Jump to content
GIGN Forum

Lockerz


Liztikz
 Share

Recommended Posts

Viens ir ka viņi sūta to uz atrašanās vietu (cik noprotu viņi atrodas amerikā un cilvēks arī, kas saņēma), bet jautājums, vai tas nonāks līdz šejienei?! ļoti šaubos, vajag kaut nedaudz pierādījumus, lai kaut ko tādu uzsāktu darīt..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es domāju ka šo topiku varētu slēgt.

Iemesli:

1. Kāds visu laiku mēģinās pierādīt, ka tā nav retardētu cilvēku izmantošana savā labā.

2. Kamēr nevienam Latvietim nebūs pierādījumu kas būtu vērtīgāki par 2 Ls.

3. --------------------------------------------------------------Vienkārši labs iemesls--------------------------------

Parastajiem mirstīgajiem viss savā dzīvē ir jānopelna ar grūtu darbu un sviedriem uz vaiga. Vai labām idejām, kā šī, kur cilvēkus kuri nedomā izmanto savā labā.

Kāpēc nepamēģināt?

Iemesli:

Sakarīgi domājoši cilvēki tevi uzskata par mauku, kuru var lēti izmantot.

EDĪTe Maziņajam

|

|

\/ Ebal acē. Es varu savu GPU nofočēt un pateikt ka man to piešķīra lockerz

Edited by ausainis
Link to comment
Share on other sites

Nu tad tik tagad neapd*rsies kad ieraudziji bildi shitaadu

Tas vis ir suuds ar mazo s.

Kaut kada sistema jau vinjiem tur ir, ja ari kads dabus ko vertigaku par tkreklu tad tas ari nenozime ka uzreiz tagad visiem visu suutis. Un kur nu veel gansiem te kaut ko suutiis. Pa velti var vienigi pa seju dabut no centraltirgus semuchku mafijas

Edit: bet ari isti pa velti nesanaks, atnjems tapat kaut ko

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Tas vis ir suuds ar mazo s.

Kaut kada sistema jau vinjiem tur ir, ja ari kads dabus ko vertigaku par tkreklu tad tas ari nenozime ka uzreiz tagad visiem visu suutis. Un kur nu veel gansiem te kaut ko suutiis. Pa velti var vienigi pa seju dabut no centraltirgus semuchku mafijas

Edit: bet ari isti pa velti nesanaks, atnjems tapat kaut ko

Man isteniba patik jusu morale! :superlol:

Vispirms jus prasat lai parada bildi ka suta ps3 vai sazin kadus meslus, jums parada, un tad peksni *BUM*

"vertigaku par tkreklu tad tas ari nenozime ka uzreiz tagad visiem visu suutis."

Prikols ir tads.

Ka tas suda Lockrez nesuta kuram katram kas ir sakrajis piemeram lidz ps3. (Nav vini idioti... )Bankrots 100%

Cik zinu tur ir sadala kura tu vari pasutit par tiem ptz ko velies, ka interneta shopa. Bet akis ir taja ka precu skaits ir limitets, netiek pienemti pasutijumi uz prieksu. Piemeram katru nedelu atnak 10 ps3, macbook, ipod utt. Un tik tikko ka sis mantas tiek ieliektas ieksa tas tiek izkertas minutes laika. Un seit nak teiciens "Kas pirmais brauc, tas pirmais mal." Tatad ja tu spej pareiza mirkli but lockreza, tev ir pietiekams ptz skaits, tu esi viens veiksmigs chalis un tava reakcija nesmird pec puvusam olam, ir iespeja ka tu dabusi savu karoto ps3 vai sazin kadu vibratoru tu tur velies.

Ka tad tas lockrez pelna?

Pavisam vienkarsi, vini pardot firmam aptaujas rezultatus.

Jus jautasiet, kapec tad pasas firmas netaisa savas aptaujas.

Es pretjautajumu uzdosu, bet vai vinu majas lapa ir 2 milijoni lietotaju (vai sazin cik viniem tur ir)

Protams sads lockrez var izdzivot tikai tadas vietas ka Brinumzeme Amerika, jo Latvija nav tadu firmu (vai uz rokas pirkstiem saskaitamas) kas spetu un gribetu maksat par aptaujam (diezgan leilas summas). Latvija ir parak maza auditorija.

P.S Uzliku win7 nav garumzimju. Loti atvainojos

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Nu lockrez auditorijas videjais vecums varetu but 12-21!

Un kas tad ir lielaka Apple utt. auditorija. Tie pasi pusaudzi vien ir! Ipodi, ifoni, speles, spelu platformas utt. ir prieks jauniesiem, butu logiski ja viniem ari jauniesu domas intresetu ne? :lalala:

Un sadu auditoriju ir vis vieglak ietekmet, 14 gadigs puika pamanot jauno Ipod reklamu mammu kapa ievedis ja nedabus so te forso mantinu.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

:D tagad pie viņa pieteiksiet vēl kāda armija ar staigājošām reklāmmām

Tak padoma logiski auna piere, un tad splauj kautko ara!

r&r tas aiznem 2min no tavas dzives. Iejiet lockrez, atbildet uz jautajumu.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Un ja tev macinsh neatlauj staigāt ar tadam drebem tad pats vien vainiigs esi ka dzive tads neveiksminieks esi.

Seen ja tu šito tekstu pateiktu man stāvot priekšā, tad uzreiz dabūtu pa seju, jo tavs teikums parāda to, ka tu cilvēkus, kuriem naudas ir mazāk uzskati par zemākiem nekā tu.

Un izskaidro man lūdzu ar ko tava "kvalitatīvā" prece atširas no tās "nekvalitatīvās". Paļube viss no ķīnas nāk. Maiku uzšuj Latvijā aizsūta prom, kur citā šūšanas cehā uzliek adidas zīmi un sūta atpakaļ pie mums tirgot.

Link to comment
Share on other sites

Un izskaidro man lūdzu ar ko tava "kvalitatīvā" prece atširas no tās "nekvalitatīvās". Paļube viss no ķīnas nāk. Maiku uzšuj Latvijā aizsūta prom, kur citā šūšanas cehā uzliek adidas zīmi un sūta atpakaļ pie mums tirgot.

Atradies varonis :D:D:D

Kas butu ja butu...

Tas nebija domāts ta ka tu to saprati... sapisos meistariiba.

Un Kri runajot par tevim vari mierigi iet dirst :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...