Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

ACCOUNT NAME

WOW1

STATUS

ACTIVE (Expires: 12/25/2010 9:47 AM)

CURRENT GAME TIME SOURCE

Free Month

PRODUCT LEVEL

Wrath of the Lich King

Standard Edition

REGION

Europe (EU)

WORLD OF WARCRAFT REMOTE

UNSUBSCRIBED

Kādēļ spēlējot esmu kā Trial account lietotājs kaut arī pirms 3 dienām nopirku spēli un saņēmu šo Free Month trial.

Kā arī iekš Transaction History rāda pie visiem 3 produktiem -> Queued.

Kā apstādināt to trialu un dabūt normālu?

Link to comment
Share on other sites

Es te tā izdomāju, ka man tas Cataclysm launcheris tomēr reāli besī...

Viņš katru reizi palaižot kaut kādas 10minūtes vēl kaut kādus tūļus instalē un kaut kādus tur Non-critical updates, katru reizi no 0 sāk instalēt, spēlēt jau it kā var, bet nu konkrēti besī, ka viņš tos updates vienreiz neuzinstalē un miers... Tagad katru reizi čakarē...

Link to comment
Share on other sites

^_^

Es 24.5Ls samaksāju par preorder =/ tā, ka par 3Ls vairāk.

Nu ko rīt THE DAY! Kā ir, jau daži savākušies energy drinkus, lai var kapāt no vietas 3 diennakti un dabūt kaut kādus Europe First vai Realm First?

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Vienu instanci tik esmu izskreejis, nav laika tagad. Vakarā/pa nakti vairāk uzspēlēšu un varēšu ko pateikt. Bet nu instances vieglas. Ir foršs bugs, ka uz Worgeniem var jāt :D Un, ka visi maunti ir 2 cilvēkiem.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Tas ir vnk sick tā fanot un sēdēt, levelot čaru hvz cik stundas no vietas :D Nesaprotu cilvēkus, kas tik nenormāli iespringuši un mēģina dabūt 85 pēc iespējas ātrāk. Man personīgi par Cata iznākšanu. Šodien mierīgi ielogojos, kādas 2 ar pus stundas pa visu dienu nospēlēju un dabūju leveli :) Chill, tie questi nekur nepazudīs :D

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

:D Nesaprotu cilvēkus, kas tik nenormāli iespringuši un mēģina dabūt 85 pēc iespējas ātrāk. Man personīgi par Cata iznākšanu. Šodien mierīgi ielogojos, kādas 2 ar pus stundas pa visu dienu nospēlēju un dabūju leveli :) Chill, tie questi nekur nepazudīs :D

Nu athene nospēlēja 5 stundas un dabūja 85.

Par ko tu cepies?

P.S Skaidrīte

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...