Jump to content
GIGN Forum

Rīgā Koncertēs Rammstein


Pusdzīvais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es nespēju beigt gruzīties par to sūda setlisti. Rammsteinam ir tik daudz labi gabali, bet še tev, viņi setlistē ieliek visu savu jauno albūmu, kuru noteikti zinās labi ja 10% no klātesošajiem.

Visvairāk mani apbēdina tas, ka šajā tūrē setlistē ir pamainījušās tikai 3 dziesmas.

And that's

Link to comment
Share on other sites

okey mainu savu viedokli, neieskatījos tik dikti, bet viņiem vajag prezentēt savu jauno albumu, tā visi dara, savādāk nav jēga viņiem. Tik traki nemaz nav 7 dziesmas ir super. Pox bet šovs būs. Saprotu Tevi ja tu tikai dēļ dziesmām ej, ja esi smago metālu fans

Link to comment
Share on other sites

VACU VALODAS FAIL YO.

Tirliņ, man nav obligāti jāsaprot par ko dzied dziesmās, lai tās man liktos foršas.

Kā tev JaZzZZzZzzzzZzzzzZā ar vārdiem? Viss ok?

Vai tas tev izspruka, mēneša sarkano dienu iespaidā?

EDIT: Gignieši rīt kaut kur vācās?

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Par tirlinu tikai tevi sauc mr viestur :) Par jazz varam nerunāt , jo noteikti nesaproti , kas ir improvizacijas jazza :)

Izsplāvu tikai tāpēc , jo nopratu kad sen neesu tev uzdirsis.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

mani fascinē, tas, kādu sūdu tu visur dzen. Zemteksts tavam sūdam par metālu ir aptuveni šāds: Metāls ir sūds, jo es to neklausos, tāpat, viss pārējais ir sūds, ko es nedaru, vai kas man nepatīk, bet citiem patīk. Tagad tu varētu uzrakstīt 3 ļoti stiprus argumentus, kāpēc metāls ir sūds, lai es saprastu. Ā lol, tu tak esi beidzis mūzikas skolu.(pirmais arguments gatavs)

Edit: tas nemaina faktu, ka tu nodirs kaut ko, kas tev nepatīk, bet citiem patīk!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

kad sen neesu tev uzdirsis.

kartejais valodas feils no mistera debates..

par jazz improvizaciju mes varam parunat bet diezvai tu daudz no ta sapratisi.. es regulari sezhu piee drauga majsa kusrh jau nezkuro muzikalo izglitibu apgust klavierspeele un tik tiesham man ir daudz ko paskaidrojis ..

Link to comment
Share on other sites

būs zajebis, ja kancelēs - http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/306583-n...mas_pusei_rigas

dogy, lasu tavus tekstus un sāku aizdomāties - vai tik tu vienreiz netiki nobanots par stulbumu? Jo tu te runā tik respektabli anāli, ka tā sāk šķist. Es skatos, ka tev tas ir pārsteigums, ka cilvēki iet uz koncertu, lai klausītos dziesmas. Nu ko, surprise, surprise, tas tiešām ir iemesls, lai ietu uz koncertu.

Link to comment
Share on other sites

Lai gan gāju uz koncertu ar nelielu skepsi, iznācu no tā uzlādēts. Lielisks šovs, lieliska mūzika un atkal lielisks šovs! Par brīnumu, viņi iekustināja arī pēdējos gados iesīkstējušo latviešu publiku. Zālē, pat tribīnēs un ložās gāja tik traki kā nevienā citā koncertā arēnā uz, kuru esmu bijis. Taustiņnieks - super džeks. Protams, arī ļoti labi atstrādāta programma ar divkāršo izsaukšanu. Ah, lieliski!

Link to comment
Share on other sites

:):oojaa: ja ramsteins tiks atcelts.

:aizvermuti: ampli

Koncerts bija vienkārši ūberkruts.

Tāda atmosfēra kāda bija pie Du Hast, arēna sen nebija piedzīvojusi. Salīdzināt to varētu ar Korn A.D.I.D.A.S dziesmu pirms 3 gadiem.

Taustiņnieka brauciens ar laivu pāri visai publikai bija viens no episkākajiem momentiem kādu biju redzējis :10cm: Līdzīgi kā woodstock '99 gada festivālā, kur fani ar saplākšņiem sērfoja pa publiku pie Limp Bizkit.

Vēl varen jautri bija pie dziesmas Benzin, kur tika aizdedzināts viens no Rammstein komandas. Izmisīga skriešana degošam pa skatuvi.

Ai, tik daudz emociju, ka puse jau aizmirsta. Šova ziņā labākais, kas līdz šim bijis Latvijā.

17. aprīlis Metallica :sparta:

Link to comment
Share on other sites

bija ok :thumbsup: šovs kruc, pussy, angel un sonne kruc, dažas dziesmas no jaunā albuma arī, problēma bija tajā, ka es biju tribīnēs pirmajā rindā un tur kaut kā necēlos kājās lai netraucētu aizmugurējiem skatīties, pēc pirmās izsaukšanas gan sāka cilvēki beidzot celties kājās. vispār labāk noteikti bija tiem, kuri bija viducī >.<

gaidu, kad Rīgā būs Daft Punk (ja vispār kādreiz būs, franču snobi bļ)

Link to comment
Share on other sites

:)

es ar piedalījos. tikko mājās ienācu. novācām ar visu. palaidām visas fūres uz lietuvu prom :D

principā viss koncis tika pavadīts backstage, bet bij labi :)

rammstein cieņā bij sarkanais tērvetnieks :D

p.s. tika ar dabūts krekls ar uzrakstu: rammstein local crew :10cm:

Link to comment
Share on other sites

deelj pasaakuma organizatoriem tiks atnemtas licenzes, jo Riigaa tachu nebija uudens, iespejams nekadu nakamo koncertu nebus :P nu kamer nepaarregistrees visu uz citu riikotaaju firmu :) jums paveicaas, ka nesadegaat, jo ugunsgreka gadijuma butu dirsaa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...