Jump to content
GIGN Forum

Čatiņš


macho
 Share

čats  

170 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mirc

uz irc.lv, jo tomer tur uzturas lielakaa dalja, tad nevajadzetu cakareties un konekteties 2 serveriem klat!

vnk parakais slinkums un nezinasana kaa uzlikt lai autojoinojas 2 serveriem un istajiem channeliem katraa serverii

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

apdeitoju pirmo postu. tagad ir iespēja arī nākt uz chat.118.lv, izmantojot mircu vai webčatu - http://chat.118.lv/

chat.118.lv pieregoju kanālu #gign, tur sēž jau 11 cilvēki.

es domāju, ka mircs ir arī relatīvi labs dauņu filtrs - katram tagad mājās ir skype, lai piedabūtu mircu strādāt vajag nodarbināt smadzenes pa 0.001%.

patlaban #gign sēž 11 cilvēki un es domāju, pie tā arī pieturēsimies, iegāju skype čatā, tas ir nenormāli nepārskatāms un jāsaka arī - pretīgs :) kādiem 10 cilvēkiem vēl varētu būt ok, bet ne vairāk.

p.s.

irc.lv negrasos taisīt kanālu, kā jau worms teica - tur admini ir dauņi. Nu moška tagad kaut kas ir mainījies, bet mums pietiek ar to, kas notika agrāk.

Link to comment
Share on other sites

Iegāju tajā skype čatā, saņēmu kaudzi ar spamu, kuram izsekot līdzi ir nereāli, izgāju laukā.

Nez, kā jau teicu, skype čats nepatīk man.

Es pat tagad tā apdomājos, nez vai tas čats ir īsti vajadzīgs, ja būtu gribētāji, sēdētu tajā pašā mircā.

Šobrīd apkopojot datus sanāk tā, skype sux; mirc sux; webčats? laikam sux; kačāt neko negribu - tas sux. Nenāk galvā nekādas vairs alternatīvas.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

jep, mircā vakar laimīgi ~20 cilvēki pasēdējām, pie tā arī paliksim. Topiku atstāšu vaļā, lai, ja gadījumā kādam vēl ir kādi jautājumi, tad var rakstīt šeit.

skype čatā vakar uz brītiņu iegāju, totāla huiņa. Ne tur var redzēt normāli kurš ir onlainā, ne normālu daudzuma tekstu tur attēlo, kādam cilvēkam ir jābūt lai tur gribētu uzturēties, nezinu. nav skaips domāts >5 cilvēku sarunām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...