Jump to content
GIGN Forum

Padomi


l33tkr3wz00r
 Share

Recommended Posts

stopsounds nedarbojas tf2 ja sv_cheats ir 0 (kas pa defaulto serveros ir 0)

Varat pameklēt etf2 lapā konfigus. Pašam nekā īpaša nav, tikai labākai ne-mic komunicēšanai ir uzbindots <yes> un <no>. lol

Link to comment
Share on other sites

amm, kā cits var pateikt, kas tev būtu ērtāk? Man piemēram duckot ar altu vispār tracinātu, jo es viņu nospiest varētu novācot pirktus nost no wasd vai arī ar īkšķi spiežot. Pašam jāskatās, kas tev nav parocīgi un tad domā, uz ko tu varētu to nomainīt, lai būtu vieglāk!

Link to comment
Share on other sites

Em ja esi ņēmies pa konfigiem, tadskaties via nav uzlikts read only.

Ja nē ir rezservers varieants, ka uztaisi autoesec.cfg un tur iemet šito komandu...

P.S. starp citu tāk ā ir slinkumstaisīt jaunu topiku kāds var palīdzēt? Lieta tāda, ka man ikreiz ieejot TF2 ir jāmaina video settingi. Vienmēr, kad ieslēdz spēli, tie automātiksi nomainās uz recommended, bet tā kā man nav tas labķais kompis, tad gribētu zināt, kur ir problēma. Ar steam cloud ir mēģināts mainīt, kad tas ir gan ieslēgts, gan izslēgts, bet bez rezultāta, tāpat mainās atpakaļ. Varbūt, tad vismaz varat pateikt komandas, kas atbild par video parametriem, lai tās var ielikt iekš autoexec.cfg?

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju m0re hud, dažus piekoriģētus viņa konfigus, ieročus switchoju ar pogām peles sānos, skins ir tikai melee wepiem, katram ierocim savs crosshairs.

Klases mainu, turot shift un piespiežot attiecīgo ciparu, nav tā zaraza, kas visu ekrānu aizņem.

Spiega disguises ir uz numpada, bet pielietot īpaši nenākas.

Tālāk jau defaultie: jumps uz mwheel un endžija šortkati uz podziņām.

Vispār pēc baigā brīnuma tas viss izskatās, defaultais jūzeris no mana tf2 neko nesaprata.

bindi | Aliasi | Settingi | Ieroču figņas

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...