Jump to content
GIGN Forum

Lattelecom


Oddijs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lattelecoms pie manīm Rīgas, raj. ar digitālo nenormāli iesūka. Kad pārgāju no parastā 5 mbps uz 10 mbps, pings serveros ir pasliktinājies, bet velkot torrentos viss ok 1 mb/s un up 100 kbit/s, hz kas tur pa gļuku :/ Pings no 20-70

5031170.png

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Nekā, man Daugavpilī Down ātrums vēl ir 400kb/s (līdzšinējo 250 vietā), arī no augusta.

Bet lagi pirms dažām dienām bija. Es domāju, ka tā ir steam vaina, bet varbūt nē.

Btw, nezinat, kas par šitu, kad man uz laiku vispār atslēdzas nets un pēc kādas minūtes atkal viss iet.

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

Rekur mans vakardienas speedtests (mana lokācija ir rīga, centrs)

641397827.png

Šodien situācija līdzīga ap 15:30 -> zb, zvanu uz 177. Vecene paprasa lai eju notestēt uz speedtest, viss ok, ieeju 6.6 mb/s. Sāk man tur liet, ka problēmu neredzot un no sērijas lai es beidzu ēst sēnes. Ok, neko, pateicu paldies un varu turpināt darbu.

Link to comment
Share on other sites

Jēkabpils:

5035420.png

viss bumbās.

Vienīgās problēmas, kuras esmu izjutis pāris dienu laikā, bija pirms pāris minūtēm, kādas sešas reizes pēc kārtas firefox izslēdzās, crash, bet tā nevarētu būt internet vaina, tā šķiet.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Tie jūsu pingtesti un speedtesti kaķim zem astes!

Lattelecom sūkā jebkādā gadījumā, īpaši jau tas pieslēgums MDSL2 (10 mb/s)

"Krutais" modems sūkā vēl jo vairāk - atklāšu mazu noslēpumu...

Novelciet kaut vai tepat gignā UP/DOWN meter - ir tā, ka pēkšņi internets pazūd un modemam ir overflow, tas izpaužas šādi: tu sēdi netā un pēkšņi pazvana telefons, piemēram, paziņa un modems atslēdzas - rezultāts pēkšņi UP/DOWN meter parāda, ka nets uzboostojas līdz 50 - 100 Mb/s - značit 100/8 = 12.5 mBAITI sekundē un nets atrubās kā pēdējais sūds...

Lattelecomā strādā šķībacaini tehniķi un rokas viņiem aug no dirsas!

Atbrauc pie manis meistars - ķipa nostestē līniju - saka viss ok, a īstenībā nekas nav ok, vairāk saprotu nekā tas meistars, viņi pat nezina kas tas overflow modemam ir un tādi meistari jau 4 bijuši!

Atsakieties no Lattelecom pēc iespējas ātrāk + neaizmirsīsim to, ka drīz Lattelecom lietotāji vairs nevarēs kačāt mūziku u.t.t no interneta - viņi tur kaut kādas šaizes taisa!

Tie kuri grib palikt pie MDSL - jūsu žēlošanās uz 177 neko nedos - pasūtīs tikai jūs dirst un viss. Ja gribi internetu paliec pie MDSL - tikai jārēķinās ar šādiem lagiem un attieksmi pret tevi kā idiotu!

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Lattelecom sūkā jebkādā gadījumā, īpaši jau tas pieslēgums MDSL2 (10 mb/s)

"Krutais" modems sūkā vēl jo vairāk - atklāšu mazu noslēpumu...

Novelciet kaut vai tepat gignā UP/DOWN meter - ir tā, ka pēkšņi internets pazūd un modemam ir overflow, tas izpaužas šādi: tu sēdi netā un pēkšņi pazvana telefons, piemēram, paziņa un modems atslēdzas - rezultāts pēkšņi UP/DOWN meter parāda, ka nets uzboostojas līdz 50 - 100 Mb/s - značit 100/8 = 12.5 mBAITI sekundē un nets atrubās kā pēdējais sūds...

Lattelecomā strādā šķībacaini tehniķi un rokas viņiem aug no dirsas!

Atbrauc pie manis meistars - ķipa nostestē līniju - saka viss ok, a īstenībā nekas nav ok, vairāk saprotu nekā tas meistars, viņi pat nezina kas tas overflow modemam ir un tādi meistari jau 4 bijuši!

Atsakieties no Lattelecom pēc iespējas ātrāk + neaizmirsīsim to, ka drīz Lattelecom lietotāji vairs nevarēs kačāt mūziku u.t.t no interneta - viņi tur kaut kādas šaizes taisa!

Tie kuri grib palikt pie MDSL - jūsu žēlošanās uz 177 neko nedos - pasūtīs tikai jūs dirst un viss. Ja gribi internetu paliec pie MDSL - tikai jārēķinās ar šādiem lagiem un attieksmi pret tevi kā idiotu!

man ir 10 mb nets bez parastaa telefona un neuzskatu ka tas sukaatu! vel lai tu man pastastiitu kapeec esmu "iegrabies" jo savadak tu tikai gudri dir*!

Edited by Baba Tonja
Link to comment
Share on other sites

man vienīgajam pēdējās dienās ik pa laikam nets nobrūk? (network cable has been unpluged)

visu dienu viss bija ok, tagad 30 min 3 reizes... hvz

LTC

moš vaina modemā, jo paņēmu digitālo tv abiem tv un atsūtīja jaunu modemu, ko uzreiz pieliku klāt.

Link to comment
Share on other sites

kefīr, tas viss ir baigi jauki ko tu tur esi sarakstījis, bet redz man te no normālajiem provaideriem ir tikai 2, Lattelekoms un Izzi (bijušais Telia).

Izzi bija tā ne-laime pamēģināt vienu mēnesi. paldies nē. lai gan ātrums aptuveni tāds pats, za to stabilitāte pingam - 0. nezinu ar ko tas saistīts. LTK meistari ir tiešām dažādi bijuši, upload vienreiz tikai pēc modēma nomaiņas sataisīja. bet arī up/down ātrumi mani lielākoties neinteresē, svarīgi ir tas, ka pings uz zviedriju un somiju ir 90 un uz štatiem 200. ja kāds man var piedāvāt provaideri, kurš piedāvās kaut ko labāku, lūdzu uzrakstiet.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...