Jump to content
GIGN Forum

Steam


Liztikz
 Share

Recommended Posts

lol wtF? šodien čakarējos ar portatīvo un pc, nezcik reizes gāju acc un tā, bet tagad kad mēģinu logoties iekšā rāda ka ķip acc nepastāv, vai nepareiza parole, bet e-pasts veryfied, so neviens bez manas ziņas nevarēja noskamot lol. ir uzrakstīts supportam. kad spiežu uz to retrieve a lost acc uz epastu nekas nenāk, wtf?

Link to comment
Share on other sites

Da labi. Tas ir tik rēcīgi :DDDDD Es nevaru beigt rēkt par Tevi Liztikz, nekā personīga :DDDDDDDDD

Tu drīz arī par savām menstruāciju problēmām nāksi prasīt palīdzību? Commoon... Ja ir galva uz pleciem, var pats visu atrast un izdomāt.

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, tas pats ir arī man.

+ man no bankas atskaitīja naudu.

20.04.2010 46524******10574 20/04/2010 11:11:21 STEAMPOWERED.COM>LONDON GB 3.68/ 000000 5.24 EUR

Laigan neko 20.04.2010 nēesmu pircis.

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

:) noteikti arī pieņēma atbilstošus mērus

1kārt LOL

2kārt kopš kura laika nedrīkst pārdot savu akkauntu? Ķip tas tāpēc, ka kāds var pārdot, bet pēc tam caur steam supportu pateikt, ka nozaga viņam viņa akkauntu un dabūt atpakaļ?

p.s.

liztikz - pwned!

Link to comment
Share on other sites

jūs tiešām noticējāt? man ķipa nav vairāk ko darīt :) kā uztraukties par liztiku un viņa accounta tirgošanu. viņa steamID vel vakar bija aktīvs, značit, problēma ir viņa steamā vai arī kāds ir nogopijis accountu. nicks bija vanja

Link to comment
Share on other sites

haha pwnd! :)

PS uzraksti sakarīgi supportam. Bankas kontu caur kādu esi pircis,ko pircis utc.

Veco mailu,veci paroli un slepenoju jautajumu ar atbildi.

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...