Jump to content
GIGN Forum

Lg Tv


Epix
 Share

Recommended Posts

Ja jau ir svaigs TV, tad jau ir arī jābūt opcijai pievienot klāt datoru un TV izmantot kā moni !

Pie čoma, kam arī ir LG platekrāns, pirms 2 gadiem pirkts! PC maucām klāt, skatījāmies filmas un DIRT2 spēlējām pat !

Link to comment
Share on other sites

Epix ta usb ieeja tik un ta strādā, flash vinjs tev lasis , mp3 atskanos , bildes radis , par filmam nezinu , bet es domaju ka pat mpeg4 vinjs varetu radit , ja tev ir iebuvetis dvb raiditajs teluka.

Link to comment
Share on other sites

Pie čoma, kam arī ir LG platekrāns, pirms 2 gadiem pirkts! PC maucām klāt, skatījāmies filmas un DIRT2 spēlējām pat !

Nu ir tāda opcija bet par tiem flash laikam jau ka nevar, jo cik es zinu parasti uz vada viss balstijās. Maby es kur kļūdos :unsure:

Link to comment
Share on other sites

istabas ir divas, ekraani ir 2, dators ir 1 tapec ari to flashu vajag.

kas ir dvb raiditajs? :nja:

varot, varot hakot, bet galvenais es gribu zinaat kā!? vairak jau cerēju uz kādu, kas to ir darijis vai zin kā to pareizi darīt.

Link to comment
Share on other sites

Tatad tev ir teljuks! Moshk varbut iedosi konkretu modeli? ja tavs tv neatbalsta divx vienigaa iespeja ir fotkas + mp3 bet visi veida hacki iespejami bija nokachat videohelp.com tjipa tavo... Vismaz tur var atkodet gan DVD gan kinozales... Bet nekur lidz shim neesmu dzirdejis ka var TV atkodet... Tatad ja teljuks tad pienjemu ka 3000 vai 4000 serija jo tiem ir tikai flash ar foto vai mp3 5000 jau bija ar Divx...

P.s. DVB-T ir tjipa kodeks lai tu redzetu digitalo TV :) Katram operatoram ir savs jo ir kam ir DVB-T un ir kam ir DVB-C bet tavam LG skjeit DVB-T ir un ar to tev pietiek :P

Link to comment
Share on other sites

P.S. bet iesaku uzmanīgi ķerties klāt šīm lietām, savādāk neatgriezeniski sabojāsiet savu TV :)

ir vērts ņemt vērā vai arī kārtējais stulbais stulbenis boot'ā? Teorētiski softvēriski jau visu var atgriezt(kaut vai stiepjot uz remontu), fiziski taču traumēts nekādi netiek :D

jā un paldies kri.

p.s. jā, ir visi dekoderi un iespējamie pribambasi jau iekšā iebūvēti tikai kāds tam visam sakars ar usb hakošanu es īsti nesaprotu.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...