Jump to content
GIGN Forum

Crafting Geims


macho
 Share

Recommended Posts

links uz pašu geimu - var iemēģināt cik ātri tev sanāks dabūt cepuri, kuru vēlies :)

ņemts no šejienes

kas attiecas uz mani, tad pirmā cepure, ko es noteikti vēlos ir tyrant's helm. Palaidu šito un izrādās, ka es pēc nospēlētām 113h dabūju NA ŠARAINU random dropu tieši tyrant's helm. Nereāla šara :)

divas cepures, kuras man totāli nevajag ir scouta un snaipera plikās pļeškas, tai spēlē es skauta pliko pļešku dabūju pēc ~150h.

vobšem patlaban mēģināšu uzcraftot cepuri, ja nepatiks, tad sakombinēšu ar skauta cepuri. bet principā otra ko es gribu ir heavy tā ziemas smieklīgā cepure.

have fun :)

heh, mēģināju random cepuri dabūt, dabūju pyro respectless rubber glove, diezgan rēcīga cepure :)

jāmēģina class specific sūdu izcraftot, bet principā izskatās, ka es drīzāk na šaru dabūšu pašu cepuri nekā sagaidīšu kamēr to varēs izkraftot.

edit:

nu lol, pēc 405h dabūju tough guy's toque, otra cepure ko es gribēju. bla, es jūtu, ka būs jāsāk idlot.

edit2:

craftot var tikai pēc blueprintiem - http://www.tf2items.com/crafting/blueprints.php

Link to comment
Share on other sites

Gribēju kādu no solly divām cepurēm,proti, stainless vai tirānu. Man bija 2x Trophy belt uzkraftoju to texas cepuri priekš engi. Domāju riskēt vai nē. un tad samiksēju kopā texas un vēl vienu engi cepuri un tiku pie stainless. Tanī brīdī biju priecīgs, lai gan pazaudēju 3 cepures. macho pakārdināšu tevi mani hatless scout :)

Link to comment
Share on other sites

mēģinu otro reizi dabūt tyrant's helm.

310h pagājušas, esmu dabūjis otolaringolodžista spoguli un snaipera pro hatu. ir arī 4 refined metal, šas uztaisīšu soldieram class token un pamēģināšu.

ja nesanāks, būs vēl 310h.

reāli, idlojot 24/7 sanāk vismaz 2 nedēļas. Nav TIK traki, varētu apmēram mēneša laikā izkāst īsto cepuri.

lol 340h dabūju arī class token, uzkraftoju soldieram to kastroli un 368h izkrita soldiers stash :) jāmēģina joprojām dabūt tyrant's helm :)

edit:

465 - batters helmet

495 - skauta plikā pļeška!

561 - tyrants helm

nu teorētiski varēja man trāpīties jebkura no trīs soldier cepurēm, no kurām man divas jau ir.

labi, pamēģināsim tagad tough guy's toque dabūt. es prognozēju, ka tas prasīs vai nu vēl 300 vai 600h. Teorētiski gan iespējams, ka tas prasīs arī 900 vai 1200h, bet nu redzēsim.

685- ye old baker boy

797 - trophy belt - forša snaipera cepure

818 - izkraftoju football helmet. Vismazāk no visām 3 heavy cepurēm man šī patīk. let's try again.

932 - ye old baker boy

1044 - vēl viena football helmet no kraftošanas. Šeit tu saproti cik ļoti random sucks. nekas, turpinām

no savas liekās football helmet un ye olde baker boy uztaisīju bonk helmet. Ne pārāk patīk šī cepure.

1260 - izkraftoju TREŠO football helmet :)

no skauta plikās pļeškas, kas man nepatīk un otras footbal helmet izkraftoju snaipera bandanna. Tā vēl ir ok, lai gan nefanoju.

ROFL, gotta love random - 1297 izkrīt VĒLVIENS ye old baker boy

1440 - divu mēnešu 24/7 idlošanas atzīme, padaudz cepures, bet pamaz tās, ko es tiešām gribu.

1496 - izkraftoju officer's ushanka. Joprojām nav tough guy's toque :) keep on trying.

1535 - mining light. ir ok inženiera cepure.

1705 - fancy fedora - ir OK cepure spiegam :)

1722 - glengarry bonnet - ir ok cepure demomanam, bet LOL cik ātri izkrita. neticās, ka dzīvē tā kādreiz būs :)

1737 - beidzot uzkraftoju tough guy's toque. Labi, tagad pamēģināsim inženiera texas ten gallion. Tam man šķiet vajadzētu būt kam neiespējamam, jo nav jau inženiera aitemu, līdz ar to, nav inženiera tokenu, līdz ar to tas viss sanāk totālākajā randomā.

1755 - backbiters billycock vai kā viņu tur sauc, arī forša spiega cepure, vienkārši lol pa pēdējām 50 RANDOMĀ izkrita 3 cepures + es izkraftoju ar 30% iespējamību īsto heavy cepuri :)

Link to comment
Share on other sites

1864 - dabūju vēl vienu snaipera bandannu, domāju moš varētu uzkraftot ar lieko ye old baker boy :)

reāli dzīvē, es droši vien tā nedarītu un gaidītu trading sistēmu, kad varētu kaut ko pamainīt.

haha, dabūju engineer's cap, ir ok :)

1880 - LOL vēl viens mining light :)

1945 - pyro beanie dabūju :)

nu ja paveicas, tad moš pa 3 mēnešu nonstop idlošanas var dabūt visu ko gribās, bet es šaubos :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...