Jump to content
GIGN Forum

Heyaa


RJ8
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi, es tikai gribēju uzprasīt to fīču, ka var redzēt potenciālo čiteru ip adreses (@ war3), jo cik zinu parastajiem mirstīgajiem, tas nav pieejams :meele: Vnk no tā čīteru topika maza jēga, ja nevar ielikt ip adresīti... Tas noderēs naktīs, kad nav ko pasaukt serverī :shutup:

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, xwho nāca kopā ar xm un vēl visādām nemirstīgo fīčām, un atsevišķi viņu dabūt diemžēl nebija iespējams. :hrmmm:

EDIT* Tātad esmu palicis vecs, atpalicis un vairs neko nesaprotu. Atvainojos par maldīgo info. :unsure:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

xwho var redzet jebkursh kam ir flags iznemot "z" jeb "" , jo tie ir tikai parastajiem useriem.

Ar to pasu flagu "p" prieksh bana apieshanai var xwho checkot. Ja nemaldos tad flags prieksh vnk chekoshanas ir "q". A prieksh kam tev IP checkot? Tas demkas kopsh vasaras loti reti kads skatas.

Link to comment
Share on other sites

Principā gadās tā, ka spēlēju naktī - čalis normāli laiž ar wh un aimu, ienāku nākamajā dienā, čalis spēlē, tikai nelieto čītiņus.. normāli izvairās no adminiem, ka tik xp uzkačāt..

Link to comment
Share on other sites

Dabūsi kaut kādu flagu, visticamāk "i", pēc laika jau gribēsi pats viņus banot, nāksies prasīt bana karogu, tad vajadzēs kādu paslapot un tml., tā tas koks aug.

Domāju, ka ir par ātru un bez tā var iztikt. Pēdējā laikā ar adminiem nav tik traki.

Šāds komentārs no manas puses, jo tikai nesen sāku manīt Tevi war3 serverī.

Link to comment
Share on other sites

war3 serveris nesen parādijās, un tici man, es te esmu ilgāk nekā Tu, kaut vai paskaties online time iekš PUB :beeeee: Man pagaidām to xbanu nevajag, varu arī iziet ārā no servera, vai vienkārši pasaukt kādu adminu, bet gadās, ka izskrien ārā, vai arī kā jau iepriekšējā postā minēju. Ja es būtu patstāvīgs nakts spēlētājs, tad arī drošvien prasītu, jo tikai pēc 12pm ir manāms adminu trūkums serverī, bet takā pēdējā laikā sanāk paspēlēt pa naktīm, jo miegu esmu, kaut kur pazaudējis :nja: Tā jau parasti kapāju standarta laikos, vismaz šobrīd :dance_baby:

EDIT: negrib kāds noņemt to vienu vārnu, kas man tur zem avatara mētājās jau no februāra ?

Edited by RJ8
Link to comment
Share on other sites

+1 Tur ir speciala fiicha !

bet par teemu, Chiteru topika demkas ar IP butu lietderigakas nekaa prosta niks, vieta, laiks un demo !

EDIT: Jerrico war3 statos paradas tikai ja chelam ir steam, ip prosta neuzradas taa ;)

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

:beeeee: Man pagaidām to xbanu nevajag, varu arī iziet ārā no servera, vai vienkārši pasaukt kādu adminu, bet gadās, ka izskrien ārā, vai arī kā jau iepriekšējā postā minēju. Ja es būtu patstāvīgs nakts spēlētājs, tad arī drošvien prasītu, jo tikai pēc 12pm ir manāms adminu trūkums serverī, bet takā pēdējā laikā sanāk paspēlēt pa naktīm, jo miegu esmu, kaut kur pazaudējis :nja: Tā jau parasti kapāju standarta laikos, vismaz šobrīd :dance_baby:

EDIT: negrib kāds noņemt to vienu vārnu, kas man tur zem avatara mētājās jau no februāra ?

Un kas butu ja ari ta butu?

Pec taviem dazhiem postiem tiesibu sadala skiet ka tev ka tik kadam noskaust... Nenem pie sirds,-noverojums.

Varetu kads konkreti pateikt ka tur ir ar to xwho, uz kura burta vins ir, lai katram nav sava versija jaizdoma.

Statos vajadzetu speletaju ip adresem uzradities.. :)

Edit: skaidrs par tiem statiem..

Edit II: RJ8 tas nebija uz tevi attiecinats

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Pec taviem dazhiem postiem tiesibu sadala skiet ka tev ka tik kadam noskaust... Nenem pie sirds,-noverojums.

Varetu kads konkreti pateikt ka tur ir ar to xwho, uz kura burta vins ir, lai katram nav sava versija jaizdoma.

Statos vajadzetu speletaju ip adresem uzradities.. :)

Varbūt arī norādi precīzu vietu, kur man, kaut kas ir noskaudis ? :huh:

war3 statos tik niks un xp :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...