Jump to content
GIGN Forum

Radās Vēlme Pēc Pašam Savas Domubiedru Grupas?


haveaniceday
 Share

Recommended Posts

Vēlies nopirkt portāla draugiem.lv domubiedru grupu ar ~ 45 000 lietotājiem?

Tev ir visas iespējas iegādāties domubiedru grupu, kura atrodas zem sadaļas Ģimene & attiecības - Mīlestiba, kad abi cilveeki viens otru miil. :)))) Padomi,idejas, stasti par un ap milestibu. :).

Summa ne zemāka, kā 100 lati (sākot no 300 latiem). Plašāka informācija pieejama - šeit.

---

Cik tālu spēj aiziet cilvēka stulbums, pārdot kaut kādu domubiedru grupu portālā, par tik lielu summu?

Vislielākais jautājums, kurš man radās, kā šī grupa tiks nodota jaunā īpašnieka pārziņā? Atdodot savu profilu? :axe:

Link to comment
Share on other sites

Liels muļķis viņš ir tikai šī fail dēļ:

ne zemāka, kā 100 lati (sākot no 300 latiem)

Pārējo var nosaukt par mēģinājumu ietirgot klientu datubāzi. Bet nu tur arī ir jābūt mazliet muļķim, jo draugu domubiedru grupa nav gluži tik noderīga kā atsevišķa lapa ar tās pastāvīgajiem lietotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu, ja pašu ''draugiem.lv'' portālu pārdotu, nu protams, pa krietni lielāku summu, jo cik esmu dzirdējis, ienākumi un ir tik tiešām lieli. Kā arī šaubos, ka tas notiks tuvākajā nākotnē.

Čalis, krīzes laikā tirgo ko vien var, drīz jau sāks tirgot profilus (kuram vairāk draugu). Cilvēku stulbumam nav robežu...

Edited by eLvē
Link to comment
Share on other sites

Paardeva ,jo cilveeki kas uztaisiija draugiem.lv vairs nevareeja atljauties labaaku sisteemu , lai notureetu lielo cilveeku pluusmu. Peec dazhiem meneshiem kad draugiem.lv paardeva , tad draugiem.lv kljuva par 10. pelnoshako adresi pasaulee.

Edited by pensis
Link to comment
Share on other sites

haday elementāri, tas kas kļūst par jauno db īpašnieku opcijās var regulēt, kas ir moderātors un kurš nav, respektīvi viņš atstās tiaki sevi par adminu un pārējos dzēsīs, vienīgais kas paliks no iepriekšējā īpašnieka(ja viņš ir veidojis to db) ir kreisajā malā viņa vārds, uzvārs pie īpašnieka.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...