Jump to content
GIGN Forum

Spoki


hydro
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, reno vari ticeet, vari neticeet, bet tas, ko es staastiiju ir tas, ko es atceros un redzeeju. Ok, taa, kaa man bija kaadi 5 gadi, tad pieljauju, ka tas bija liels liels murgs, bet es veel tagad atceros to sajuutu, kaa es tur guleeju taa, itkaa tas buutu noticis vakar.

P.S. Tagad pat iisti bail nepaliek, lasot shito topiku, jo esmu paaraak noguris, lai baidiitos no spokiem XD.gif

Edited by flashback
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Vai! Daži stāsti labi. Jā, sīkajiem gadās redzēt visādas fīčas, jo viņiem vēl nav prāts tik apstrādāts un vēl nav iestāstīts, ka spoki neeksistē un nekas paranormāls nevar notikt. Ērmīgi...

Link to comment
Share on other sites

lai gan tā un šitā un vispār, bet nav tā, ka es neticu spokiem. Pats protams ne ar ko paranormālu neesmu saskāries, tās pāris fočenes ar spokiem, kuras esmu redzējis, ar tādas pablāvas bija, bet nu tomēr, domāju, ka spoki tomēr varētu pastāvēt. Ne gluži tādi kā lielākajā daļā filmu, drīzāk tādi, kādi viņi aprakstīti šinī topikā.

Link to comment
Share on other sites

lai gan tā un šitā un vispār, bet nav tā, ka es neticu spokiem. Pats protams ne ar ko paranormālu neesmu saskāries, tās pāris fočenes ar spokiem, kuras esmu redzējis, ar tādas pablāvas bija, bet nu tomēr, domāju, ka spoki tomēr varētu pastāvēt. Ne gluži tādi kā lielākajā daļā filmu, drīzāk tādi, kādi viņi aprakstīti šinī topikā.

Lasot tavu teikto, atcereejos par taadu latvieshu veidotu raidiijumu "neparastaas lietas" ,kuru raadiija pa ltv7 ,ja nemaldos. Vienu nedeelju teema bija spoki un tur tieshaam bija vairaaki sakariigi staasti no normaaliem cilveekiem ,kas nopietni runaaja par saviem kewlajiem piedziivojumiem. Nu ,piemeeram, vairaaki cilveeki vienaa pilii or smth ejot pa vienu un to pashu gaiteni, atshkjiriigos laikos un pats galvenais - neviens to nevienam nebija staastiijis ,taatad neatkariigi viens no otra, ir izjutushi nelielu vilkmi vienaa konkreetaa istabaa. Anyway ,diezgan inetersants raidiijums ,ja arii sizhets ir iestudeets smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lasot tavu teikto, atcereejos par taadu latvieshu veidotu raidiijumu "neparastaas lietas" ,kuru raadiija pa ltv7 ,ja nemaldos. Vienu nedeelju teema bija spoki un tur tieshaam bija vairaaki sakariigi staasti no normaaliem cilveekiem ,kas nopietni runaaja par saviem kewlajiem piedziivojumiem. Nu ,piemeeram, vairaaki cilveeki vienaa pilii or smth ejot pa vienu un to pashu gaiteni, atshkjiriigos laikos un pats galvenais - neviens to nevienam nebija staastiijis ,taatad neatkariigi viens no otra, ir izjutushi nelielu vilkmi vienaa konkreetaa istabaa. Anyway ,diezgan inetersants raidiijums ,ja arii sizhets ir iestudeets  smile.gif

sito... erm... vienu seeriju es ari daubju redzet. wink.gif

Nu no sita topicka var spriest, ka spoki ir nekaitigi. (fizizki)

Viens dzeks man teica, ka Maskavas psihene puse ir tadi cilveki kuri ir sajukusi prata redzot kaut kadus spokus vai ko tur veel. Isti negribu ticet tam bullshitam.

EDIT: Vienreiz vasara aizbraucam pie viena dzeka uz laukiem, kur ari, ka vins stastija, biaj notikusas briesmu lietas. Vakara kad vairs neko nevareja redzet, bija tumshs, mes apsedamies apkart ugunskuram un sakam stastit savu spoku stastus... tad gan palika diezgan neomoliigi. laugh.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

diemzheel neesmu saskaarusies ar spokiem.

vaacijaa arii ir viens taads interesants raidiijums, ar paardabiskaam lietaam. tur paraada taadas vairaakas iisas filminjas ar kko aciim neticamu. un beigaas pasaka, kas ir noticis iisteniibaa un kas ir tikai vinju pashu izfantazeets.

Link to comment
Share on other sites

spoki dziivo muusu/juusu izteelee.

tu, nenoliedzami, to lieliski zini, jo drošvien esi uzrakstījis kādu doktora disertāciju par spokiem, jo tavs posts ir pārpludināts ar argumentiem, piemēriem un faktiem, nevis vienkārši uzrakstīts stulbs teikums ar ideju "nē, tā nav"

vjuberi, nezinu gan kas ir vilkme, bet, jā, es ar kaut ko tamlīdzīgu redzēju pa teļļuku.

Link to comment
Share on other sites

tu, nenoliedzami, to lieliski zini, jo drošvien esi uzrakstījis kādu doktora disertāciju par spokiem, jo tavs posts ir pārpludināts ar argumentiem, piemēriem un faktiem, nevis vienkārši uzrakstīts stulbs teikums ar ideju "nē, tā nav"

vjuberi, nezinu gan kas ir vilkme, bet, jā, es ar kaut ko tamlīdzīgu redzēju pa teļļuku.

iedomaajies ,ka istaba ir magneets ,bet tu esi pa gaiteni staigaajosha nagla smile.gif To aptuveni vareetu nosaukt par vilkmi .

Link to comment
Share on other sites

iedomaajies ,ka istaba ir magneets ,bet tu esi pa gaiteni staigaajosha nagla  smile.gif To aptuveni vareetu nosaukt par vilkmi .

fizinja cieniigs skaidrojums....

thumbsup.gif

doktors Kruuminjsh tevi noraktu... smile.gif

un man liekas, ka kautkas liidziigs spokiem tomeer vareetu buut... vismaz energjeetiskajai mateerijai no mirushaa cilveeka kkur jau ir jaapaliek... zinaatnieki vel dirshaas pa to, vai taa mateerija speej domaat...

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

A mosh cilveeki zaudee tikai kjermeni nomirstot... vinji mums ir visapkaart... neredzami... neizskaidrojami... skataas kaa mees nodarbojamies ar intiimaam lietaam... the truth... the truth is out there upset.gif

tjip dveesele paliek...nez man liekas ka spokojas tie kas nogalinaati..kkaaa taa zaban.gif

un piliis dafiga spokojas!

Link to comment
Share on other sites

esmu lasijis tjipa ka cilveks nomirstot pazaude 21gramu no sava kjermenja masas. un neviens nevar pateikt no kurienes tas pazud. ir ari bijushi kkadi pieradiju ka ta ir tjipa dvesele... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

atceros draugs kko staastiija par shito teeemu.

dziivojis kkadaa maajas vecriiga kur agraak kkads vecis nodarbojies ar naaves sodu un seeta vel staveejushas karaatavas .un visnsh kaadu nakti ejot uz tualeti (12gados) redzeeja kkadu baltu teelu vnk bez nekaadiem izdomaajumiem ar 5 rokaam 6 kaajam un 10 aciim. un vnk saneemies un ar roku pabiidijis malaa un taa arii dzeks nokluva liidz tualetei smile.gif.ka vinsh to staastija man bija bail iet guleet tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...