Jump to content
GIGN Forum

Cs Serveru Hostingi


Recommended Posts

Sveiki biedri !

Lieta sekojoša , sakarā ar pārcelšanos uz citu eiropas valsti , nākās aizvērt savu protjketu :(.

Tāpēc vēlētos uzzināt Kādu cs hostingu , kurš ir

1 Stabils

2 Kuram ir labs supports vienmēr atbild un palīdz arī citos jautājumos , piemēram cs pluginu , konfigurācijas ucc.

3 Kuram ir stabils un mazs pings

4 Kurš ir uzticams un nepiečakarēs savus klientus

Vēlams cenā - 12 Ls par 1 cs serveri

Interesē uzmest 4-5 cs serverus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chill.lv

lvhosting.lv

lhc.lv

www.versus.lv

dyc.lv

Pajautвju pвєis paziтвm рodien kas arо hostзjвs , viтi pastвstоjв no pieredzes un arо netв apskatоjos atsaukmes kвdas. Man sanвca tв

Chill.lv zog klienta failus bieюi nocrasho un ielago , kв arо caurums kв lvhostam ( Atkrоt )

lvhosting.lv caurumu bedre no viena weba ar shell scriptu varot staigвt pa vissu kasti + lagi + crashi , supports 0 administrвtori neko nekad nezinot , piemзram neejot webs uz 5h pa dienu administrвtori neko nezin un nemвk pateikt.

lhc.lv itkв viens rekomendзja , bet neko sоkвk nepastвstоja , varbыt Jыs varзtu pastвstоt ?

www.versus.lv ( Nedarbojвs tв lapa ) ja jau lapa neiet kur tad hosts strвdвs

dyc.lv Arо kaste stвv tur pat kur chill un neesot kvalitвte , kв teica cilvзki kas hostзjвs tur

Ir tв kad vзlos uzzinвt par

gamerx.lv hostigu un lhc.lv vai kвds lыdzu varзtu pateikt , kвds pings , supports, kvalitвte , admina atsaucоba , un pвrзjo kas man jвzin ?

Edited by bvindli
Link to comment
Share on other sites

Par LHC hostingu sakāms tikai tas labākais. Man pašam pieder projekts, un protams hostējos pie LHC, mēs esam atvērti teju 8 mēnešus un 7 mēnešus no šī laika esam LHC klienti, man ir 3 CS serveri, webs, un Mu Online serveris kuru hostē LHC! Supports brīnišķīgs, labs pings, nekādu problēmu ar failiem vai tamlīdzīgi.

Bt viens no iemesliem kāpēc izvēlējos LHC bija, zemas cenas. Pietam iespaidīgi zemākas nekā citur. Un itkā nedabiski ir pa lētu naudu dabūt labu apkalpošanu, preci, pakalpojumu - tomēr LHC to spēj.

Link to comment
Share on other sites

Par LHC hostingu sakāms tikai tas labākais. Man pašam pieder projekts, un protams hostējos pie LHC, mēs esam atvērti teju 8 mēnešus un 7 mēnešus no šī laika esam LHC klienti, man ir 3 CS serveri, webs, un Mu Online serveris kuru hostē LHC! Supports brīnišķīgs, labs pings, nekādu problēmu ar failiem vai tamlīdzīgi.

Bt viens no iemesliem kāpēc izvēlējos LHC bija, zemas cenas. Pietam iespaidīgi zemākas nekā citur. Un itkā nedabiski ir pa lētu naudu dabūt labu apkalpošanu, preci, pakalpojumu - tomēr LHC to spēj.

Link to comment
Share on other sites

Par LHC, supports ir 70% nedaudz par ilgu velk lietas...

Tā serveri strādā, webs arī, uzstādot gan bija problēmas, kas gan beigu beigās tika novērstas.

Vērtējums: 7

P.S ctts sux par Chillu neko nezinu!

Edited by gyms
Link to comment
Share on other sites

:mIm:

naivais lunajob! tas bija jautājums, un es tākā tu- nemēdzu "dirst" internetā ;) . Un ja tu te savas kakas atstāj- tad tā ir tava problēma, ej citur smirdi ar saviem bezjēdzīgajiem postiem, uz kuriem pat atbildēt nejēdz. Tagad vismaz sapratu ka tas ir tavs otrs profils.

Link to comment
Share on other sites

ie ctts, jeb lvhosting.lv mani skripti tika sazagti un reaali pa vinju kasteem var styaigaat tad tas ir pilniigs murgs.

Es par LHC.lv - stabila darbiiba, 24/7 supports, ja uzprasa, tad momentali izdara.

Lēti, stabili, ārti, izdevīgi. Patīkami strādāt ar tādiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Paldies vissiem par atsauksmi un komentāriem.

Šodien esmu sazinājies arī ar pašu SIA "LHC" īpašnieku avolknet , liekās ļoti lādzīgs čalis.

Vienozīmīgi runājot arī ar saviem paziņām un radiem kas strādā iekš VID viņi arī saka , kad labāk ir ņēmt SIA nekā kaut kādus privātos.

Jo.

1 Privātais var partraukt darbību un pateikt tev uz redzi.

2 Privāto var paņēmt VID pie pakaļās un arī viņš var pateikt klientiem čau

3 Privātie neuzņemās atbildību , to ko viņi saka kad viņi uzņemās tie ir meli

4 Privātais var apkrāpt un tu tur neko nepadarīsi.

Ar uzņēmumiem tā nevar būt , tāpēc es izvēlos LHC , jo 1 ir labas atsauksmes 2 droš kad nepazudīs , jo tas kā nekā ir uzņēmums 3 viss apmierina kas tur ir , pings, apkalpošana, un protams arī tehniskais atbalsts.

Jo kā ar citiem severiem ruāju kad bieži vien avolknet sēžot pat vissu nakti online un patiešām atbild.

Tākā ņemu LHC un velreiz vissiem paldies :) Tomēr domāju kad būšu veicis pareizo izvēli , spriežot pēc atsauksmēm un citu ieteikumiem , kā arī par to kad Uzņēmums ir nevis privātais.

Un paldies ebby par piedāvājumu.

ebby paldies arī par tavu piedāvājumu

"

hi!

Vajag hostingu?

Tici man - labakais variants pie manis.

Uzraksti @ skype - Rinalds aakaaa ebby

vai @ mirc - /q ebbyy @ irc.lv serv

Kāds webs kur varu cenas apskatīt vai ko tamlīdzīgu ?

patreiz taisam, ir jau palaists serveris lai testeetu kvalitati. kaa jau teicu uzraksti skype, sarunaasim visas cenas utt, par taadu serveru skaitu buus arii atlaidiite un ir arii visaadi manageri, kas ir ljoti eerti un paliidz normaali valdiit paar saviem serveriem, domeenu un webu.

Ja drīkst zināt kādi un vai ar pvn vai bez ?

Nesam oficiali pvn maksaataaji, respektiivi bez..

Līgums ir pieejams ? Un par tiem manageriem

Visu varam nokaartot. uzraksti @ skype, tur eertak, sarunaasim. Visu apstaastiishu utt

"

Link to comment
Share on other sites

Njā skatos kādas ir atsauksmes par hostingiem.Izrādās,ka LHC visam liek kloķi.

Pats hostēju pie chiill jeb versus.lv.

Sākumā vis itkā bija labi,nekas nečakarējās vis ātri salika utt.Tālāk paiet pāris mēneši un vis tur viniem brūk un jūk.Sazinoties ar viņiem,šie tik saka,sataisīs sataisīs.Un tā jau saka kādu 2 mēnesi ja nemaldos,bet kā uzlabojumi nau, tad nau.Viņiem cik saprotu 2 cilvēki strādā vienu no viņiem praktiski nau iespējams dabūt rokā un ja dabū,tad liekas,ka šis neko nejēdz.Otrs gan no šīm lietām saprot,bet viens galā netiek tapēc tādi sūdi ir.Karoč tagad skatos,ka lhc ir aizvēries uz kādu brīdi un ar šādu hostu man vis aizies pa dēli.Blin ņeznaju ko darīt

Link to comment
Share on other sites

Cik tu viņiem mēnesī maksā? Piemet vēl un varu sadabūt tev pašam savu kasti. Būsi pats saimnieks saviem serveriem utt. Ja kādam interisē izīrēt Server kasti pie 100 mbit trubas, rakstat pm. Uz kastes var uzlikt kādus 5 cs serverus stabili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...