Jump to content
GIGN Forum

I Like This !


Hago
 Share

Recommended Posts

map de_italy_gign

Ja v pravilax ne 4ital 4to za to 4to xodi6 po kri6am stavjatsja PERMAMENT BAN ;[

I ne znal 4to te kto xodjat GEI !

I gde takoe pravilo mo#no pro4itat?

I adminu po etomu povodu ni 4evo ne lzja skazat ! Hmmmmm

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: [uuberPRO] guess who?

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: Hago

BAN] Iemesls banam: cya

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 3 minutem 31 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

nja, tur tā viltīgi uztaisīts, ka bez īpašām iemāņām lēkāšanā (īstie 1337 jumpas var uzlekt visur kur vien vajag) var uzlekt uz tā jumta (domāju T bāzi, nezinu vai no CT puses var tikt uz jumta), bet neviens jau neliek tur uz tā jumta lekt smile.gif kas notiktu, ja visi T salektu uz jumtiem, spēle kļūti gaužām neinteresanta... permanent biki par traku, varēja aprobežoties ar kādu 30min banu, bet neba man mācīt adminiem kā jāadminē...

Link to comment
Share on other sites

Hago, nesapratu, kas manis rakstiitajaa bija taads, kas lika tev izkliegt sho tekstu. Tas, ka tu esi atsaldeets neandertaalietis jau ir zinaatniski pieraadiits. Es vienkaarshi paareejos apskaidroju par ko tev uzlikts bans.

so just stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

ja bans ir par to ka lien uz jumtiem...tad n piedodiet bet - "bljaaa" nah tad taisiit taadu mapi ka var uz jumtiem liist ??? a negrib lai lien tad nevajag taadu lietu taisiit...[vopshem taa ir manas domas] un aizvainot kaadu es arii negribu..

Link to comment
Share on other sites

es tad biju... dzheks pastaaviigi vazaajaas pa jumtiem.. tereeja laiku... par to ban ar vareetu likt + tas ka vinjsh ir hago... biggrin.gif jaa, var tur tikt jebkursh daunis uz jumtiem tagad... prasiitos peec map edit... taa jau paliek pa fun mapi savaadaak... var jau 1reiz uzliist, bet ne katru raundu! taadus vaig slapot, slayot un tad banot thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

tas nebija deelj jumstiem. tas bija deelj taa, ka vinsh peec xrock komandas pielietoshanas (by guess who?) atkal aizsvilaas un saaka bljaustiities. ja nemaak tureet muti, tad nemaak. es vispaar nesaprotu kapeec vinjam pirmo reizi tika nonjemts bans dry.gif

Link to comment
Share on other sites

šodien spēlēju diezgan daudz ar hago uz giggna. Džeks vispār muti nevirināja un nevienu sliktu vārdu nevienā momentā nepateica. Man vienkārši necēlās roka viņu banot vēlreiz. Toties man varētu celties roka pret mythu kurš viņam banu noņēma. Pidiņš.

Link to comment
Share on other sites

macho ne stoit sad.gif On mne dal 6ans i ja dakazal 4to magu der#at slovo + esli bi ja na4al opjat sradat xernjoj ja bi podstavil kak i sebja tak i evo !

S moej storoni eto bilo bi O4EN PODLO I GNUSNO ! ;[

No ja sder#ival sebja !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...