Jump to content
GIGN Forum

Par Emci


eziic
 Share

Recommended Posts

1) Fake 100% drošs ka kesh spēlēja ar eMcis niku.

2) provaideri ir atšķirīgi. viņam vnk nebija/nav pieejas pie tāda interneta

3) Es par viņu galvoju.

4) tev čupa ar cilvēkiem ir pateikuši to

5) izlasi samuraya tekstu par Jāni velreiz

Tev ar to nepietiek, tad labi. Jo bars uzticamu gign memberu melo, bet tev vienīgajam ir taisnība.

p.s. cerams nākmreiz ka kaut ko šādu izstrādāsi, tev atmiņa iestartēs ātrāk kā pirms 344 dienām. Cilvēks šeit ir nospēlējis smuku stundu skaitu, bet nē, atnāk dareks un visu attceras/nočeko. Tad laikam nāksies pārlasīt adminu rindas, jo neviens pirmstam noteikti viņu nebija čekojis

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skatos vēl daudzi nav sapratuši par ko es te viens cīnos, šis ir principa jautājums, noteikumi ir visiem vieni un man vienalga vai viņš ir draugos ar Teddyu vai kā savādāk. Un vēl šim plusā piemet manu spītību, vēl jo vairāk, ja man jādīskutē pret visu komjunitiju.

Mani kompromisi beidzās tajā vieta, kad viņš atteicās no nicka reģistrācijas.

edit: Teddy, tie nav nekādi reālie pierādījumi. Sauc lietas īstajos vārdos.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Nē nu vāks, tā kā ieciklējies uz to kompromisaino nika reģistrāciju. :) Vēlreiz saku - gignā tiek spēlēts par velti un čalim niks piespiedu kārtā nav jāreģistrē, ja viņš to nevēlas.

Tev nav reālu pierādījumu, ka čalis ir banots par WH. Viena tante teica šeit neies cauri, tāpat arī fakts, ka tu it kā zini, ka esi viņu banojis, kaut gan reāli toreiz tas bija kesh. Un pat ja nebūtu, neviens cits šādu faktu nav konstatējis. Nav pierādījumu - nav bana. Kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

Jo reāli te uz priekšu nekas neiet. Papas ir pateikušas gan šajā topikā, gan Delvera, ka tas, ko tu dari, ir nepareizi. Es tikai atkal un atkal tev to mēģinu atrādīt, bet izskatās, ka tavs viedoklis ir svarīgāks par Samuraja un tev šķiet, ka bans būtu jāatstāj. So let it be.

Tur jau tā lieta, ka tu šeit šobrīd esi vienīgais, kas tā domā. Tīri teorētiski tas taču par kaut ko liecina?

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

nu kā, visās situācijās cilvēkus neunbanno, ja ir kaut kāds kreisas bans. Bet šājā viņš nobanoja :)

tad ko tu darīsi, ja es spēlēšu ar niku eMcis?

Lūdzu atrodi man vienu sūdzību, kur kāds nav atbanots, ja nav reālu pierādijumu ar čītiem. Tu laikam esi vienīgais admins kurš kaut ko tāda dara.

un velreiz - KĀ TU VARI BANOT CILVĒKU BEZ PIERĀDIJUMIEM UZ FAKING NIKA SAKRITĪBU?

Link to comment
Share on other sites

Nē, tur tā lieta, ka es vienīgais tā nedomāju, jau vairāki cilvēki pateica, ka arī man ir sava taisnība. Un šeit absolūtam vairākumam ir tas, ka viņi zin emci un apgalvo, ka viņš tak nekad nespēlētu ar wh. Man ar šādiem apgalvojumiem ir par maz.

Link to comment
Share on other sites

da neviens nav tik stulbs, lai banotu uz nicka sakritību, pie tam ar 344 dienu starpību.

TE NAV RUNA PAR TO KA TU NEUNBANOJI, BET TO KA TU NOBANOJI!

KURŠ NORMĀLS ADMINS BANO UZ NICKA SAKRITĪBU? ATBILDI. TAD KAPĒC MANI VEL NEVIENS GIGNA IZBANOJIS?(SPĒLĒJU AR NIKU eMcis).

Kā tu drīksti vispār paļauties uz kaut kādu vecu banu un nicka sakritību? te nav runa par vienu ip, te runa ir par pat dažādiem provaideriem

Link to comment
Share on other sites

ko jūs ņematies, darekam reāli ir taisnība un pat pierādijumi, jo demo jāiesniedz 30 dienu laikā, ja sūdzība nav bijusi, tad tālāk jau bans automātiski skaitās pamatots, bet kas šajā sakarā atbrīvo emci no vakardienas bana un vispār apsūdzību par wh ir tas, ka Teddy var apgalvot, ka viņam ir pavisam cits provaiders un Fake^, kas apgalvo, ka banu uzlika kesham, kas feikoja eMča niku, cilvēki, kas apgalvo, ka eMcis nespēlētu ar wh(kas būtībā nav īsti fakts uz ko 100% balstīties), viss. Bans nost.

p.s. teddy cilvēkus bano par nika sakritību, tajā skaitā arī gignā.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Spēlēju te jau 5 gadus. Šis man ir jaunums. :) Tas ir tipa - banot banošanas pēc? Lai aug e-krāns? Cilvēks spēlē, nečīto, sakrīt niks. Kāda velna pēc viņš būtu jābano?

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Jūs tiešām griba, lai es te sāku mest iekšā visus banus kas ir uzrādījušies uz xchecka un ir banoti tikai tāpēc, ka šie nicki ir sakrituši ar spēlējošā čaļa nicku? Fake, tev tādi ir vairumā un nemelošu, ja teikšu, ka eziitim ar tādi ir.

Link to comment
Share on other sites

Teddy, še tev pāris bani, cik paspēju atrast 1 minūtes laikā un es saku, tādi ir vismaz 1000.

1. 2. 3. 4.

edit: eziic, man tiešām negribas meklēt, kaut arī varu pieļaut, ka tu esi vienīgais gign admins, kurš tā nav banojis, bet tas pašu domu nemaina.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Jauki, ka cilvēki tā bano un neviens par viņiem neraksta sūdzības. Bet šajā gadījumā sūdzība bija, iemesls nav pamatots un bans būtu jānoņem. Cik reizes ir runāts par tiem xcheckiem jau te. Pie tā arī laikam palikšu un beidzot došos gulēt, veiksmīgu jums visiem dienu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...