Jump to content
GIGN Forum

Spokiii :p


cinkyy
 Share

Recommended Posts

Tātad japastāsta atgadījumi - ( Par dvēselēm ) vai arī kāds tavs draugs ir redzējis Ghostu.. Tad pastāsti..

Es sākšu pirmais :P ...

Nu nezinu vai tā ir īstenība vai nē .. Bet kad biju mazāks [ ~ 7 ] gadu es redzēju vai nu tā bija mana iztēle ;D Karoč man muča un sencīts bija cittāa istabā bet es pats savā un arī tajā 1 dzīvoju.. naktī pamodos un redzēju kā priekšā stāv kautkāds izplūdums un griežas.. Nu bet es nezin tik vai man liekas tagad ka tā bija.. Bet to es tā skaidri atminos.. :\

Link to comment
Share on other sites

Neticēšu kamēr pats nebūšu redzējis. Tas viss ir izdomāts :)

Dažkārt, pieceļoties acis samiglojas un var redzēt visādus brīnumus, ceru, ka bikses nepieliki..

Da man pilnīgi po* ko tu domā,bet es atceros un palieku pie sava =] + Es nedir*u bet domā ko girbi !

Link to comment
Share on other sites

:P Pastāsti :D

Ko tur daudz stāstīt biju laukos...dzēru ar draugu alu,nu hvz tas bija pirms 10 gadiem,un pēkšņi apaļš šķīvis parādījās debesīs,un tad kad saskatījāmies viņš aizlidoja,nevis kā krītošās zvaigznes nogāzās bet augšup aizlidoja...

Link to comment
Share on other sites

Es pats necenšos klausīties dažādas teorijas par spokiem un pārdabiskām lietām, lai nejauktu savu galvu, bet man vienmēr ir bijušas trīs teorijas.

1. Visas pārdabiskās lietas un spoki ir cilvēka iztēles un iedomu augļi. Zinot to, ka cilvēka iztēle ir neierobežota, viss var būt iespējams un pieņemams kā patiesība. Bailes un nepārliecība tikai pastiprina ticību, ka šādas lietas tiešām eksistē mums līdzās. Dažādi trokšņi un notikumi, kurus nevar redzēt vai izskaidrot tiek uztverti kā pārdabisku spēku radīti. Es pats uzskatu, ka pārdabiskas lietas var pastāvēt, kaut vai tā iemesla dēļ, lai savai dzīvei piešķirtu nelielu intrigu un viedokļu dažādību.

2. Šādas lietas tiešām pastāv mums līdzās. Tikai rodas pretarguments: Kādēļ tas nav zinātniski pierādīts un uz to nav skaidras atbildes?

3. Spoki nepastāv, bet tev ir iespēja izvēlēties arī 1. variantu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jaizstaasta sitas, laikam neesu iisti nevienam staastijis, bet nu pirms hvz cik gadiem, vakaraa uzsnidzis pirmais sniegs, laukaa jau galiigi tumsh, bet nu izdomaajam ar draugu papriecaaties :) tad nu tur kko celjam and stuff, un peekshnji paari visaam debesiim taada, taka gaisma paaariet paari, un viss paliek totaali tumsh, nereaali paarmiziaam :D, bet nu jaa mees tur njeemaamies vietaa, kur no loga kriit gaisma, un tad kad tas hvz kas paargaaja paari,tieshi tajaa briidii pazuda elektriiba- sajuuta vnk ahujennaakaa- spozha gaisma, bum tumsa

kas tas bija veel shodien neesmu sapratis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...