Jump to content
GIGN Forum

Kautkāds Error Un Kompis Rūc Un Lago


Kikised*
 Share

Recommended Posts

Tātad man kompis agrāk gāja tīri labi , bet tagad viņš sācis rūkt kad ieslēdzu un beidz rūkt kad esmu ievadījis paroli un iegājis iekšā savā loginā , domāju ka rūc tāpec ka tur aizputējis vai kautkas tamlīdzīgs , tāpēc atvēru , itīrīju , bet tā pat rūc ;(

Arī sācis briesmīgi lagot , iztīrīju "Run -> %temp%" , nu tagad vismaz var kautcik normāli pastrādāt!

Un šodien izleca neredzēts errors:

czhtcce55c6pv2c8n19.jpg

Cerams palīdzēsiet un paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Par zz papildināšanu pateikšu. Hmm. ja tu nesaproti ko tas nozime, reali tev nepietiek virtuālā atmiņa, tas nozīmē "ram".

Vai nu tev ir pārāk maz iebāst, un uzmočīta vista vai kas tev tur. Vai tu laid kādu spēli kas neatbilst tavām PC prasībam.

Arī var būt iemesls, ka tev ir atvērtas 101 ubēr programas kas rij daudz resursus.

ctrl+alt+delete.

Uzpied procces _-> users un "end procces" nevajadzīgas programas, vai procesus. Es vismaz tā daru.! :)

Neizlasiju to ka tu teici: kā to novērst?

Pavisam vienkārši, uzzini kādu ram`u vajag tavai kastei, aizej uz veikalu un nopērc. ;)

varu tev 256 ddr pārdot. Man viņas 4 tādas mētājās! :DD

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Rūc noteikti, ka ventilators kāds. Uzmanīgi noskrūvē un ieeļļo ar minerāleļļu vai speciāli tam paredzētu vielu.

Virutālo atmiņu var mainīt nospiežot ar kreiso pogu uz My Computer -> Properties -> Advanced -> (Performance) -> Settings -> Advanced -> (Virtual memory) -> Change.

Pirms tam iesaku tur pat pie Performance atķeksēt "Adjust for best performance".

Noteikti, ka ir saslēgta 1001 programma, kas nav vajadzīga, bet ir "kruta". Paskaties starta panelī, kas notiek labajā pusē - varbūt liela daļa nemaz nav vajadzīga (Mesendžers, Dc++, Nokia u.c. tūļi). Tāpat uzspied "CTR+ALD+DEL" un paskaties, kuras programmas/procesi rij visvairāk resursus.

Redzu, ka ir līkas rokas saistībā ar datora lietošanu un izpratni par to, kā būtu labāk, tādēļ pasauc labāk kādu draugu, kas kaut ko saprot.

Link to comment
Share on other sites

svchost.exe gan nesledz ara bet kr4 tev vnk ir jatira un jadefragmente pc .... izdzees visu kas tew naw vajadzigs izdzes pat to kas ir vajadzigs ..... XD iztirit var (Ja nezini) my computer -> add or remove programs un uninstalee visu ko newajag ... vai vnk noperc +1gb ram un lieta darita ..

un defragmentet start --> all programs --> accessories --> system tools --> dics defragmenter ...

Edited by YOSHI
Link to comment
Share on other sites

System: Windows XP

Computer: AMD Sempron Processor

1.61Ghz

512 MB RAM

NVIDIA GeForce FX 5500

Vienalga kādu 1GB Ram nopirkt un likt iekšā? ;D

Bet nav normāli , ka paliek pāri tik daudz svchost.exe :@

Edited by Kikised*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...