Jump to content
GIGN Forum

Geji Cs' ā


taps
 Share

Recommended Posts

Es tā izdomāju, ka neviens nav īsti mēģinājis noskaidrot, cik daudz cs gign spēlētāju starpā ir geju wink.gif es jau, protams neesmu gejs cool2.gif , bet tomēr interesē. Kādi ir jūsu mīļākie ieroči, mīļākās kartes un mīļākās šaušanas pozas rolleyes.gif ? Vai jums labāk patīk būt teroristiem vai CT? Droši, visi geji un heteroseksuāļi izsakiet savu viedokli par to, vai gign serveris ir gejiem draudzīgs, kā arī jūsu domas par adminu orientāciju vispārīgā veidā un slepenos minējumus par iespējamajiem gejiem... XD.gif spēlētāju vidū...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Manuprāt, neveiklā maskēšanās zem "es neesmu gejs cool2.gif" kopā ar vēlmi noskaidrot gejus no CS spēlētāju vidus ir kāda lūzerīga un stulba pediņa, kurš nejēdz iepazīties ar normāliem gejiem, mēģinājums kādu iepazīt šādi.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, neveiklā maskēšanās zem "es neesmu gejs cool2.gif" kopā ar vēlmi noskaidrot gejus no CS spēlētāju vidus ir kāda lūzerīga un stulba pediņa, kurš nejēdz iepazīties ar normāliem gejiem, mēģinājums kādu iepazīt šādi.

nu jaa, atstaasim kavecki ar vinja normaalajiem gejiem wink.gif tikmeer visi paareejie var piedaliities šajaa diskusijaa. kas jums šķiet varētu radiit iipashas gruutiibas homoseksuaaliem speeleetaajiem shajaa serverii?

Link to comment
Share on other sites

Kam šitāda šitaina aptauja vispār ir vajadzīga? smile.gif Man liekas, ka geji nemaz nespēlē cs, bet gan spēlējas ar māsas lellēm vai čatā mēģinas atrast sev līdzīgos... man liekas, ka gejiem nepatīk vardarbība, tāpēc viņi nespētu nospiest gaili, kaut vai tas notiktu virtuālajā vidē + kur nu vēl iedot bassu (novāks 3+ cilvēkus īsā laika sprīdī) + pēc tam saviebt seju un nobļauties pilnā rīklē: ?aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!? nē, nedomāju, ka viņi to varētu smile.gif nedomāju, ka geji varētu spēlēt cs, jo viņi ir tādi rotaļīgi (?), viņi vienkārši nevarētu koncentrēties spēlei, pēc katra killa viņi sāktu lēkāt apkārt un priecāties, kas novestu, paši ziniet pie kā. pie ka? Pie tā, ka čata logā parādīties šādi teksti: ?bļa, tu debīlais gejs, ko tu tur āksties, dēļ tevi mēs pakāsām raundu, gejs nah!? tajā momentā gejs pamestu spēli uz visiem laikiem, jo saprastu, ka cs nemīl gejus. Nu apmēram tā es domāju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kam šitāda šitaina aptauja vispār ir vajadzīga? smile.gif Man liekas, ka geji nemaz nespēlē cs, bet gan spēlējas ar māsas lellēm vai čatā mēģinas atrast sev līdzīgos... man liekas, ka gejiem nepatīk vardarbība, tāpēc viņi nespētu nospiest gaili, kaut vai tas notiktu virtuālajā vidē + kur nu vēl iedot bassu (novāks 3+ cilvēkus īsā laika sprīdī) + pēc tam saviebt seju un nobļauties pilnā rīklē: ?aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!? nē, nedomāju, ka viņi to varētu smile.gif nedomāju, ka geji varētu spēlēt cs, jo viņi ir tādi rotaļīgi (?), viņi vienkārši nevarētu koncentrēties spēlei, pēc katra killa viņi sāktu lēkāt apkārt un priecāties, kas novestu, paši ziniet pie kā. pie ka? Pie tā, ka čata logā parādīties šādi teksti: ?bļa, tu debīlais gejs, ko tu tur āksties, dēļ tevi mēs pakāsām raundu, gejs nah!? tajā momentā gejs pamestu spēli uz visiem laikiem, jo saprastu, ka cs nemīl gejus. Nu apmēram tā es domāju smile.gif

šis viedoklis ir tuvs manējam. bet tas paceļ gaismā problēmu, ka cs nav draudzīgs gejiem. to vajadzētu padarīt rotaļīgāku. teroristu vietaa vajadzeetu likt lelles un ct vietaa policistus apakšveļā (Piemēram). un ieroču vietā derētu burvju nūjiņas (Piem.), ar kuraam buutu jaasavaldzina lelles vai policisti liidz vinji kriit uz zemes smile.gif bumbas vietaa teiksim dereetu prezervatiivu kaste. un policistiem butu jasavaldzina lelles (nu tjipa) lai tie nesariikotu grupnjiku. un asins vietaa buutu puķītes. nu varbūt kāds zin kaadu liidziigu modu? vai tas padariitu cs draudziigaaku visvajaakkaa dzimuma paarstaavjiem?

wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Da Prosta LoL, kas shis par debiilu topiku. Neviens tak neteiks ka ir gajs... nu vismaz taa es domaaju. Kapeec gan tu neizcelies ar kko forshu un veic investigaaciju? a? cool2.gif

Taps... es tevi vienreiz nenonaoju... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Taps ... smiliez.de_2538.gif kas tu tads par zveru dry.gif ka uztraucies par gejiem ? Viniem ir savas "spelites" kuras vini labprat spelee un ja viniem CS nepatik ta lai ar nespele ! Kada te pie velna starpiba vai CS gejiem ir draudzigs ? Tikpat labi var uzprasit - Vai "Resident Evil 3 Nemesis" ir draudzigs 6-gadigam bernam ? Un mans viedoklis par jautajumu "Vai CS gejiem draudzigs ?" manuprat ir acimredams .... Ja tomer kadam nepielec lasiet so rakstu par jaunu kamer pieleks dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...