Jump to content
GIGN Forum

Autoskola.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem. Tatad konkreti jautajums,kadu autoskolu juus man ieteiktu,lai noliktu tiesiibas? No 16 var jau likt baltaas,un ta izdomaju ka tulit bus 17,un varetu jau sakt likt, lai 18gados varetu iznemt.

Man ir doma pa mustang autoskolu,bet vai tomer ir vel kada izdevigaka?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku macīties autoskolā kas atrodas CSDD.

http://www.autoskola.lv

Es un mana māsa, abi bez problēmām nolikām. Intruktori pa pirmo, tiešām gudri cilvēki, un nekādi naudas pisēji nav.(Protams varbut mums palaimejas, bet nu...) Cena ar pieņemama +/- 200

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Protams, parādi kādu pakalpojumu kuram krīzes laikos ir samazinājušās cenas? Krīze ļoti minimāli ir skārusi autoskolas, gribētāju skaits ir pietiekami liels.

Nu vel vari meklēt autoskolu kur tagad iet kaut kādas ahujenas atlaides (50%).

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Ja tev tikai tagad paliks 17, tad neredzu jēgu stāties autoskolā. Teoriju tu pabeigsi ātri, braukšanu arī gan jau izbrauksi, bet eksāmenu tu tāpat varēsi kārtot tikai tad, kad sasniegsi 18gadu vecumu (vismaz tā vajadzētu būt) - līdz tam laikam teoriju gan jau būsi aizmirsis un visu vajadzēs mācīties no jauna - so, kur jēga tev tagad stāties autoskolā? Protams, tu tagad vari iziet medicīnisko un izņemt mācību tiesības, ar kurām varēsi braukāt (blakus jāsēž šoferim ar 3gadu stāžu). Autoskolā iesaku stāties kādus divus mēnešus pirms tev paliek 18. Cerams, ka neko nesajaucu...

P.S. Cenas arī būs dažādas. Man teorija izmaksāja 70ls, braukšana 1h - 7ls un pirmas palīdzības kursi - 20ls. Braukšanu vēl neesmu pabeidzis, tāpēc kopējās izmaksas nevarēšu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Protams, parādi kādu pakalpojumu kuram krīzes laikos ir samazinājušās cenas? Krīze ļoti minimāli ir skārusi autoskolas, gribētāju skaits ir pietiekami liels.

Nu vel vari meklēt autoskolu kur tagad iet kaut kādas ahujenas atlaides (50%).

čota tu bišku saputrojies :D

Link to comment
Share on other sites

P.S. Cenas arī būs dažādas. Man teorija izmaksāja 70ls, braukšana 1h - 7ls un pirmas palīdzības kursi - 20ls. Braukšanu vēl neesmu pabeidzis, tāpēc kopējās izmaksas nevarēšu pateikt.

Pilnīgi tas pats variants. Autoskolā iestājos uz jūlija vidu, teorijas eksāmens jau septembra sākumā ( nepilni 2 mēneši 2 stundas nedēļā ). Teorija tad noliku ar pirmo bez kļūdām, pirmās medicīniskās palīdzības kursi arī bija tikai 2 stundas un otrajā stundā arī nokārtoju eksāmenu bez kļūdām, bet tagad, lai to teoriju nokārtotu ir atkal nereāli jāzubra un jau esmu izgāzies pie atkārtota mēģinājuma un tagad atkal un atkal jāzubra teorijas jautājumi. Neieteiktu sasteigt - tikai ar braukšanām naudu nopisīsi bezjēdzīgi ( ja jau braukt mācēsi, tad nav tolka ik nedēļas instruktora kabatā atstāt lieku čiriku ).

14 braukšanas ir tikai uz papīra, cilvēki tiek arī ar mazāk braukšanām ( pat bez nevienas ) pielaisti pie CSDD eksāmena. Grossā arī mācos, cenas sakarīgas, instruktors un pasniedzējs pagadījās pa pirmo, bet tur ir noteikts, ka 10 dienu laikā pēc skolas eksāmena ir jānokārto CSDD teorijas eksāmens ( viņu garants, ka tu neaizmirsti visu un neizgāzies ).

Vienvārdu sakot - nesasteidz.

Link to comment
Share on other sites

interesanti gan, Dominix, ka cilvēki tiek cauri bez 14 nobrauktām stundām... Instruktors, kas tevi apmāca braukt, par to pelna noteiktu summiņu, tad kāpēc gan viņam izlaist cauri tevi bez nevienas braukšanas reizes un parakstīt papīru, kur viņš apliecina, ka tu esi Iemācījies vadīt automobīli? :thumbsdown:

un autoram - skaties uzmanīgi, neiekrīti uz aizdomīgi kārdinošiem piedāvājumiem, jo pēc tam var sanākt pačakarēt nervus un laiku, un, visvarīgākais, naudu :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...