Jump to content
GIGN Forum

Par Emci


eziic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

banu noņēmi? vai man noņemt?

1) tu banoji kaut kādu emics pirms gada

2) viņiem ir divi dažādi provaideri, tobiš, tas ko tu banoji ir lattelekom. šis kas spēlē ir RTU ip. tas ka tur ir kaut kādi smirdīgi cipari līdzīgi neko tev nedos.

3) šajā demo par ko tu viņu nobanoji wh nebija

Link to comment
Share on other sites

Taisniiba ir abaam puseem. darekam taisniiba ir no principiaalas noteikumu puses, otrai pusei no cilveeciskaa viedoklja skatiijuma. eMcis jau ilgi un dikti te speelee un shaubas ir pamatiigas par to, ka vinjsh buutu chiitojis. Kesh vinjam vienkaarshi sadirsis dziivi :) Ja buutu regjistreeta nika un iekjekseets suudinjsh "Regnick will be not available to anyone, including me" peec terminja beigaam, tad nekaadas probleemas nebuutu bijushas tagad. Droshi vien, ka pareizaakais tagad buutu banu nonjemt. Es tikai nesaprotu, kapeec vinjsh ateicaas no nika regjistraacijas :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Kāda taisnība no kādu noteikumu puses? Kur kaut kas tāds ir rakstīts, ka cilvēkus bano pēc šādiem faktoriem?

Kas attiecas uz nika reģistrāciju, kāpēc viņam būtu jāreģistrē niks? Tas taču nav piespiedu pasākums un jebkurš teorētiski var mierīgi iet un spēlēt serverī, tik cik šad tad jāpagaida rindā dēļ lielā cilvēku daudzuma. Kāpēc eMcis būtu izņēmums?

Link to comment
Share on other sites

Joprojām neviens man nav paskaidrojis - kopš kura laika nika reģistrācija ir obligāts pasākums? Nu nav tas nekāds kompromiss, visiem cilvēkiem nav lieku 3Ls + 1Ls, lai spēlētu spēlītes pāris reizes mēnesī pa brīvo laiku savā ierastajā serverī.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

nu tad ejam serverī un banojam visus kas uzrādās xcheckā un prasam nicka reģistrāciju, right?

tad pastāsti, kam ir šāda opcija - Reģistrētais niks būs pieejams ikvienam bez paroles un bez tiesībām/slota. tobiš, ja ar manu nicku tagad spēlēs sētās valdis, noraus banu ar citu provaideri. man nāksies tomēr samaksāt, lai es varētu spēlēt?

SAŅEMIES

Link to comment
Share on other sites

xchekā ir savādāk, tur uzrādas čaļi ar citiem nickiem, tāpēc vien nedrīkst banot. Šim bija tāds pats nicks kā jau banotajam. Un tādi tiek banoti!

eziic, nu nav jau obligāta tā reģistrācija, šoreiz tas bija vienīgais kompromiss ko varēju piedāvāt, citu izeju es neredzu.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

situācija salīdzinājumam. tu vakarā pa tumsu ej sadzēries mājās. pienāk pie tevis džeks un sadod pa muti. nākamajā rītā tu uzzini, ka to džeku sauca Jānis. tagad tu sitīsi pa seju visiem Jāņiem, kas tev nāk pretī, tikai tāpēc, ka viņiem tāds vārds?

Link to comment
Share on other sites

eziic, nu nav jau obligāta tā reģistrācija, šoreiz tas bija vienīgais kompromiss ko varēju piedāvāt, citu izeju es neredzu.

Delveris bija izņēmums? vai kā? citu izeju neredz, es redzu, tu godīgi varētu noņemt banu un viss

situācija salīdzinājumam. tu vakarā pa tumsu ej sadzēries mājās. pienāk pie tevis džeks un sadod pa muti. nākamajā rītā tu uzzini, ka to džeku sauca Jānis. tagad tu sitīsi pa seju visiem Jāņiem, kas tev nāk pretī, tikai tāpēc, ka viņiem tāds vārds?

+10

Link to comment
Share on other sites

Jūs vēl nesapratāt? Jūs mani varat saukt par muļķi, bet banu nost es neņemšu. Es to jau atkārtoju, manliekas, 10 reizi. samurays var izmantot savas veto tiesības un banu noņemt. Ja bans tomēr noņemas, tad arī ir jāsāk banlistes tīrīšana, ko droši varētu piespēlēt Teddyam.

Link to comment
Share on other sites

darek tu tiešām esi dumšs, jo tev 20 cilvēki pasaka - ŠIS NAV TAS ČĪTERIS! Tev vel neaiziet, ne? tev iedod visus pierādijumus. tev tāpat neaiziet, tas cilvēks spēlē te vairāk kā gadu, tu viņu nobano vienā jaukā dienā ne par ko. saņemies, BANU LIKI PAR WH, WH DEMO NEBIJA. nesaproti? tu reāli sevi te par muļķi pataisi, jo pats pirmstam teici ka banoji par wh, tad jau par kaut kādu xcheku.

Kas tev viņā tik ļoti nepatīk?

Link to comment
Share on other sites

Nocitē mani, kur es to rakstu.

Teddy, es nevienā brīdē neesmu teicis, ka esmu viņu banojis vai par xchecku, vai par wh, es banoju tāpēc, ka iepriekš esmu viņu banojis par wh. Un tas ir lieliski redzams pirmajā topickā kur esmu iemetis kopiju no konsoles.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Nightmares, nejauciet šeit iekšā xchecku, šeit nevienā momentā tas netika izmantots un ja būtu viņš tāpat neko neuzradītu, jo, kā jau minēju, xchecks ir restartēts un uzrāda pēdējās ~20 dienās banotos čaļus.

Ko jūs īsti nesaprotat? Čalis tad tika nobanots par wh, šodien čali ieraugu atkal - banoju. Kādu taisnību vai netaisnību vēlaties šeit pierādīt? Es banu nost neņemšu un manas domas jūs nemainīsiet. Esmu spītīgs maita.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jā, ļoti reāli pēc Noyd teiktā, ka sakrita niks, tik tiešām, katrs trešais spēlē ar niku eMcis.

Es gan atbalstu dareku, kāda velna pēc ņemt nost banu, ja niks ir tāds pats?

Es gan negribu ticēt, ka eMcis būtu čītojis, bet reāli darekam ir taisnība, tas nav ikdienišķs niks, kas varētu sakrist. Vienīgais, kas kā attaisnojums var noderēt emcim ir, ka laiks, kad viņš(it kā) norāva banu par wh sakrīt ar laiku, kad te ņēmās kesh.

visi vienmēr kaut ko grib, bet par brīvu, vienmēr pienāk dzīvē laiks, ka nākas par kaut ko arī maksāt.

ZARUBITE NA NASU, XCHECK IR RESETOTS, NEKĀDI VIŅŠ TUR NEVARĒJAS UZRĀDĪTIES.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...