Jump to content
GIGN Forum

Jupis


eziic
 Share

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Informācijas atklātības likums

(ar grozījumiem, kas spēkā ar 01.07.2009.)


"(3) Informācija ir pieejama sabiedrībai visos gadījumos, kad likumā nav noteikts citādi."



III nodaļa
Informācijas sniegšana, atkalizmantošana un
informācijas pieprasītāja tiesību aizsardzība

(Nodaļas nosaukums 22.12.2005. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.02.2006.)


10.pants. Pienākums sniegt informāciju

(1) Iestāde informāciju sniedz pēc savas iniciatīvas vai pēc privātpersonas pieprasījuma.


Par pēdējo punktu, tas ir otru, vispār uz šo būdu tas neatiecās, jo gign.lv nava nekāda iestāde, kas ir reģistrēta kā kāds valsts vai privātais uzņēmums, tātad, vienam ir maziņš EPIC FAIL :khehehe:

EDIT:

Ar savu Līdaku vari iet nahuj, man jau ir apnicis tas jūsu "Aizver muti", tākā sīki lohi, kuri kko padzirdējuši un tagad skandina.
Par manis citēšanu, bļe, tu īblis esi? Tu jau te piepisies macho par to, ka iemeta šajā postā viena ībļa meilu un kas vēl tūr bija un uztaisiji scēnu par to, ka tā ir privātā informācija un ar sevis iedoto matreālu pats apdirsies, jo tūr nekas tāds nebija minēts!
Bet nu, tas tev ir piedodami, jo ībļi rullē, vai ne? Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

Kādā sakrā Tu vispār tagad kaut ko dirs virsū macho, ka iedevis info? Ja Tu gribētu kaut ko panākt, saistībā ar policiju, tad sen jau to būtu izdarījies, nevis te kaut ko tukši drukātu.

Tici man, policijai ir daudz svarīgāki darbi darāmi, tā kā ar savu iesniegumu Tu varētu iet pakaļu noslaucīt, jo neviens to pa pilnu neņemtu.

Es īsti neizprotu tekstu jēgu, ko Tu esi te sarakstījis un ko Tu ar to centies panākt?

Edited by eLvē
Link to comment
Share on other sites

Informācijas atklātības likums

(ar grozījumiem, kas spēkā ar 01.07.2009.)

"(3) Informācija ir pieejama sabiedrībai visos gadījumos, kad likumā nav noteikts citādi."

III nodaļa

Informācijas sniegšana, atkalizmantošana un

informācijas pieprasītāja tiesību aizsardzība

(Nodaļas nosaukums 22.12.2005. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.02.2006.)

10.pants. Pienākums sniegt informāciju

(1) Iestāde informāciju sniedz pēc savas iniciatīvas vai pēc privātpersonas pieprasījuma.

Par pēdējo punktu, tas ir otru, vispār uz šo būdu tas neatiecās, jo gign.lv nava nekāda iestāde, kas ir reģistrēta kā kāds valsts vai privātais uzņēmums, tātad, vienam ir maziņš EPIC FAIL :khehehe:

10.pants

(3) Vispārpieejamo informāciju sniedz arī pēc privātpersonas pieprasījuma. Šādu informāciju sniedz jebkuram, kas to vēlas saņemt, ievērojot personu vienlīdzību informācijas iegūšanā. Pieprasītājam nav īpaši jāpamato sava interese par vispārpieejamu informāciju, un to viņam nevar liegt tāpēc, ka šī informācija neattiecas uz pieprasītāju.

Link to comment
Share on other sites

(3) Vispārpieejamo informāciju sniedz arī pēc privātpersonas pieprasījuma. Šādu informāciju sniedz jebkuram, kas to vēlas saņemt, ievērojot personu vienlīdzību informācijas iegūšanā. Pieprasītājam nav īpaši jāpamato sava interese par vispārpieejamu informāciju, un to viņam nevar liegt tāpēc, ka šī informācija neattiecas uz pieprasītāju.

tas nozīmē, ka gribi ar zināt manu IP?

viss pārējais ir pēc likumiem..

Link to comment
Share on other sites

labāks jautājums ir, ko tu te dari!! Ej ar savu kačaku izmasējat teikvando viens otra anālo atverīti un būs labi. Tas ka tu mazgā savus matus vienu reizi nedēļā, nerūpējies par savu higēnu un staigā trenuškās parāda tevi no patiesās puses.... Tu esi urla!!! Līdz ar to semki jest?

Link to comment
Share on other sites

Likumdošana

Interesants ir fakts, ka tu meties aizstāvēt cilvēku, kurš reāli aizskar citus cilvēkus šajā portālā. Par morālo kaitējumu vien var ierosināt lietu pret vainīgo, a tu mums te bāz visiem acīs kaut kādu bezsakaru ar DVI... padomā mazliet pirms sprēgā ar gudrībām...

Link to comment
Share on other sites

(3) Vispārpieejamo informāciju sniedz arī pēc privātpersonas pieprasījuma. Šādu informāciju sniedz jebkuram, kas to vēlas saņemt, ievērojot personu vienlīdzību informācijas iegūšanā. Pieprasītājam nav īpaši jāpamato sava interese par vispārpieejamu informāciju, un to viņam nevar liegt tāpēc, ka šī informācija neattiecas uz pieprasītāju.

Bļe, tu tak esi daunis! Zini, ko nozīmē vārds "arī" ?? Un vai tu izlasiji arī šo ?

Informācijas atklātības likums

(ar grozījumiem, kas spēkā ar 01.07.2009.)[/center]

"Informācija ir pieejama sabiedrībai visos gadījumos, kad likumā nav noteikts citādi."

Pārlasot to tevis doto linku, neatradu nevienu citātu, kas balstītos uz to tavu sūdu!

EDIT: pēc worm`a posta, tagad gan tu drīksti skriet uz attiecīgajām iestādēm un sūdzēties, ka tika publiskota tā viena ībļa i.p., meils un tevi visi tevi sāka, ā, to otru lohu ar, apsaukāt un tev tika radīti baigie morālie zaudējumi. Tikai pie reizes pastāsti, ka tu esi nelabojams lohs :)

Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

Waterprof sapisās meistarībā un tas arī viss.

Btw, laikam to varoni aka EsVisusIzrubīšu, laikam tā arī neatradīs.

Mephisto - Es gribēju tikai satikt šo personu un neko vairāk. Ne fiziski aizskart vai kā savādāk. Protams būtu citi indivīdi, kas to gribētu izdarīt, ja viņš savu verbālu caureju nespētu arī dzīve aizvērt.

P.s. ''I-neta varoni'' man jau kādu labu laiku ventrilio nav uz datora bijis, pat vairāk, kā 2 gadus. Tā kā laikam esi mazliet sapisies galviņā, ar savu mazo māsu.

Edited by eLvē
Link to comment
Share on other sites

Jā, eziic no zila gaisa izdomāja, ka vajag kādu mērkaķi atrast..

Manliekas, ka tas waterprof jau paspīdēja kaut kādā topikā, tik neatceros kādā sakarā :dog:

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kas tev pa kaiti? Tevi pis, ka viņu kāds aizvainoja? Ja viņš nevienam neskrietu virsū tad viņu neviens neaiztiktu. Naxuj tev tas neaiziet?!? Vienkārši izskatās, ka tu esi tā pridurka padauza, kuru viņš nokomandēja rakstīt visu to huiņu ko tu tur raksti. Vai arī tu pats esi tas smagi aizkartais, ar likumu aizstāvamais skinhed uber kachoks.

Tak bledj izlasi visu to huiņu ko tas muflons raksta un tad domā vai vajadzēja izrādīt savas gaužām apšaubāmās intelekta spējas bāžot visiem acīs kaut likumus.

Zajebal aizvainoto aizstāvis atradies. :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Neredzu iemeslu, redzu diskusijas sākumā tikai to, kā pēc 'eziic' posta visi sāka rakstīt ne to laipnāko. Lūdzu, worm, izlasi pirmo lappusi līdz mūsu varonis atbildēja, līdz tai vietai. Ja sāk postu varbūt varēja uzrakstīt kāpēc, nevis publiski izrādīt savas domstarpības.

Link to comment
Share on other sites

labi še tev iemesls, ja jau tu tiešām nerubī... šie ir Jupis pēdējie komentāri web lapā (vienā rindā viens komentārs):

> man mobilajam lielaks rams

> neesi no mutes izlidis spalitis?

> kaut kada vabole

> omg tu idiot ka lai es tieku uz viesiti tur tadi m...

> shitlisted

> bomzotaja vecene no tockas

> es nevaru visur rakstit luni, ka es varu rakstit v...

> un tai vecenei bildee ir mazi pupi

> kalpotajs

> riktigi sudains bomzis ...

> nahujlisted

> kalps

> pakasi savu vibratoru

> suudains bomzis

> tu siikaa ute smirdi pec pamperiem, nemiiz tik zem...

> es pro

> vai peni?

> GTFO LOX

> es māku šitā ><Z><

> nebiji nokodis sev pimpiti?

> lupaars

> zalupa

> pacuraataajs

> vitalik torpeda

> tas ir vitalik torpeda norm 4el buhaim na maska4ki

> apalitis

> vitalik torpeda norm 4el buhaim na maska4ki

joprojām neredzi, par ko šeit visi runā?

Link to comment
Share on other sites

> man mobilajam lielaks rams

> neesi no mutes izlidis spalitis?

> kaut kada vabole

> omg tu idiot ka lai es tieku uz viesiti tur tadi m...

> shitlisted

> bomzotaja vecene no tockas

> es nevaru visur rakstit luni, ka es varu rakstit v...

> un tai vecenei bildee ir mazi pupi

> kalpotajs

> riktigi sudains bomzis ...

> nahujlisted

> kalps

> pakasi savu vibratoru

> suudains bomzis

> tu siikaa ute smirdi pec pamperiem, nemiiz tik zem...

> es pro

> vai peni?

> GTFO LOX

> es māku šitā ><Z><

> nebiji nokodis sev pimpiti?

> lupaars

> zalupa

> pacuraataajs

> vitalik torpeda

> tas ir vitalik torpeda norm 4el buhaim na maska4ki

> apalitis

> vitalik torpeda norm 4el buhaim na maska4ki

joprojām neredzi, par ko šeit visi runā?

Man prieks par viņa radošumu.

Link to comment
Share on other sites

:superlol: :superlol: :superlol:

Es tik lielu debīlisma pakāpi nebiju redzējis. Tu izcelies, ko lai vairāk saka. Ja reiz iemesls ''piekakāt citu profilus aka nodirst un piesolīt pa muti'' nav pietiekami labs iemesls, nu tad vari dzīvot savā skaistajā ''pasaku'' valstībā, kur visi ir skaisti un krāsaini.

Edited by eLvē
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...