Jump to content
GIGN Forum

Ban


Recommended Posts

Nu nezinu ja reiz es prasu ban tiesiibas tad laikam ar noluuku lai palidzetu serverim , es jau neprasu nekaadus slay , slap , gag u.t.t , ja kads teica ka pirmais posts un laikam man neiedos un nepaskaidros , tad man vajadzetu sakt ar slap tiesiibam tad slay u.t.t ? worm vai macho raxtija pie tiesiibam - padomaa vai tev tas tiesham ir vajadzigs un vai tu velak nenozhelosi , par slay slap u.c tas tieshaam nav man vajadziigs , bet ban tiesiibas es gan gribetu lai palidzetu serverim .

Link to comment
Share on other sites

vispar es speleju pa naktiim , varbut pedejaa laikaa nee , jo es taisu movie un biezhi speleju CW , par to adminu truukumu ja goodiigi tad reizeem liekaas ka dazhi ir akli nesaukshu vardaa , un par taam tiesiibam ja juus man vinas pieshkirtu es nedomaaju ka kaadam klutu no taa sliktaak tieshi otradaak

Link to comment
Share on other sites

nu esmu redzeejis kaa konkreetais geks 5-pointu savaa laikaa pamatiigi izkontroleeja - 4iiteru gandriiz nebija... ja nemaldos tev tajaa laikaa tik niks bija cits. nu mans viedoklis ka var dot jo tieshaam kapeec bezmeerkjiigi saakt no slap slay, ja ir normaals cilveeks tad ir normaals cilveeks! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...