Jump to content
GIGN Forum

Mūžam Neatbildētie Jautājumi.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kā radās pirmās valodas un kā tās sadalījās, kāds bija tas faktors, kas nosaka kā valoda mainīsies un vai no tās veidosies citas valodas?

Pēc lielā sprādziena teorijas , kas bija pirms sprādziena un kas to radīja? Ja teiksiet, ka nebija nekas , jo laiks pats par sevi nepastāvēja tad labāk neatbildam, jo laiks ir notikumu secība un pirms ātoma sprādziena nebija notiku secības, bet tad kā īsti viņš radās?(Es vienkārši kautko biju izlaidis).

Kā varētu izskaidrot uguni? ( vajag ļoti precīzi ).

Link to comment
Share on other sites

drošvien tāpēc, ka sāpes (teiksim - galvassāpes) ir visai ikdienišķa parādība. Un arī ne par visām sāpēm cilvēks uzreiz aizmirst. Piemēram, ja tev nedēļu no vietas sāpēs sāni, un tad vienu dienu nesāpēs, tu tāpat domāsi, kas varētu būt par huiņu.

P.s. kā var noņemt Safari browserim to gramatikas kļūdu labotāju? Kretinē laukā, ka viss teksts ir ar sarkanu pasvītrojumu :ermm:

ĀĀ, un jautājums no manis - kāpēc cilvēki(-ce) ļoti bieži nemācās no savām kļūdām?

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

kapēc priekšmeti kuri tiek saslapināti kļūst tumšāki? (kaut arī ūdens ir caurspīdīgs)

edit: kapēc pva līme no iekšas nepielīp klāt bet notek apakšā dibenā?

editedit āķis: Kas ir melnā krāsā kad tu to nopērc,sarkanā kad tu to izmanto un pelēks kad tu to met ārā?

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Stulbs jautājums. Tikpat labi: "Ja man nav naudas, bet rīt būs divreiz vairāk, cik naudas tad man būs?".

Ja? un ko darīt, ja 0 grādus pēc Celsija pārveido Fārenheitos vai Kelvinos?

0?C = 273,16 K~273K

273/2=136,5

136,5 K = -136,65?C

Rītā tempertūra pēc Celsija būs -136 grādi.

Vispār tas bija normāls jautājums. Cash, esmu tevī vīlies.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

O rly? Tāpat kā jebkuru refleksu, to var notrulināt līdz zināmai pakāpei. Ņemsim par piemēru bokserus. Viņi īpaši nemiršķina acis, kad noraujas par seju.

Varbūt kāds varētu palabot, bet vai tad elpas aizturēšana nedarbojas uz līdzīga principa? Sure, ar laiku palielinās plaušu tilpums, bet vai pats sāls neslēpjas tajā, cik ļoti tu spēj pretoties "OMG, CO2 LĪMENIS PAAUGSTINĀS, JĀVEIC GĀZU MAIŅA ASAP!!!!111" refleksam?(ja tas vispār skaitās reflekss. Ja nemaldos, tad tas cilvēka co2 metrs bija iebāzsts kautkur muguras smadzenēs.)

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Jo slapji tie atstaro/laiž cauri mazāk gaismas.

Jo tai gandrīz netiek klāt gaiss. Nav gaisa, nav sacietēšanas.

0?C = 273,16 K~273K

273/2=136,5

136,5 K = -136,65?C

Rītā tempertūra pēc Celsija būs -136 grādi.

A šitam es nepiekrītu. Nezinu kāpēc, bet nepiekrītu.

l1nk1n, tas ir bizness. Pēc tam radīt antivielu un pārdot.

Link to comment
Share on other sites

par to personas kodu - ņifiga tā nav ierobežotas pieejamības

atradu ko nozīmē tā otra daļa -

pirmais- gadsimta apzīmējums

otrais un trešais - reģistra nodaļa, kas piešķīrusi kodu

pēdējie divi - kādus nu "mašīna" ir paredzējusi

Link to comment
Share on other sites

līdz ar noapaļošanu skaitlis nav pilnīgi precīzs, bet uz vienkārša termometra tas tāds parādītos, tur nav kam nepiekrist.

Tik pat labi tu vari nepiekrist Eiklīda teorēmai.

Es nerakstīju kā es domāju, es rakstīju kā ir.

P.S. man arī būs viens mazs jautājumiņš - cik ir daudz?

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...