Jump to content
GIGN Forum

Access


Recommended Posts

laugh.gif aljo , man ir 16 gadi cs saku spelt no 1.6 versijas speleju jau kaadu gadu par shito laiku esmu sapratis kaa jaaspeelee laugh.gif soo es gribu ieguut dazhas komandas lai uztureetu serverii vairaak kaartiibaa un lai citiem tur buutu forshak speeleet cool2.gif

xslap - lai : piem. bumba ir uzlikta B un jaanis aka CT palicis 1vs1 un vinsh seezh k-kur a spotaa kriso un neiet uz bumbu un lai vinu biski atdziivinatu, vai arii ja T ir viens kekss kuram ir bumba un vinsh vnk seezh baazee ar scoutu vai vienalga ko un nesaproot neko! tad arii vinu vjadzetu atdziivnat

xslay - ja cilveks nesaprot ko jadara raunda laikaa un vnk seezh k-kada stuurii un bojaa visiem speeleetajiem gariigo staavokli serverii

xkick - piem. ja taisa tiimkills pec kartas, nenoshaujot bet ievaonojot, lamaajas, ja ir ff baazee un uz vinu visi gaida kamer raunds saaksies! wink.gif

votemap - ja rodas gadijums kad tiek uzlikta mape cs_militia , de_survivor - jo shitaas mapes bojaa tik pubu laugh.gif

GIGN'aa speleju tagat diezgan biezhi , lai uzkachatu aimu, ar visaaadiem fake nikiem paarsvaaraa ar

dIvX | rp vai kadu citu burtu salikumu

dIvX | kuuusa laugh.gif

dIvX | ebR-

un vel visaadi niki ar klana tagu prieksha thumbsup.gif

XD.gif

Link to comment
Share on other sites

tas, ka tu neslikti speelee, nenoziimee, ka tev ir sevishkji daudz smadzenju (diemzheel sad.gif ).

+ tas teksts par votemap mani nokretinaaja. militia un survivor ir normaalas, ja ne forshas kartes. vispaar labi ka atgadinaji - likshu voti uz militiu, kad nakamreiz speleshu.

+ ja tu esi admins, tev jaspele visu laiku ar vienu konkreetu niku. un kopumaa tev tas online time ir taads forshi mazinsh, pat ja saskaita kopa visus ar divx tagu (kas iespejams, visi nav tu) un tavu niku.

betnu atklaati sakot, man liekas, ka man nav jaasaka NEKAADI argumenti, lai cilveeki, kas izlemj, ne/dotu tev tiesibas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tas, ka tu neslikti speelee, nenoziimee, ka tev ir sevishkji daudz smadzenju (diemzheel sad.gif ).

+ tas teksts par votemap mani nokretinaaja. militia un survivor ir normaalas, ja ne forshas kartes. vispaar labi ka atgadinaji - likshu voti uz militiu, kad nakamreiz speleshu.

+ ja tu esi admins, tev jaspele visu laiku ar vienu konkreetu niku. un kopumaa tev tas online time ir taads forshi mazinsh, pat ja saskaita kopa visus ar divx tagu (kas iespejams, visi nav tu) un tavu niku.

betnu atklaati sakot, man liekas, ka man nav jaasaka NEKAADI argumenti, lai cilveeki, kas izlemj, ne/dotu tev tiesibas smile.gif

viemer kad tiek uzliktas taas mapes tauta chiikst lai liek votemap nav bijis gadijums kad nechiikst vismaz manaas aciis, pret citaam mapeem nav taadi iebildumi confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai chiikst. Chiikst parasti visaadi 13gadiigi frageri, kas zin tikai 2 kartes - de_dust2 un de_aztec.

Man piemeeram ljoti patiik cs_havana, bet atstaata vinja tiek labi ja 5% no gadiijumiem, kad vinja uzliekaas aiz nuke. Vienmeer atrodas kaads "smadzenjots" admins, kas izdomaa uzlikt vote uz dd2. Neapniik jau taa karte?

Link to comment
Share on other sites

flashback tu tik varens , noliec adminus... pfffffffff........

par ksiinu , es nez , reaali pilniigi vienalga dot vinjam vai nedot , ta jau tiiri sakariigs izliekas , spele labi , pat labak par mani , vismaz pedeja laika smile.gif

Link to comment
Share on other sites

un kapēc tu domā ka tieši tu būtu pelnījis tiesības, un kas tev liek domāt, ka tu esi labāks par citiem, kas ir iesnieguši pietekumus, un kas liek tev domāt, ka no tājau pārpildītajiem GIGN admin pulkiem vaidzētu šo pulku papildināt tieši ar tevi?????

Link to comment
Share on other sites

varbūt balss no augšas viņam tā liek domāt, ej nu sazini... tā jau čalītim nav ne vainas, spēlēt māk, savaldīties arī māk, rīkoties ar tiesībām (pareizos nolūkos) arī prastu, bet gign ir tas sērveris, kurā vienmēr ir kāds admins, kas var pakontrolēt sērveri. par tām kartēm runājot, būtu forši vairāk uzspēlēt tās oldschool mapes, tīri priekš fun smile.gif lai jums jauka diena!

Link to comment
Share on other sites

Es viņu redzu reti, kaut gan pats lēnām sāku mazāk spēlēt smile.gif . Pilnīgi pietiek ar adminu skaitu. Šaubos, ja viņam iedos tiesības, tad tie kas negāja minēt vai tie kas sēž... tagad ritīgie pareizie kļūs.

P.S Domāju jēgas nav

Link to comment
Share on other sites

un kapēc tu domā ka tieši tu būtu pelnījis tiesības, un kas tev liek domāt, ka tu esi labāks par citiem, kas ir iesnieguši pietekumus, un kas liek tev domāt, ka no tājau pārpildītajiem GIGN admin pulkiem vaidzētu šo pulku papildināt tieši ar tevi?????

kaa vareetu teikt, esmu peiredzeejis CS speleshanaa un maaceetu pareizakaja un lietderiigakaja vietaa izmantot tiesiibas, esmu bijis uz daudziem chempjiem un pieredze man ir gan admineeshanaa gan speleshanaa. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

+ tas teksts par votemap mani nokretinaaja. militia un survivor ir normaalas, ja ne forshas kartes. vispaar labi ka atgadinaji - likshu voti uz militiu, kad nakamreiz speleshu.

Pilniibaa pieveinojos EDDam. Kaa arii buutu ljoti pateiciigs, ja man uzliktu atpakalj x_cvote ar ko nodroshinaaties pret taadiem nelabiem votiem smile.gif Ceru, ka man nebuus nepiecieshams atveert pavisam jaunu threadu... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kads jums sakars kur es speleju ne jau nu fragmachine un set izlems kur man spelet smiliez.de_1437.gif

apollo vairs nevar salidzinat ar gign'a serveru gignaa ms ir zem 10 un pings ~15 apollo viss ir virs 30 un man sheit vairak patik laugh.gif

p.s votemap man nemaz nav tik nepiecieshams ja visiem taadi iebildumi 12.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaada starpiiba kaadas kartes speelee. Speele jau ir viena un ta pati. mozka vareetu paardeevet cs par Counter-Dustaztec

Blin nu kur var kauko taadu izdomaat? cobakai dereetu iedot tiesiibas un + lai vinsh speelee zem saviem fake nikiem un kjer suppa duppa mega labos speeleetaajus (4iiterus) thumbsup.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

tu esi bots, ja domaa, ka visi "supa mega dupa" playeri ir 4iiteri sad.gif

EDIT: plus, zem fake nikiem admini jau sen speelee, plus, xb jau vinjamj riktiigi neiesdos!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

tu esi bots, ja domaa, ka visi "supa mega dupa" playeri ir 4iiteri sad.gif

EDIT: plus, zem fake nikiem admini jau sen speelee, plus, xb jau vinjamj riktiigi neiesdos!

da nejau taa, es atschiru 4iiterus, darek, neuztraucies.

kad teemeklis nenormaali raustaas uz leju u.t.t. bet ja normaali iznes kaadu, tad jau nav srazu 4iiters

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...