Jump to content
GIGN Forum

Cepuks? Nee, Kaut Kas Labaaks :)


slow hands
 Share

Recommended Posts

Tikko noskatījos vienu cs mūviku. Mūviks kā jau mūviks, bet tikai tas cilvēks, kas tur darbojas (filma tikai par 1 spēlētāju), man nelikās cilvēks kā jau cilvēks smile.gif Kaut kāds keks no Francijas ar īpašu šaušanas tehniku, bliež tikai pa 1-2 lodēm no jubkurām distancēm, nekādi zažimi netiek izmantoti un bliež tikai un vienīgi galvā smile.gif Enivei, ir interese varat noskatīties, protams, visi manjaki jau būs šito redzējuši (šodien vai vakar), bet varbūt tomēr kāds nebūs, tad silti iesaku noskatīties. Uzreiz brīdinu, ka mūvikā nav nekādi specefekti (baigie), kvalitāte pieklibo, sountracki tradicionālie, bet nejau tur slēpjas šī mūvika sāls, sāls ir šī spēlētāja īpašajā šaušaunas metodē. Beigās arī var redzēt kadrus no 1.5 versijas, atliek secināt, ka viņš šādi jau šauj ļoti ilgi. Manuprāt, vienreizēji!

P.S. Nolādēt var no tejienes!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt viņam tas nemaz nav vajadzīgs, tb tā atpazīstamība, slava, nauda, jo kā teicis viens pašmāju mūziķis ? ?Ir dauz tādu ļaužu, kuriem tas nav galvenais, da tu tādu domu nepieļauj?? smile.gif Vairāk gan izskatās, ka vinš spēlē 4FUN un rēķini, ja vinš arī būtu kādā norm tīmā, tad pret viņu nespēlētu kaut kādi parasti dzeki, kas rīko cw prieka pēc?

P.S. pieļāvu domu, ka panesīsies par to, ka tas cilvēks ir čīteris, jo šauj vinsh tiešām ahūna labi, bet rēķiniet lielāko daļu viņš nošauj pa vienam pēc kārtas un nav tādi momenti, ka vinam skrietu 3 virsū. Šaubos vai tad varētu tā pa vienai lodei visus nolikt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tas sākums diezgan garlaicīgs bija, vairāki kadri arī diezgan neinteresanti un mani nepameta sajūta, ka daudzi pretinieki bija ne pārāk spēcīgi.

bet vairāki triki viņam tiešām tīri respektabli sanāca. Būtu tie daži labākie momenti varbūtu man tas sūds vairāk patiktu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

konkrētas muļķības. Lai pret botiem šautu skillu vajag spēcīgi mazāku nekā pret cilvēkiem. Esmu ar skautu uztaisījis 7 botiem 7hs, ar m4 kādus 40hs pēc kārtas spēlējot 1 vs 4 vai 5 iekš kaukādas aim mapes. Pret cilvēkiem jau arī visādi prikoli gadās, bet ne jau tik brutāli kā pret botiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

kaa vinsh nostaajas karatista "stoikaa", kaut gan patiesiibaa nemaz nekaadu karatee, kung fu, vai veel sazin kaadu tur ciinjas maakslu vinsh neprata, dzeks improvizeeja smile.gif +veel na sharu traapija pa seju tam mazajam hiperaktiivajam jauneklim smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

muviks par vienu cs'eri, kaut kaads francuuzis laikam un vina niks ir godspeed smile.gif fragi reaali, muzons +/-, muviks nav uztaisiits peec augstakajiem standartiem, bet nejau taniis efektos visa taa saals. tikai dazbriid likaas, ka tie pretinieki, kas pret vinu tur speelee nebija diez ko skilled, maigi izsakoties, bet taadus arii jaamaak novaakt smile.gif

kungi, spiediet te, lai noladetu muviku

P.S. muvika svars 270MB

Link to comment
Share on other sites

pilniigi piekriitu macho.

pret botiem iipashu skilu nevajag

es noobs - expert botus lieku kaa

lohus nost 1 peec 2 headshot protams gadaaas arii nomirt.

speeleetaajs tomeer paliek speeleetaaajs daudz atiisititaaks

nekaa kautkaads ieskriptots bots kas kalpo kaa gala.

bet no vienas galeejiibas otraa. tu jau macho skaties peec

saviem uber pro ieskatiem taads noobs kaa es noskatos moviku un palieku ar aciim kvadraataa. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Tikko noskatījos vienu cs mūviku. Mūviks kā jau mūviks, bet tikai tas cilvēks, kas tur darbojas (filma tikai par 1 spēlētāju), man nelikās cilvēks kā jau cilvēks smile.gif Kaut kāds keks no Francijas ar īpašu šaušanas tehniku, bliež tikai pa 1-2 lodēm no jubkurām distancēm, nekādi zažimi netiek izmantoti un bliež tikai un vienīgi galvā smile.gif Enivei, ir interese varat noskatīties, protams, visi manjaki jau būs šito redzējuši (šodien vai vakar), bet varbūt tomēr kāds nebūs, tad silti iesaku noskatīties. Uzreiz brīdinu, ka mūvikā nav nekādi specefekti (baigie), kvalitāte pieklibo, sountracki tradicionālie, bet nejau tur slēpjas šī mūvika sāls, sāls ir šī spēlētāja īpašajā šaušaunas metodē. Beigās arī var redzēt kadrus no 1.5 versijas, atliek secināt, ka viņš šādi jau šauj ļoti ilgi. Manuprāt, vienreizēji!

P.S. Nolādēt var no tejienes!

uz kuru vechuku jaaskataaas????<niks>

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...