Jump to content
GIGN Forum

Fps Drop


fafjager
 Share

Recommended Posts

Sveiki ljaudis, ljoti vajag paliidziibu !!

Man ir baigaa probleema , man PC rams ir 1,5gb , procis intel celeron 2,66ghz , video karte nvidia ge force 7900gs , bet man cs lago , piemeeram kad ir rush fps nokriitas liidz 50 , csdmos arii mazajaas mapees fps ir max 60 , ir viss video kartes settingos uz zemaako , man jaalieto ir fps modelji lai nelagotu uz 640 grafikas :D , tgd lietoju 800x600 un gribu atrisiinat to probleemu kas par vainu , iespeejams pc ir vaina , jo kad iztiiriju procesoram putekljus gaaja daudz labaak , bet ne taa lai buutu labi, fps taapat kriitas, piemeeram, skatoties @ de_train taalumaa fps uz ~70 nokriitas.

Visu esmu izmeegjinaajis , reinstall pc , antivirus scan , fps configi , u.c

Luudzu sakat ko veel varu dariit lietas labaa !

Link to comment
Share on other sites

:) Kādu vien sirds kāro! :D

arī atsevišķu licenzi/jaunu disku veikalā viņam nopirksi ja?

problēma tāda ka viņš nemāk attinstalēt un uzinstalēt draiverus + os nemāk pārinstalēt

www.google.com & www.translate.google.com they are your friends!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Turismo
Link to comment
Share on other sites

ved kompi uz servisu kur cilveki mak to izdarit, pats nojasi kompi vairak ka tev sajega un ieguvums bus tuvu nullei, ja nemaki neaiztiec, lajuj zveram dzivot sava dabaa.. tev vkartei visticamak draivi nav pareizie vai nav vispar.. tapec arii fps smird, chipseta draiveri arii varetu to ietekmet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...