Jump to content
GIGN Forum

Kačalka Centrā/purvciemā


cash^
 Share

Recommended Posts

Meklēju trenažieru zāli centrā vai Purvciemā. Ap 20Ls mēnesī, ar normālu publiku (bez urļikiem etc.). Ir idejas?

No sākuma jāuzlabo kardio un tad jānodzen puncis, jāuzlabo fiziskais. Ikdienā jūtos tizls. Vajag arī treneri, kurš sastādītu programu.

Zajebaļi rīt baltmaizi un nonstopā sēdēt pie datora.

Link to comment
Share on other sites

pie reizes pajautashu maksimalu efektigus variantus presei - veders nost + kubi augshaa..

+ par kaajam..man vinjas ir lielas, speeciigas.. bet iisam laika briidim.. teiksim varu pacelt tur 140kg,,bet nav izturibas..kaa to iedziit?

Link to comment
Share on other sites

+ par kaajam..man vinjas ir lielas, speeciigas.. bet iisam laika briidim.. teiksim varu pacelt tur 140kg,,bet nav izturibas..kaa to iedziit?

visefektīvākais - labs rīta skrējiens + maksimāli maz ātro ogļhidrātu (tādu, kas satur cukuru), kā arī uzmanīgi ar alkoholu :P

ā, vēl, protams, daudz ūdens un intensīvi trenniņi svaru zālē :thumbsup:

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

GEORGS 5 Pie zemitānu tilta :) Pats gaju normāli tur sauna ari ir !!! 27 ls menesi var iet kad grib ir vel letakas abonamenta kartes bet tur savadaki nosacijumu

Link to comment
Share on other sites

Cityfitness ir centrā (berga bazārā) . 24ls mēnesī.

kopumā ir 4 dažādi klubi, katram savi plusi un mīnusi. Pašam patīk, klubs kurš ir bowlero, jo tur ir džakuzi (pēc pirts ir forši) :)

bet gribu aiziet uz Radison sas, jo tur esot baseins, kur var vienkārši iet peldēt pēc trenniņa. bet nevaru salāpīt slinkumu, jo tas nav pa ceļam...

Publikai ar nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

Cityfitness iet daudzi pazīstami, bet tur jobnuta sistēma ar tām biedra kartēm. Lai kļūtu pa biedru ir jāsamaksā 30Ls. Katru mēnesi jāmaksā 23Ls. Ja mēnesi neej, pazaudē biedra statusu un atkal jāpiķo 30Ls. Es vēl nezinu kāda izvērtīsies mana vasara, varbūt pat Latvijā nebūšu. Active Life diezgan padārgs un ar kājām gabaliņš jāvelkās. Pēc treniņa drošvien īpaši nevilks uz staigāšanu. Pagaidām izskatās, ka būs jāņem pa tricāru Georgs5.

Link to comment
Share on other sites

http://www.clubf1.lv/3-lv.html

Cik noprotu, tad mēnesī 25LVL, ja ej no 7-17. Viena reize no 12:00 - 15:00 maksā 2.50LVL, tā kā intereses pēc vari aiziet palūrēt. Vienīgi pa tiem 2.50 ir tikai trenažieri + sauna, mīties iet nevar.

P.S. Pats eju tieši pie mājām - Matīsa un Barona stūris, blakus Ļeva Tolstoja vai 18. vidusskolai, tagad laikam tā skaitās 18. vidusskola.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

keš, manā skolā trenažierzāle, biji tur? Itkā jau tie trenežieri ir veci, bet jāmaksā nav, daudz labu kačoki vecumā tur visu laiku, piepalīdz ar kkādu padomu or smth.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Mīļum, neņem nopietni, bet ja tu gribēsi uzturēt formu, tad tu to arī izdarīsi. Cik noprotu pēc apraksta, tev draugi neiet fitnesot, tātād arī tev tas nav vajadzigs! Visu var izdarīt mājās, vajag tikai gribēt... es intensīvos treniņos, mēneša laikā pazaudēju +/- 10kg, tikai ņemties pa saimniebību un motivēkot kaut ko darīt. Zāles ir tikai rezerves variants, kur tu izmet naudu. Es tev saku pēc pieredzes, tu to visu vari izdarīt mājās, vienīgais iegansts ir tas, ka tu to dari kompānijā :)

Link to comment
Share on other sites

Man krēslus cilāt? Mājās tak ne sūda nevar izdarīt, tikai kaut kādas preses un atspiešanās. Mājās arī nav ne mazākās iedvesmas ko darīt, zālē savādāk.

Šodien braucu garām un ievēroju Infinity Fitness uz Brīvības un Struktoru stūra. Studentiem 25Ls, rīt/parīt vajadzēs aizbraukt iečekot. Darba dienās 07:30 - 18:00 un 20:30 - 23:00, brīvdienās bez ierobežojumiem. Trenažieru zāle, boksa rings, SPA.

Link to comment
Share on other sites

Nu redzi, tu runā par iedvesmu... ja tev vajadzēdz nopietni piestrādāt pie fiszioloģijas , tu to darīsi. Iedomājies pavisam vienkāršu faktoru, ka tev tas ir vajadzīgs iedvesmas pēc... tu to visu vari izdarīt un tu vēl par to maksā, tikia tāpēc, ka ir instrumenti...

Piedod, es es,u sarijies uz v/dsvinībām, bet nu es tev iz dzīves saku, ka to visu var izdarīt mājās, man ar nav visi štrumenti nodarbībām, bet ja vajag, daru visu ar to, kas ir :) Čau brāl :*

Link to comment
Share on other sites

Nē, nightmares, zālē tā ir pavisam cita atmsofēra, tu esi aizgājis un tu nopietni darbojies, a mājās kautko padari tad izdomā pāris min. pie pc piesēsties un tā arī tā gribēšana pēctam ko darīt ir noplakusi.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

ar džeku ejam pa nopietnam izālēties pie svariem.. paštaisīts trenazhieris , tads uz kura var starp 2 štangām celt sevi, un uz elkoņiem balstoties presi ( tjipa zviedru sienas princips) + paaris hanteles, liektaa shtanga, paštaisīts stienis , metāla atsvari precīzi nogreizti + 5x7,5, 4x3,5,2x20,4x10 Ripas... pilnigi pietiek + daram to reali garažā.. pietiek ... izdaram visu.. varbut ne ar smukiem dzelžiem, bet ir riktīgi labi.. tads animal atmosphere.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...