzčinī pro stratēģis dry.gif

Link to comment
Share on other sites

āāāā aizmirsu pateikt

NO CAMPING!! NO AWP!!!! NO RUSHUNIG!!! NO CHEETZORS!!! NO TK!!!!!!!!!!!!!! NO FLASHS!!!!!!!!! NO JMUPING!!!!!

Cik sapratu tas nau njemams par nopietnu, es saprotu "NO CAMPING!! NO AWP!!!! NO CHEETZORS!!! NO TK!!!!!!!!!!!!!!" ir vel pienemami, bet "NO RUSHUNIG!!! NO FLASHS!!!!!!!!! NO JMUPING!!!!!" jau vairs neizklausaas ka vareetu briivi speeleet ... evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu tas nau njemams par nopietnu, es saprotu "NO CAMPING!! NO AWP!!!! NO CHEETZORS!!! NO TK!!!!!!!!!!!!!!" ir vel pienemami, bet "NO RUSHUNIG!!! NO FLASHS!!!!!!!!! NO JMUPING!!!!!" jau vairs neizklausaas ka vareetu briivi speeleet ...  evilmad.gif

neticama attapība. Nenoturējos un.....

jaunumi par komandām 'n' stuff tiks ievietoti visticamāk ka galvenajā lapā.

atcerieties - šis ir tāds kā testa turnīrs, šeit viskas var notikt happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...