Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

kamēr bija tas pirms-catas laiks, arī tajā serverī spēlēju kādu laiciņu. MSBT, kurš strādā man bija, vajag tikai meklēt. vienkārši nevienā no lielajām addonu lapām nestāv vecas versijas, jāmeklē citur

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Ja cilvēks var atļauties un māk to uztaisīt man tas liekas diezgan forši. :)

Tas, ka tevi novāc kāds multiboxers, tas nenozīmē, ka tas jāaizliedz.

Nav kruti cīnīties pret 5vienādiem shamaņiem.. Tas sabojā visu spēlēt gribēšanu iekš pvp.. -_-

Link to comment
Share on other sites

aj fuck WoW :D Laikam jāmet miers tai spēlei. Uzrakstīju arī atvadu vēstuli guild forumā visiem spēļu biedriem :)

Būs jāatrod kādu free2play mmo, ko garlaicīgos vakaros paspēlēt :)

Edited by w2dc
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

rītā būs 3. čars 85. Reāli neredzu pagaidām jēgu neko citu darīt, kā tikai dalevelot čarus līdz galam. Ierēcu par dažiem lošiem, kas zīmējas, ka viņiem Kruts gears ar pāris epic, kas pirkti pa 10iem tūkstošu gold, ja pēc 2 mēnešiem viņš to visu izmetīs ārā... Labāk tad nestresojot leveloju profesijas un čarus un pēcāk nopirkšu pa 1k tos pašus epikus.

Link to comment
Share on other sites

Bļe Blizzards sapisušies.

Pēc tā 3 dienu bana pēdējās decembra dienās, viņi vēl kaut kādu 3 stundu suspendu man uzlika 5. Janvārī un resetoja paroli, tipo esmu kaut kādu suspicious activity veicis... Atsūtīja arī uz epastu linku, kur nomainīt savu paroli. OK, bļe stundām meklēju, kur man oriģinālais CD-Key, nomainīju to paroli uz pilnīgi citādāku, viss štokos spēlēju mierīgi tālāk. Un ak brīnums 8. janv. atkal tas pats, logojos iekšā un man pasaka, ka account is suspended due to suspicious activity... Visu kompi noskenēju ar kaspara antivīrusu, nu nav nekādu zarazu. Uztaisīju system restore uz mēnesi atpakaļ un vēlreiz noskenēju ar kasparu - tīrs viss. Labi, šoreiz nolēmu padirsties ar viņu suportu, bļin, kas tas ir par suspicous activity, ka viņi mani bano un paroli reseto.

Izrādās, ka viņiem licies drausmīgi aizdomīgi, ka es aiztransfērojis esmu savu warlock no Bouldershita uz Frostmane un pilnīgi visu savu gold no abiem pārējiem čariem pārmetis uz viņu un ļoti aktīvi tērējis auction hausā. Pisdec, bļaut gribējās, kā tādi idioti var būt un pist man smadzenes absolūti ne par ko.

Visam beigas? Huju, bļed šodien atkal resetota parole un account suspended due to violation of rules (abusive language). AAAAAAAAAAAARRRRRRRRGGHHHHHHHHHHHHH, cik tur trūka, lai reidžojot kompi nesalauztu. + vispār neko neesmu pēdējās nedēļas laikā nekur dirsis, laikam viņiem nepatika mans tonis ar viņu kruto GMu runājot, kuru nācās gaidīt nieka 3 dienas!!!!!!!

Kaut kāds pidaru kantoris...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

:superlol:

4reizes pa pēdējām divām nedēļām, vajadzēja gm sakarā ar account/ingame issue. Atbildēja 1h-2h laikā ingame un vienu reizi gm kļūdijās un atsūtja wrong itemu, kuru ar mierīgu paskaidrošanu atsūtija pareizo.

Bet, kam negadās :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Tātad, šodien dabūju zygor guidu par baltu velti no viena guildmate'a, pārbaudīju, viss strādā, ja nu kādu interesē, tad man nebūs žēl padalīties!

Ja, kāds nezin, kas tas ir, tad tas ir addons, kas palīdz questot, questošana tiek padarīta ļoti vienkārša ar precīzām norādēm!

Link to comment
Share on other sites

Tātad, šodien dabūju zygor guidu par baltu velti no viena guildmate'a, pārbaudīju, viss strādā, ja nu kādu interesē, tad man nebūs žēl padalīties!

Ja, kāds nezin, kas tas ir, tad tas ir addons, kas palīdz questot, questošana tiek padarīta ļoti vienkārša ar precīzām norādēm!

TU SPĒLĒ WOW?

WEEEAAAAK

Link to comment
Share on other sites

jancho aizsūti uz supportu vēstuli, ar to savu cd keyu un ieskenētu passi un pasaki lai viņi iet dirst ;)

Tak viss jau laikam viņiem apnika mani banot ne par ko. Bet nu tad redzēs, jo alķīmiju šas sākšu no 0 kačāt uz 525 un atkal nauda visa tiks sūtīta uz 1 čaru, cerams, ka šoreiz neliksies aizdomīgi... :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...