Jump to content
GIGN Forum

Problēmas Ar Steam


kas tad2
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir radusies problēma,ka ejot jebkurā serverī parasti parādās kāda bilde,vai uzspiežot /top15 parādās ranks utt.Un karoč man neparādās nekas vienīgi balta bilde.NESAPROTU KUR UN KAS IR NOTICIS VARBŪT VARAT PALĪDZĒT?

pzpypzsaorv2cnmxyudi.jpg

P.S.Jā un ir vēlkāda problēma,ka es nespiežot pogas šis pats man iet uz priekšu,respektīvi velk uz sānu un nevaru neko izdarīt,kā to noņemt?

Edited by kas tad2
Link to comment
Share on other sites

Var redzēt ka tev layouts sapists moš.

C:\Program Files\Steam\steamapps\tavs nikz\counter-strike\cstrike

izdzēs failus no cstrike mapes

tad ej iekšā un mēģini, moš palīdz

vai sliktākajā gadijumā reinstall steam vai izdzēs spēli un liec lai no jauna novelk.

Edited by Turik
Link to comment
Share on other sites

Njā blin nau nekādas izmaiņas,pārinstalēju spēli no jauna un tas pats rādās balts logs jebkurā serverī.

Pasties vai iekš IE, nav ieklikšķināts ofline mode.

Kurā vietā tas ir izdarāms?

Link to comment
Share on other sites

Vakar steamam bija ritīgi gļuki un arī šorīt. Spelēju kopā ar čomu kas ir steam draugos un abi esam viena serveri rādās vel viņa bilde un tas, ka viņš man ir pie friends, bet kad ieeju steama pie friends un gribu kautko uzrakstīt, rādās ka ir offline. Vel bija gļuki ar to, ka spelēju ar čomu un viņam nerādās tā bildīti, ķipa viņš nonsteama spele, bet viņš ir caur steamu. Bet šitāds gļuks nav bijis. Pagaidi mošk vēlāk vissaizies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vartbūt tomēr kādam ir kas padomā,kas man uz kompja nau tāds,kas neatpazīst csa šo top15 bildi un citas bildes?

Vārdu sakot steam forumā jautāju un tur atbildēja cik sapratu par to,ka man itkā kautkas neēsot laikam ar explorer kā vaig,bet man explorers iet un nez kas tur jādara vēl.

Heelp pleas.

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām neviens nezin kāda programa trūks,vai kur uzstādījumos ir kas jādara,lai rādītu šīs bildes csa ?

Esmu savu steam acc pārbaudījis uz neskaitāmiem pc un visur tur rāda kā vaig.Vienīgais uz mana pc nerāda.Pārinstalējis esmu nezcik reizes šo steam nu un nekādas izmaiņas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...