Jump to content
GIGN Forum

Gray Goose


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

Kur panemt latvija? vnk driz ir 17. dz/d un ļoti ir velme šo iedzert uz pēdējo gadu pirms 18, tākā gadu jau nedzeru visiem jau gadu skandinu ka dzersu tikai svētkos un tikai Gray Goose(vodka), Crystal(sampis), Henesijs (viskijs) un neko citu kā tik šos 3 :D:) daudz pazinas stastijusi ka loti labs un neta atsauksmes ari itka labas :) latvija veikalos sito tirgo? neesmu nekad manijis... vnk 14marts nav aiz kalniem un gribas tiesi dz/d iešaut :)

p.s ari jautajums par Crystal shampi to vsp lv var dabūt? o.0

p.s.s un gribu zinat kada šiem abiem kvalitate ir veikalos (maxima, elvis, rimi u.c.c) ja vini tur vsp ir :) vai vnk nav labak braukt uz Latvijas Balzamu or smt :)

paldies

Link to comment
Share on other sites

Kapēc lai džeks nevarētu dzert kvalitatīvu alko? Labi, par to šampi moš pārspīlēts, bet teiksim es arī no stiprajiem vai nu Henesiju, vai ļooooti reti Mirnaja šņabi vai neko. Tiesa VSOP.

EDIT: Ak jā, Muhamed Henesijs ir konjaks.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

btw jaaa, un ? tev sapnu nav?

p.s.s tas vairak bija iemesls lai nedzertu, jo vienmer sanāk dzert tādu hujnu ka no rīta piecelies un nosprāgt gribas... + no tādiem manlieaks neviens kas mūžā ir dzeris neatsakas :))

p.s.s Crystal 1x dzēru party ar kkadu skuki, nakamaja dienā dzēru ja nemaldos kazniiti un sapratu ka letos vairs nedzersu :)

p.s.s.s tālāk lūdzu par tēmu

p.s.s.s.s kok4ikus nedzeru dzeru stipros tīraja, uz kkadiem viduveejiem vai suudainiem tikai uzdzeru....

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

HAHA , crystal shampis un hennesy konjaks :D LOL es tev iesaku but daudz pieticigakam un dzert vienkarshi Standartu , vai Finlandia. Nav pārāk dārgs , bet garšīgs un kvalitatīvs. No rīta vismaz nemoca vakardienas lielā poha.

Link to comment
Share on other sites

p.s.s tas vairak bija iemesls lai nedzertu, jo vienmer sanāk dzert tādu hujnu ka no rīta piecelies un nosprāgt gribas... + no tādiem manlieaks neviens kas mūžā ir dzeris neatsakas :))

p.s.s Crystal 1x dzēru party ar kkadu skuki, nakamaja dienā dzēru ja nemaldos kazniiti un sapratu ka letos vairs nedzersu :)

p.s.s.s tālāk lūdzu par tēmu

p.s.s.s.s kok4ikus nedzeru dzeru stipros tīraja, uz kkadiem viduveejiem vai suudainiem tikai uzdzeru....

Nu tu sapi*ies meistarībā :) Tu dzēri dārgu šampi, pēctam lētu šņabi un saprati ka lētu šampi negribi? Kā var salīdzināt šampi ar šņabi lol!

Link to comment
Share on other sites

ā, šitas var atļauties Crystal, viņam bizness iet no rokas

quote no 2008. gada

[21:09:01] <Muhamed> 800LS videja izmeera gloks ar pilnu aptveri

-

[21:09:01] Muhamed is [email protected] * Tomass Neimanis

[21:09:01] Muhamed is a registered nick

[21:09:01] Muhamed on #pcw #gather.cs #eclipse cte #ala

[21:09:01] Muhamed using irc.lv Internet Relay Chat server (IRCLV) http://irc.lv

[21:09:01] Muhamed has been idle 1sec, signed on Thu May 22 22:26:37

[21:09:01] Muhamed End of /WHOIS list.

-

[21:10:26] <Muhamed> man par to 10gadi minimums var pieskirt

[21:10:32] <Muhamed> ja tev ir 18 liec licenzi

[21:10:49] <Muhamed> bet nu ja tev ir par slepkaviibas meginajumu or smt like that tad nedabusi ;)

[21:11:21] <Muhamed> ir avoti no arzemem

[21:12:18] <Muhamed> varu ari dabut visu no snuff lidz Cocam un Herai

[21:12:29] <Muhamed> aka Kokaiinam un Heroinam

[21:16:29] <Muhamed> uz rokaam vai caur kadu

[21:16:39] <Muhamed> es pats savu purnu reti radi vienigais ja liels pasutijums

[21:16:45] <Muhamed> ja suma griezas virs 4000LS

[21:17:06] <Nooke> kas ir dabujams virs 4000ls?

[21:17:14] <Muhamed> ieroci

[21:17:17] <Muhamed> narkotikas

[21:17:32] <Muhamed> vairuma vnk vai no visa pa druskinai )

[21:18:17] <Muhamed> vai ari kadi skarbaki ieroci

[21:18:45] <Muhamed> var viskautko no krievijas mafijas dabut tici man un te pat LV ar nav gruti dabut ... ja grib tad visu var dabut tikai vaiga naudinu ;)

Izdomāju paskatīties uz viņu draugos. Un kas atklājas?

[21:22:58] <Nooke> eeem

[21:23:01] <Nooke> kaa tu izskaidro faktu

[21:23:16] <Nooke> ka tev ir 15gadi un tu esi narkodiileris?

[21:23:53] <Muhamed> musdienas viss ir iespejams ;)

[21:24:04] <Muhamed> vaiga tikai sakarus LV kuriem savukart ir sakari citur

[21:24:23] <Muhamed> es zinu riga 12gadigus dzekus kas ari visu tirgo un var dabut tev vissu ko velie pat tanku ;)

[21:26:40] <Nooke> tu neesi filmas par daudz saskatijies?

[21:27:40] <Muhamed> da lab ja tev neka nevaiga vareju uzreiz teikt nevis es te metu laiku zeme ;)

[21:27:49] <Nooke> ok ;)

[21:30:02] <Muhamed> atrast var jaa bet nu man galigi pox doma kkadi menti tices ka es varu dabut visu smago utml?

[21:31:09] <Muhamed> tape es reti kad caur sevi kko tirgoju ;) ka jau teicu tikai virs 4000LS radu savu purnu

Link to comment
Share on other sites

Aizej uz kādu alkohola bodi un pajautā :) Rimi un Maximās tu šitādus neatradīsi , tas ir stabili, neskaitot Henesiju, kas ir diezgan liels draņķis, kura vietā es labāk "dzimtenīti" bliežu tīrajā, nevis šito brīnumu ^_^

Par kristālu vispār esmu dzirdējis tikai vienu reizi, čoms, kad strādāja par bārmeni Jūrmalā, tur kkādā restorānā varēja dabūt, nezinu ne nosaukumu vairs neko, bet pudele maksājot pāri par 200 lašiem.

Un kādam "biezajam" jābūt tavā vecumā, lai savā dz/d varētu vispār domāt dzert šitādus dzērienus, ko tu tajā pašā vakarā izmīzīsi, kur nu pagadīsies, atkarībā no izdzertā daudzuma. Vau tu domā uztaisīt milzīgu dz/d pārtiju, kurā tev uz lielā galda stāvēs 2 rosola bļodas un 1 hennesy, 1

Crystal šampis, ko meitenes varēs apostīt, jo visām nepietiks pat malks, un 1 Gray goose vodkinieks, uz kuru skatīsies džeki, kad ēdīs rosolu ^_^

Link to comment
Share on other sites

nu tāds čalis.

15 gados jau ar narkotikām, ieročiem un 100% ar prostitūciju arī nodarbojas :D

par ko gan ASV grāvēji pataisa mūsu jaunatni?

vsjo es ar gribu ietekmi ... tagad 10x pēc kārtas noskatīšos Public Enemies un došos dzīvē.

par alko tēmu, nu i nah tik dārgu - prosta Absolutu vai kaut vai Finlandiju un ballīte turpinās :D

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, daži cilvēki plosās par katru santīmu, šajos laikos dažam labam nav ko ēst mājās - santīmu nekrāsi, pie lata netiksi! Bet, redzi, šeit atrodas, tomēr cilvēki, kuri var raut pudeli, kas maksā ~250. Nē, nu jā, man arī patiktu, ja kabatā būtu 1k priekš kāda pasākuma, bet, aizmirsti, neesmu tāds idiots, lai pirktu tādu pudeli, nopērku kaut ko normālu, vai vispār nedzeru!

Nē, nu, fakts arī kā tāds, viena pudele, cik ilgā laikā tu viņu izdzersi? Un pēc tam kāda jēga no tā? Ok, iedos galvā, liedosi kā putniņš, kurš tikko kaut kur ieskrējis ar galvu, bet pēc pāris dienām jau būsi aizmirsis par to, un tici man, nevienam neinteresēs tas, ka tu dzēri dirsā rautu 250 latus vērtu pudeli.

p.s. murgs, bet daļa patiesības šeit ir, labāk ziedoju tiem kam naudas nav, nekā pļumpēju kādu sūdu..

p.s.s. nesaku, ka alko man ir vienaldzīgs, man vienkārši "patīk" biezie cilvēki, kuri lepojas ar savu pagātību, lmao.

Link to comment
Share on other sites

ak dievs cik var teikt ka to sudu pats nerakstiju :)) bet man pox vissmaz ir par ko parekt lab whatever!

1) sampji man vsp negarso bet crystal ir iznemums ko es 1x muza dzeru un ta laikam bija 1. un pedeja reize jo tadu pats nevaru atlauties

2) Henesiju esmu dzeris un man patikas :) nekada vaina tiraja lena gara....

3) Gray Goose maksā ~20ls (40 eiro vācija kur alko skaitas dārgs... )

4) Domāju ir tā vērts tērēt 20ls pēdējā gadu pirms 18 iedzert :)

p.s.s a tie kas te bezsakara kko dirš ejat izaugt :) audzē ē-peni gvelžot tādu bullšitu ka dirst gribas...

var taisīt ciet iesu uz kādu LB veikalu un netā meklēšu te 1/2 ir smadzenes atdauzijuši :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...