Jump to content
GIGN Forum

Banned!


eMcis
 Share

Recommended Posts

Piecēlos ap ~12:30, domāju ieiešu pašaušu pubā, kā jau vienmēr, kad to sagribās.

Šeku reku, man uzliek banu. Vai admins Daltry Calhoun varētu apskaidrot situāciju ?

Spēlēju gignā jau labu labu laiciņu, bet bans nav bijis.

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 40811

| ADMINS: Daltry Calhoun

| NOBANOTAIS NIKS: 3MC15

| NOBANOTAA IP: 78.154.134.185

| IEMESLS: emcis 3x banots

| UZLIKTS: 21.01.2010 13:06

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/40811

+---------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

* 3MC15 changed name to eMcis

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 31196

| NOBANOTAIS: zhrk (78.84.150.52), ADMINS: Zloy^

| IEMESLS: (adm=Zloy^, banned=eMcis, reason=17 eMcis (adm=Nooke, banned=Delveris, reaso

| UZLIKTS: 24.10.2009 09:57, pirms 89 dienam 4 stundam 20 minutem

| TERMINS: nekad

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 30556

| NOBANOTAIS: eMcis (78.84.136.60), ADMINS: Zloy^

| IEMESLS: 17 eMcis (adm=Nooke, banned=Delveris, reason=KLUMPAHLTV)

| UZLIKTS: 17.10.2009 13:49, pirms 96 dienam 0 stundam 28 minutem

| TERMINS: nekad

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 16833

| NOBANOTAIS: eMcis (78.84.8.35), ADMINS: darek

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 20.02.2009 18:49, pirms 334 dienam 18 stundam 28 minutem

| TERMINS: nekad

+----------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Apbrīnojami. Pirms nedēļas teicu kādam no adminiem, ka emcis liekas netīrs un tie atbildēja nē, ka nevarot būt. Visas tās reizes, kad likās unreal frags, tad pievēra acis, jo tipa zināms. Un atkal pierādās, ka jāčeko visi.

Link to comment
Share on other sites

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 31196

| NOBANOTAIS: zhrk (78.84.150.52), ADMINS: Zloy^

| IEMESLS: (adm=Zloy^, banned=eMcis, reason=17 eMcis (adm=Nooke, banned=Delveris, reaso

| UZLIKTS: 24.10.2009 09:57, pirms 89 dienam 4 stundam 20 minutem

| TERMINS: nekad

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 30556

| NOBANOTAIS: eMcis (78.84.136.60), ADMINS: Zloy^

| IEMESLS: 17 eMcis (adm=Nooke, banned=Delveris, reason=KLUMPAHLTV)

| UZLIKTS: 17.10.2009 13:49, pirms 96 dienam 0 stundam 28 minutem

| TERMINS: nekad

+--------------------------------------------------------------------------

| BANA ID: 16833

| NOBANOTAIS: eMcis (78.84.8.35), ADMINS: darek

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 20.02.2009 18:49, pirms 334 dienam 18 stundam 28 minutem

| TERMINS: nekad

+----------------------------------------------------------

Delveris, zhrk un eMcis tak ir 3 dažādi cilvēki

nav reāli

neticu, ka eMcis čīto

P.S. Viņš te spēlē gandrīz katru dienu. Tad kāpēc līdz šim nebija uzrādījies, ka ir banots un ar aktīvu banu?

Edited by Nooke
Link to comment
Share on other sites

Mani galīgi neinteresē tie citi bani, es redzu admins dareks nobanojis emci par wh pirms 334 dienām, ja bans uzrādās tātad viņš ir aktīvs, tāpēc arī bans šorīt tika uzlikts. Es samērā labi atceros cilvēkus, kurus nobanoju.

xchecks tika restartēts, tāpēc vecos banotos čaļus vairs neuzrāda, vakar arī howleru nobanoju, kurš tika banots pirms vairākiem gadiem par wh.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

bet ka redzam 3. bans bijis uz emcis nicka par wh, protams gandriz gadu atpakalj. Un ja tu paskatitos taja linka ko es iedevu, tur vinam banu shorit uzlika. Diezvai ta ir sakritiba ka tur vinam ar poke nicku ban uzliek un kads cits ar tik tizlu nick ienaktu gign....

* 3MC15 changed name to eMcis

Link to comment
Share on other sites

Klau, piebremzējam nedaudz.

Dareks ir kļuvis jocīgs pēdējā laikā. Neņem ļaunā, nevainīgs novērojums - gribējās tikai pateikt. :)

Būtu painteresējies kā strādā xcheck sistēma un Tu saprastu, ka viss ir iespējams. Tos svešos banus jau nu noteikti nevar viņam piešūt. Ja nekas nav uzrādījies agrāk, tad kādēļ pēkšņi šāds bans?

Kā var redzēt, pirmais bans ir likts tādēļ, ka spēlētājs ir uzrādījies xcheck. Otrais bans ir likts tādēļ, ka spēlētājs atkal ir uzrādījies xcheck. Abas reizes spēlētāji ir banoti nevis uz čītu pamata, bet gan tādēļ, ka viņi ir uzrādījušies xcheck. Zloy's laikam bano visus, kas uzrādās xcheck.

Kaut kas šeit nav pareizi. Es neredzu nevienu banu, kurš būtu PAMATOTS un likts par čītošanu.

Link to comment
Share on other sites

pikaso, nelec arā no biksēm. Es viņu nobanoju pirms gada un tam nebija nekāda sakara ar xchecku. Kā jau teicu, par parējiem(ne maniem) baniem man po. Šo banu liku skatoties pēc mana, kurš ir uzlitks pirms gandrīz gada. Tad sūdzība netika rakstīta, tāpēc automātā vīņš ir kļuvis par čīteri šajā serverī.

p.s pikaso, skatos tev ar postu lasīšanu tā pagrūtāk klājas. Neredzi, ka mans bans ir bijis pirmais un tikai tad sekojuši pārējie "xchecka" bani?

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

1. ManuVietuIenjemRegistretais, nezināju, ka gign var salīdzināt ar citu serveri un kaada starpbība kads man niks ? Spēlēju ar kādu gribu.

2. Gignā neesmu banots, vienīgā reize, kad gāju gignā, banned nick eMcis, tas bija tad, kad kesh spēlēja ar visādiem nikiem, arī ar manu.

3.Cik saprotu, bano tāpec, ka man ir tāds niks, un kāds ir bijis nobanots ar tādu niku, bet ip man ir sava, neredzu vienādas ip.

Aiziešu ciemos pie kāda admina, uzlikšu niku eMcis arī bans? !

4. Piekrītu Nooke, tie ir 3 dažādi cilvēki.

5. Gignā spēlēju daudz vairāk nekā vienu gadu!!!

6. Neesmu čītojis...

Link to comment
Share on other sites

Jā, es vienā brīdi pieļāvu arī to kesha variantu. Par tavu 3o punktu, tieši tā, būtu licis šā vai tā. Bet nu, ko tur daudz, es šeit redzu tikai vienu izeju, tu piereģistrē nicku un es šī rīta banu ņemu nost. Apmierina?

edit: Mēs tomēr viens otru pārpratām, tāpēc bans ir atpakaļ.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Tātad, man darek piedāvāja to vienīgo variantu, ko viņš sauca par vienošanos, pieregot niku, domāju tas izmaksās 2.70 LS un miers mājās un cilvēkiem labs prāts, bet nē, to vajadzēs darīt katru mēnesi. Neesmu tik turīgs, lai katru mēnesi regotu niku.

Paldies tiem, kas mani atbalstīja, kā arī patika tas laiks, kas mani pazina un sveicināja serverī, bija jautri.

Nav jau tā, ka necilvēcīgi, bet nu tomēr. Vēlu gign komūnam attīstību un izaugsmi.

Nu tad čau, īpaši sveicieni darek.

Lai arī cik tas nebūtu smieklīgi, rakstot pēdējo postu, man piedega kartupeļi.

Jauku dienu!

Link to comment
Share on other sites

Paldies tiem, kas mani atbalstīja, kā arī patika tas laiks, kas mani pazina un sveicināja serverī, bija jautri.

Nav jau tā, ka necilvēcīgi, bet nu tomēr. Vēlu gign komūnam attīstību un izaugsmi.

Nu tad čau, īpaši sveicieni darek.

Lai arī cik tas nebūtu smieklīgi, rakstot pēdējo postu, man piedega kartupeļi.

Jauku dienu!

tev katru mēnesi nav jārego niks, niks pēc tam izmaksā 77sant. mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Emci, citos variantos es būtu topicku jau aizvēris krietnu laiku iepriekš, bet tikai tāpēc, ka tevi daudzi atbalsta iekš gigna, piedāvāju tev vienīgo variantu - pieregot nick(izņēmuma kārtā). Man nav jāsēž par muļķi visiem emšiem, vienu nobanoju, pēc laika otrs ir atpakaļ, man kaut kādos kafijas biezumos zīlēt? Man tas nafig nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

PAMATOTS un likts par čītošanu.

Būs vien jāpiekrīt, kaut kas te jums ar to sistēmu ir aizgājis galīgā tūtē. Pieņemsim, ka man nav regots niks vai arī es neesmu par viņu kādu laiku maksājis un viņš ir brīvi pieejams jebkuram cilvēkam, kas grib uzspēlēt gignā. Tas jebkurš cilvēks ienāk ar manu niku kaut kādā random dienā, laikā un norauj banu. Es pēc dienas/mēneša/gada izdomāju, ka tomēr gribu paspēlēt šajā serverī, uzlieku savu niku un man uzliek banu par to, ka spēlēju ar niku, ar kuru to vienmēr esmu darījis, kā alternatīvu piedāvā maksāt kaut kam kaut kādu naudu par to, lai es tomēr varētu spēlēt. Kaut kas te neiet kopā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...