Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Uz War3 Servera


bzk^
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Vārdā Mārcis, 22 gadi, spēlēju war3 serverī apmeram 4 mēnešus zem nika CyR, spēlēju gandrīz katru dienu apmēram 3 h dienā, domāju šo mēnešu laikā esmu iejuties komūnā un cilvēki ir iepazinuši mani, cik nu tas iespējams caur netu

(tieši war3 serverī).

Kādēļ vēlos tiesības?

Lieta tāda, ka serverī nav daudz patstāvīgi spelējošu adminu, un tas rada problēmas, tādas kā

1)chīteri

2)spēletāji, kas nezin ka misiju arī japilda

3)lageri kuriem ir vienalga, ka viņi lago tā, ka izskatas ka ar spēd hak skraida

Izvērtējot savus + un - , vēlētos iegūt xk, xg, xb, xslay, xslap, xchat komandas, lai varētu sodīt chīterus, misiju nepildītājus un citus nekārtību cēlājus

Ja kādam no adminiem ir šaubas par xb, tad varu pateikt, ka chīteru atpazīšana nav sagādājusi problēmas. Esmu bijis admins netgames war3 serverī apmēram 3 gadus, biju arī servera Rec grupā, runājot par gign serveri, esmu ziņojis par chīteriem sadaļā

"Aizmukušie chīteri" vai arī bombardējis

l1nk1n skaipā :D

It kā nevienam neuzbāzos ar to, vai aizliksi kādu labu vārdu par mani u.t.t, bet tomēr ir admini kas rekomendētu mani -> l1nk1n, pikaso, ngEAr

Paldies par uzmanību!

Edited by bzk^
Link to comment
Share on other sites

tell me more...

ko atbalsti !!??? Tautas partiju nākamājās vēlēšanās, vairāk piena automātus skolās etc.

Nu džeki tak , ja atbalstat, tad uzrakstat kaut ko vairāk par vienu vārdu.

Runājot par Cyr spēlē viņš tiešām jau kādu laiku, uzvedās serverī it kā godīgi, bet tas ir arī viss ko es varu pateikt.

Principā , ja pārējie galvo par viņu, tad, lai jau tiek.

Es palieku neitrāls.

Link to comment
Share on other sites

tik pat labi, kāda jēga no tava teksta, ja tu paliec "neitrāls" :rofl: ? tik pat tizli, kā neko nepasakot iepist rec.

EDIT: mahmed, tur ne tika zāle jāpīpē, lai nesaprastu mana teksta nozīmi ;)

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Mahmeds spele WAR3 , tape vinsh redzeja so individu no speletaja puses un vinja uzskatu ir jega nemt vera.

Runajot par manu "Atbalstu". Es vareju uzrakstit to pashu , ko uzrakstija parejie: doma ar galvu , spele normali , he is from nG.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...