Jump to content
GIGN Forum

Free Mmorpg


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Tatad pedeja laika reali nav ko spelet iznemos CS'u.

Tatad vajag kaut kadu 2007-2010 MMORPG , bet ne lidzigu WOW'am. WOW man vispar kaut ka nepatik.

Ko esmu spelejis:

WOW

LA2

9dragons

12sky

Silkroad

Fantasia

Ether Saga

Jade Dynasty

Dragonica

Karos

Perfect World

Last Chaos

Nostales

Metin

Dragon Oath

Allods

Dragons origin , kaut ka ta

Requiem

KAL

RF Online

Runes of magic

Aion

Iespejams kaut ko palaidu garam , chekoju mmorpg listu pec gada bet tur kaut ka nesanaca saprast kas tur ir sakarigs.

Tatad ko gribu no speles - PvE , PvP ne ipashi piesaista , raid/war/castle or w.e. , visad veida stati charam. Nevis ta ka tev pa 70 leveliem ir max 10 skilli un tev jaka4a tikai dex.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Nu piemeram silku un RF es nospeleju kaut kur vienu gadu , bet tur jau ir paris updejti bet atsakt to pashu kaut ka negribas. Taja pasha Cabal'a pavadiju 1 gadu. Jade Dynasty butu normala spele, ja tur nebutu pilnigs disbalans ar item mall.

Runes of magic , wow'a bezmaksas plagiats ? ...

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Nu es neteiktu ka plaģiāts, ir tur savas fīčas atšķirīgas, bet daļēji ir kopēts. Enivei bez maksas tīri okey spēle, mēs ar Jimiju pēdējā laikā atkal bliežam šo geimu.

Jā, spēle pelna naudu ar item mall, bet labums ir tas, ka pa spēles naudu var nopirkt to naudu ar ko iegādājas mantas item mall.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Lineage2, īr oficiālais serveris, bet viņš ir pilns ar botiem un dir pat sliktāks nekā daži labi privātie un lielo projektu serveri

tikai, jo jaunāka daļa, jo sūdīgāks paliek

kautgan var spēlēt kuru gribi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...