Jump to content
GIGN Forum

Mopēds


cSpoks
 Share

Recommended Posts

BEEF es iztikšu bez taviem viedokļiem, vari droši šeit nerakstīt.

paklausi labak beefu, shad un tad vinjsh zin vairak ka citi, tikai citi doma ka vinjsh ir cirvis ...

es tava vieta nechakaretos ar mopshiem bet kratu pikji, un nakamaja vasaraa aka kad tev bus tiesibas nopirktu ktm un miers.. lidz tam citigi stradajot naudu jau busi sakrajis..

Link to comment
Share on other sites

no savas pieredzes varu teikt, ka Rīga 21 vai 22, neatceros ciparus iet lopā, izturīga un varēja pat pa spoļiem noraut, vienīgais ko mainijus bija riepas, neko diži citu nenācās taisīt, protams tur ikdienas staffs'ieeļļot utt. :D offtopikam - dzīve rīdziņai beidzās tajā mirklī, kad tas tika pārveidots par ziemas triciklu, laikam 1x sanāca izbraukt :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

es tava vieta nechakaretos ar mopshiem bet kratu pikji, un nakamaja vasaraa aka kad tev bus tiesibas nopirktu ktm un miers.. lidz tam citigi stradajot naudu jau busi sakrajis..

Jā čista, pirmkārt viņš nevis gadiņu krās bet gan vairākus + KTM ir lielas izmaksas, dārgas rezerves dalas, apkope.

Link to comment
Share on other sites

tas vismaz ilgterminja atmaksasies, nevis tagad sastrebt karstu, sapirkt 123545 deltas lai saliktu vienu, labak sakrat normalam un gazet atiecigi, nevis knapinaties un beigas izgrust 75% no ktm cenas.. un logiski beigas vel panjemt normalu moci :D

Link to comment
Share on other sites

HA! Būs kā man. Nopirku moci par 100Ls, iegrūdu virs 1500Ls, nomainīju kloķeni, cilindrus, virzuļus, nopirku jaunus amīšus, pārjaucu un pārliku ar jaunām detaļām karburatorus, nomainīju "reed valves" un vel 100 dažādas lietas, bet vel joprojām neiet kā vajag! :D

538116187524928.jpg

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:D un kas ar to aizmugurejo sparnu, vins no koka? :D

bet nu 1500ls gruust tada, tev darit nav ko?

Virs 200km būtu jāiet. Tēmēju uz 65hp, bet kaut kas neiet tā, kā vajag. Aizmugurējā daļa ir no R6. Stiklašķiedra. Tajā bildē nav nokrāsota.

Un kas vainas verķim? Vienkārši jāprot nopirkt!

Mocis jau nemaz nav tāda miskaste -

1990RGV250gammaBLACK.jpg

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ka man riebjas ka gignam ir taisniba :D

aizbraucam paskatities, vins stastija ka ir bremzes, uguni, un viss ideals tikai mazi vizualie defekti. Aizbraucam viss ļurkājas, bremžu nav, uguņu nav :D

Labāk pakrāšu naudu un nopirkšu ko labāku... Iesakat kautko

Link to comment
Share on other sites

:D

aizbraucam paskatities, vins stastija ka ir bremzes, uguni, un viss ideals tikai mazi vizualie defekti. Aizbraucam viss ļurkājas, bremžu nav, uguņu nav :D

Labāk pakrāšu naudu un nopirkšu ko labāku... Iesakat kautko

Pasaki cik tu domā sakrāt un tad arī varēs kaut ko piedāvāt!

Link to comment
Share on other sites

Nu stella ir tas mazais sarkanais. Un stellam (laikam jau visam) ir elektroniska aizdedze. Tas ir krutak. Nu kaaa kur? ss.lv! Un atceries, ka vari kauleties! Es nezinu - kas tie par laikiem, ja stella maksa dargak, ka pirms 10 gadiem? :D Nu ieej un skaties te http://www.ss.lv/lv/transport/moto-transport/mopeds/stella/

Un ja kas, kaulejies. Zvani tiem, kuriem nav bildes. Gazes trosite ir sikums. To salabot ir viens divi. Grutak ir, ja cilindri dirsa vai kas tads. Teoretiski - stellai butu jalec ari bez gazes trosites!

;)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Pareizi Tom saka - visām nav.

pašam savulaik bija stella un cik tik melns aiz naga no elektronikas bija tikai uguņi,pīpeklis un ierobežotājs :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...