Jump to content
GIGN Forum

Nhl Nepieciešamie Faili & Uzstādijumi


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Nepieciešamie faili NHL



Gameplay settings


Roster


Roster update


Roster patch


Noteikumi
1. Spēlētājiem profilos ir jābūt norādītam skype nikam.
2. Spēlētāji viens otru meklē tikai un vienīgi caur skype.
3. Ja spēlētājs līdz deadline datumam nav izspēlējis visas spēles, tad viņām tiek automātiski ielikts tehniskais zaudējums 0:5 spēlēs, kuras viņš vēl nebija izspēlējis.
4. Spēles laikā aizliegts lietot skill stick.
5. Aizliegts Cancel Shot (CS) pretinieku zonā.
5.1. Ja spēlētājs pretinieku zonā ir uztaisījis CS, tad viņam uzreiz ripu ir jāatdod pretiniekam un pašam jāizslido ārā no pretinieka zonas.
6. Aizliegts komandām mainīt vai labot sastāvus.
7. Ja spēles laikā kādam no spēlētājiem pazūd internets, tad spēlētāji paši savā starpā izlemj vai spēli turpināt vai sākt no jauna.
7.1. Ja spēle tiek turpināta, tad jāizspēlē ir tikai atlikušais laiks, kas netika izspēlēts un beigās pie rezultāta tiek pieskaitīts nepabeigtās spēles rezultāts.
7.2. Ja spēlētāji savā starpā nevar izlemt sākt no jauna vai turpināt spēli, tad palīgā tiek pieaicināts admins.

Spēles uzstadījumi
Perioda ilgums: 5 minūtes
Noteikumi: NHL
Penalties: 1/5
Offside: On
Icing: On
2 Line pass: Off
Injury: Off

Noderīgas saites

http://nhllatvia.nspro.biz
http://www.thebreakaway.net

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Diemžēl iztik nevarēs, jo tur būs spēlētāju atjauninājumi (Kas ir ļoti svarīgi) plus vēl tas ir vajadzīgs lai nevarētu krāpties, melot par spēles rezultātu, un tik bieži viņus neizlaiž, tāpēc vienu reizi nenoslinko un tev paliks ilgam laiciņam. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nākamreiz saglabājot *.txt failus ar garumzīmēm iekšā, kodējumu norādi UTF-8, lai neizkropļo burtus ;)

File -> Save As -> Encoding: UTF-8

EDIT: Sūds, nah. Paņēmu no outlawa, uzmetu cracku, palaižot izmet Send/Don't send figņu. Iedod kāds strādājošu nhl2009.exe. Negribu meklēt netā, tikai sifili var saķert.

EDIT2: Ar quickaim cracku meta ārā to pašu. Pārinstalēju, tagad ir ok (ar cracku no outlaw). Anyway paldies.

EDIT3: Cracks aizgāja, za to spēle sāka čakarēties. Palaižu, pēc reklāmām ielādē desktopa backgroundu, bet neparāda tekstu. Pārinstalēju, tekstu parāda, nākamreiz palaižot atkal nerāda. Lūk arī iemesls kāpēc spēles pērku. Pamēģināšu instalāciju no Pensionāra linka. Ja neies arī tā, tad v žopu NHL 09.

Link to comment
Share on other sites

bai ze veij, man ir problēma arī ar NHL09, piemēram uzsākot spēli, vairākumā gadijūmu, man vnk uzreiz aju saakumaa nestrādā nekādi klaviatūras burit, nekādas piespēles utt., tikai pēc atkārtotas keyboard uzstādijumu vnk apskatīšanas un protams restartējot to spēli aiziet visi kontroli, kas varētu būt pa vainu?

uun vēl, kad beidzas periodi, nereti arī uzkaras viss dators, te laikam videokarte vainiiga, bet tomeer pārāk bieži uzkaras viss, tieši uz spēles perioda beigām. :[

Link to comment
Share on other sites

uun vēl, kad beidzas periodi, nereti arī uzkaras viss dators, te laikam videokarte vainiiga, bet tomeer pārāk bieži uzkaras viss, tieši uz spēles perioda beigām. :[

Man ar tāds prikols bija (varbūt ir pat tagad), kamēr šim gļukam atrisnājumu vēl nēesu atradis. Pirms ej spēlē vienkārši vispirms ieskaties klaviatūras konfigos, lai nebūtu divreiz jāiet spēlē.

Tev viss stāv uz minimālajām prasībām? Un vai visus nepieciešamos failus uzliki secībā?

Link to comment
Share on other sites

;)

File -> Save As -> Encoding: UTF-8

EDIT: Sūds, nah. Paņēmu no outlawa, uzmetu cracku, palaižot izmet Send/Don't send figņu. Iedod kāds strādājošu nhl2009.exe. Negribu meklēt netā, tikai sifili var saķert.

EDIT2: Ar quickaim cracku meta ārā to pašu. Pārinstalēju, tagad ir ok (ar cracku no outlaw). Anyway paldies.

EDIT3: Cracks aizgāja, za to spēle sāka čakarēties. Palaižu, pēc reklāmām ielādē desktopa backgroundu, bet neparāda tekstu. Pārinstalēju, tekstu parāda, nākamreiz palaižot atkal nerāda. Lūk arī iemesls kāpēc spēles pērku. Pamēģināšu instalāciju no Pensionāra linka. Ja neies arī tā, tad v žopu NHL 09.

vsync pamēģini ieslēgt

Link to comment
Share on other sites

;)

File -> Save As -> Encoding: UTF-8

EDIT: Sūds, nah. Paņēmu no outlawa, uzmetu cracku, palaižot izmet Send/Don't send figņu. Iedod kāds strādājošu nhl2009.exe. Negribu meklēt netā, tikai sifili var saķert.

EDIT2: Ar quickaim cracku meta ārā to pašu. Pārinstalēju, tagad ir ok (ar cracku no outlaw). Anyway paldies.

EDIT3: Cracks aizgāja, za to spēle sāka čakarēties. Palaižu, pēc reklāmām ielādē desktopa backgroundu, bet neparāda tekstu. Pārinstalēju, tekstu parāda, nākamreiz palaižot atkal nerāda. Lūk arī iemesls kāpēc spēles pērku. Pamēģināšu instalāciju no Pensionāra linka. Ja neies arī tā, tad v žopu NHL 09.

:slap:

post-17122-1265899980_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

tāks, nu man ir problēma, gribu ar draugu spēlēt online, bet netiekam tālāk līdz ripas izmešanai, vnk izmet ripu un tā vislaik, viss sākas no jauna. Bet viņš kuce negrib kačāt visus tos rosterus, es tā padomāju, kamēr vēl turniirs nav sācies man ar vinji nav vajadzīgi, bet, kas man tieši ir jāidzēš, lai varētu spēlēt? Jo es ticu, ka viss nav jāidzēš laukā... Vai tieši rosteris ir pie vainas?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://yy.lv/download.php?f=94995

Man Kaspersky atrod šādu figņu:

The requested object is INFECTED with the following viruses: Trojan-PSW.Win32.Agent.oqo

Nu es esmu uzlicis un vel kadi 50 (ja ne vairak cilveki ir uzlikusi) nekadu problemu nav, ja baidies ka kaut kas nojies greizi nespiezu piedalities!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...