Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Vakar biju liecinieks Shadow priestu spēkam. Gāju HC. Tanks nolikās, jo kāds malacis nindza pulloja vēl vienu papildus grupu, domāju jau, ka pisdec ir. Un te pēkšņi izrādās, ka shadow priests var vēsi notankot 3 mobus, kāmēr vienu tur uz Mind Control... :D

Link to comment
Share on other sites

pac būdam shadowpriest (legolas) patīk aratī, lambermilā pie karoga ielien shadowmeldā kāds pieskrien atakot karogu MC un lejā pa klinti :D

bet principā shadow tagad kačāties ir diezgan hujova, pēc katra pula jādzer manna tādā ziņa disciplīna smaitot ir lētāk un dmg ar ciešams un uz ranomiem ar kā hilām vieglāk tikt

Edited by eLL
Link to comment
Share on other sites

Nu, mums Deathwings uzbruka, jo saprata, ka no mums ir vairāk jābaidās nekā no kaut kādas sūda hordas. Un nestāsti, ka Deathwings neko neietekmēja, tur kur Deathwings nopirdās, tur Undercity uznāca virszemē!

A mūsu karalis izmantojot situāciju, ka katastrofa pilsētai uznākusi, ņēma un savu pili paplašināja 2x, uzpisa 10 stāvīgu statuju un tas viss, neskatoties uz to, ka pie pašas Stormwindas netālajā Westfālā ir abnormāls daudzums bezpajumtnieku, kam nav ko ēst un sēž rindiņā pie sienas! Reāli gādīgs karalis, kas domā par savu tautu!

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Rindas uz dungeoniem, vienmēr ir bijušas, ir un vienmēr arī būs. Ja cilvēki mazāk ies uz dungeoniem, tad pirmām kārtām jau tie būs tie paši tanki un healeri, kuri jau būs dabūjuši visu ko grib, ne jau nu DPS, kas netiek dungeonos un kuriem vēl nekas nav dabūt dēļ garās rindas. Rinda var kļūt tikai garāka. Ja gribi ātrāk tikt dungeonā, iesaku iet spēlēt no paša rīta(8-10), tad esmu pamanījis, ka pat kā DPS var tikt grupā 10-15 minūtēs.

Uz Frostmane man liekas ar TB viss OK, neesmu vēl redzējis, ka horde spētu vinnēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LOL, norāvu 3 dienu banu, kas šodien beidzās (uzzināju tik no rīta, ka man tāds uzlikts) par to, ka pajokoju par jauno secondary profesiju - Arheoloģiju.

Dabūju 150 archaeology un mani tur apsveica es pateicu, ka viss pateicoties Nigger Archeology Fragmentiem :D.

Izrādās, ka tobrīd guildmeita vietā viens GMs bijis ielīdis ar viņa čaru(lai atgūtu "uzhakota acc rezultātā savas mantas" jau pa skype pateica, ka patiesībā pārdevis pa 250$ ķīniešiem) un viņam tas nelikās smieklīgi... :D

Sasmējos jau pamatīgi, mans otrais bans par rasismu uz 3 dienām. 1. reizē es pa pāli krievus nodirsu... Bet nu to es tiešām nožēloju, jo bija arī daži sakarīgi krievi, kas to pamanīja un uz mani pamatīgi apvainojās. :D

Link to comment
Share on other sites

Tur jau arī problēma, ka tikai daži.

Kur ir tedijs pazudis, bļed??

LOL, norāvu 3 dienu banu, kas šodien beidzās (uzzināju tik no rīta, ka man tāds uzlikts) par to, ka pajokoju par jauno secondary profesiju - Arheoloģiju.

Dabūju 150 archaeology un mani tur apsveica es pateicu, ka viss pateicoties Nigger Archeology Fragmentiem :D.

Izrādās, ka tobrīd guildmeita vietā viens GMs bijis ielīdis ar viņa čaru(lai atgūtu "uzhakota acc rezultātā savas mantas" jau pa skype pateica, ka patiesībā pārdevis pa 250$ ķīniešiem) un viņam tas nelikās smieklīgi... :D

Sasmējos jau pamatīgi, mans otrais bans par rasismu uz 3 dienām. 1. reizē es pa pāli krievus nodirsu... Bet nu to es tiešām nožēloju, jo bija arī daži sakarīgi krievi, kas to pamanīja un uz mani pamatīgi apvainojās. :D

Link to comment
Share on other sites


  • Arena-Turnament (3.3.5-PvP Realm, HR-BLike Realm)
  • ArcChez
  • hu/dk
  • ArcCho/hu/tr/80
  • ArcChez/dk/be/80
  • Addons:
    Dominos(ActionBars+citi);
    Parrot(SBT, bet nez kapec neizdodas editot);
    Macaroon(adv_macros);
    SquidFrame(Frames);
    +Vel dazi bet prieksh pvp nav vaidzigi;

+Vai var kads iedodt linku

priekš BattleText addon kas strada uz vai tiesi prieksh 3.3.5-vers...

Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

just a sec...

Nez, ir tik tādi Mikscrolling Battletext.. Bet nu imho varēji iztikt bez servera reklāmas, lai paprasītu to addonu.

Googlē vari mierīgi atrast, ja nav līkas rokas.

MSBT man nestrada esmu jau meiginajis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...