Jump to content
GIGN Forum

War3 Xb


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Sveiki atkal , nonacu pie jums pec xb tiesibam. Zinu ka pagaja tikai menesis , bet situacija WAR3 man galigi nepatik. Pagajusaja topic'a mani atbalstija tie kurie reali speleja WAR3 , a parejiem es vnk nepatiku. Ta ka lugums cilvekiem kuriem nav ko teikt (objektivi) , nevis uzdirst "vinsh chitoja pirms 3 gadiem , vinsh man nepatik vai nespej komunicet" lugums nerakstit. Reali jus nespelejat WAR3 , pec jus teikta pagajusaja topica var saprast ka jums poxyj kas notiek WAR3 serveri. Tas ka jus rakstat ka vinjam nevajag dot jo vinsh man nepatik ir galigi garam.

Tiesibas prasu delj ta ka speleju WAR3 parstavigi , katru reizi kad speleju ienak visadi padebili ar chitiem un visulaik jasauc kadu no PUB'a vai mIRC. Dazhi teica lai prasu pats xb , jo esmu viniem apnicis un viniem apnika vahtet visu chiterus :D

Vel pastav iespeja izmantot cita Admin'a acc , bet tas galigi neder.

Mani rekomende doGY , Fake , un pagajusaja topic'a R3d.L1ne teica ka vinsh varetu mani rekomendet.

Parejie pashi pateiks ko doma.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

7:22 PM - ngEAr: ienac war3

7:22 PM - ngEAr: niks !Z! aims

7:22 PM - doGY: ok

Pievēršat uzmanību laikam 22 32 un 38

7:32 PM - ngEAr: vinsh atpakal

doGY is now playing Counter-Strike. Click here to join.

7:38 PM - ngEAr: vinsh atpakal

7:38 PM - ngEAr: niks dwight schrutte

UN TAGAD ARĪ LAIKAM !

7:44 PM - ngEAr: jasna

7:45 PM - ngEAr: niks michael scott

7:55 PM - ngEAr: bosiks pasties

7:58 PM - ngEAr: sapnotajs check

DODAT VIŅAM Ta4u BANU, ja darīs sūdus tak īiiziii noņemsiet nost :) viņš māk atpazīt cīterus :)

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

ak dievs, nu tak ja viņš grib ķert čīterus war3 un to arī dara vislaik reportēdams, tad kāda velna pēc lai viņam nevarētu iedot tās xb tiesības?

tikai atceries - ja sanāks izmantot nevietā un nobanosi čalīšus nepaskatoties un nepārliecinoties, ka tie ir čīteri, tiesības pazudīs tikpat ātri cik parādījušās.

tātad, xb uzlikts. end of discussion.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...