Jump to content
GIGN Forum

Admins Reklamē Citu Komjunity.


eLvē
 Share

Recommended Posts

Heijā.

Šeku reku, šodien skraidīju pa war3 un skatos negaidīta reklāmiņa no admina puses. Iepriekš viens čalis spēlē ar niku wēwēwē.xtcs.eū, tad kad ierakstīju adminčatā, tad uzreiz nomainīja niku. Bet kad pats reklamē, tad jau noteikumi nav jāievēro, pat adminam. Man jau likās, ka šiem priekšzīme jārāda, nevis pa visu serveri jāmētājas ar adresēm. Ja nemaldos ir komanda xpsay, ja grib kādam personīgi adresi iedot.

Sūdzība nav lai ieriebtu, bet tā kā dažš labs šodien pamētāju baigo varoni pa miķi, jeb apsprieda ko darīt ar ''xp dzēsēju'', tad no manis ar nekas personisks. Runa iet par linkin, ja vēl kāds nesaprata. :)

hzdwf49cdbqa1lkytwi5.jpg

Link to comment
Share on other sites

tu maz zini kas taa par reklamu ir ?

pff.lv ir pokera adrese lunahod !!! O_O

pirms gudri dirs ieej lapaa !!

Meklesim kaut ko pret mani ? muhahaha

DEMO var smuki redzet par ko iet runa ! :superlol:

ablooooom :khehehe:

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Sūdzībai neredzu pamatojumu, jo no šī izgriezuma nevar saprast kontekstu, kā un kam šis teksts bija domāts, bet ņemot vērā to, ka tas ir pokera portāls, apmēram nojaušu.

Neuzskatu, ka GIGN's kaut kādā veidā konkurē ar azartspēļu portāliem, tādēļ vēlreiz atkārtoju, ka sūdzībai nav pamatojuma.

Link to comment
Share on other sites

Kāda starpība, kas tā ir par adresi, bet tāda pastāv un Tu to reklamē, nedalec? Vai arī Tev tur galvā kūdra gruzd?

Zini, man ne silts ne auksts! Es nereklameeju citu komjunitiju ! :thumbsdown::pizdiblee:

Un pa mikji mes ar red prikolam ierecam ! Grauz tas ka piekjera par exp dzeshanu ?

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown::pizdiblee:

Un pa mikji mes ar red prikolam ierecam ! Grauz tas ka piekjera par exp dzeshanu ?

Es teicu, ka tas nav ieriebšanai, bet pārdomām, ka ņehuj bāzt reklāmas serverī, ja tas nav saistīts par gign. Lasīt tak iemācies, jopt.

Es maybe šito topiku arī prikolam iemetu, vienkārši ienācu šajā sadaļā un tā ''pa prikolam'' iemetu, tik Tu patrāpījies pa rokai.

Exp zagšana nav pārkāpums, noteikumos tādu punktu neesmu manījis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...