Jump to content
GIGN Forum

Politika


Hivemind
 Share

Recommended Posts

Tā kā spama sadaļā izskatās vienīgais foršais topiks ir par cs gaming aktualitātēm Latvijā, es izdomāju uzcept jaunu topiku.

Mēs varētu apspriest pašreizējo situāciju valstī , un konkrētāk ko tieši Jūs domājat par pēdējiem lēmumiem , kas tikuši pieņemti saeimā , lai SVF mums neatteiktu nākamo maksājumu.

Tieši man ir interesanti pavērot šo visu no malas , jo jau pirms pasaules ekonomikas krīze skāra Latviju man bija skaidrs , ka burbulim būs jāsprāgst , tagad mēs varam skatīties kā blēži , protams ar izņēmumiem, cīnās par Latvijas valsts saglabāšanu pēc treknajiem gadiem.

P.S. Lūdzu nerakstīt īsus, nepamatotus sacerējumus. Ceru , ka mans draugs cash^ dalīs warnas apkārt , ja kāds rakstīs sūdu.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Būtu stilīgi, ja pieņemtu likumu, kas bankām aizleidz pārāk drāst kredītņēmējus. Ķipa tas par to saistību dzēšanu kopā ar dzīvokļa atņemšanu, kuram tika ņemts kredīts, BET tomēr mazliet ne tik vienkāršs. Protams - ar atpakaļejošu datumu. Ja mums pavisam paveiktos, tad krīze varētu arī uzreizu beigties. Nu kā - bankas, protams, bankrotē, bet tās jau zviedru bankas un zviedru EUR, bet mēs berzējam rokas, jo mums pēkšņi ir stiprā valūta LVL, kas nav piesaistīta strauji krītošajam EUR. Nu ja... ja kritīs zviedru bankas ar tiem pāris miljardiem EUR kredītu Latvijā, kurus pēkšņi mūsu bāliņiem vairs nebūs jāatdod, tad kritīs arī EUR. Es gan nevaru iedomāties, cik ļoti dusmīgi zviedri uz mums tad būs un ko vispār teiks ES un vai viņi negribēs mūs iznīcināt ar domu spēku, bet mums tiešām tad ietu baigi labi! :)

ā par valdību... nu spirinas viņi tur un ņemas, bet naudas jau nav. Džeki diezgan neapskaužamā situācijā... nu tik nāks mākoņtēvs un visu labos... yeah sure... :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Politika ir tikai teātris, īstie lēmumu pieņēmēji nekur netiek atspoguļoti. Tie ir tā saucamie melnie zirnekļi, kas regulē valsti. Šāda sistēma darbojas jau sen un tā ir tik rūpīgi iestrādāta, ka neviens gribēdams neko nevar pierādīt un ietekmēt. Kādēļ Kargins un Krasovickis masu mēdijos parādās tik reti? Viņi ir dzīvi, staigājoši zagļi, visi to zin. Staigā bomžu drēbēs, slēpjas no kamerām un tautas, mēnesī saņem 320 tūkst. Ls dividendēs vien, neskaitot citus finansējuma avotus un kukuļus.

Kādēļ katru dienu mums virs galvas lidina helikopterus un bārsta vīrusus, lai mēs saaukstētos un farmacētikā nāktu nauda? Visi to zin, bet neviens neraksta.

Un, vispār, grūti nosaukt kādu politiķi, kurš būtu savas valsts jeb amata patriots. Katram rūp tikai sava kabata. Latvijā ir tik zems dzīves līmenis, ka tauta, tajā skaitā arī paši politiķi, pēc rakstura vienkārši ir skopi un mantrausīgi.

To, ka 90% pasaules iedzīvotājiem pieder 10% naudas un atlikušajiem 10% iedzīvotāju pieder 90% naudas, to jūs jau noteikti ziniet.

Labprātāk izvērstos šādā virzienā, par politikas aizkulisēm.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Kādēļ katru dienu mums virs galvas lidina helikopterus un bārsta vīrusus, lai mēs saaukstētos un farmacētikā nāktu nauda? Visi to zin, bet neviens neraksta.

Un, vispār, grūti nosaukt kādu politiķi, kurš būtu savas valsts jeb amata patriots. Katram rūp tikai sava kabata. Latvijā ir tik zems dzīves līmenis, ka tauta, tajā skaitā arī paši politiķi, pēc rakstura vienkārši ir skopi un mantrausīgi.

To, ka 90% pasaules iedzīvotājiem pieder 10% naudas un atlikušajiem 10% iedzīvotāju pieder 90% naudas, to jūs jau noteikti ziniet.

Labprātāk izvērstos šādā virzienā, par politikas aizkulisēm.

Es ļoti gribētu uzzināt par tiem imagināriem helikopteriem ? Nekad neko tādu dzirdējis nebiju.

Link to comment
Share on other sites

Tie ir tādi ļoti maziņi helikopterīši - tautā saucas par vīrusiem! :D hahahahah! Kad kāds nošķaudas, tad mazie helikopterīši lido pie cilvēkiem un viņus inficē! Tā lūk!

Un par 90% vs 10% nu lol! Kurš tad to nezināja! Tāpat kā 90% tautas ir stulbi un tikai 10% vispār domā, kad pieņem lēmumus!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

Kapēc esam dirsā? Tapec, ka mūsu 100 pingvīnu vidū nav neviena profesionāla politiķa.

Andris tulīt nāks un darīs, jā jā, ka tik ne atkal nāk pieregulēt likumus no otras puses, jo no savas jau visu ir paveicis.

...un butībā ir diez gan žēl, ka uz to visu noskatās bez emocijām apkārtējie, es tiešām neesmu nekādu vielu ietekmē un varu teikt, ka Latvija kā valsts nav vajadzīga, protams būt Krievijas sastāvā arī negribu, bet nu kam mums valsti, ko paši nemākam vadīt, jo suverēnā vara ir tautas rokās, bet tauta ir tik tupa, ka turpina kāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem, ja neko nesaprot, tad nu... :nja: un vainot tikai politiķus? Viņi pie visa nav vainīgi, tautai būtu jāvaino pašai sevi.

p.s. mai krīze ne īpaši ir skārusi, so man ir pie paka''las, kas te notiek, kam Latvija ir parādā un vispār visi var iet dirst :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Pikaso, tu nu gan esi paranoiķis. :o Visa dzīvojamās istabas siena tev noteikti ir nolīmēta ar avīžu izgriezumiem par Kenedija slepkavību. Vīrusu smidzināšana...

Īstenībā es nedomāju, ka valdībai pašreizējā situācijā ir īpašas izvēles iespējas, ko un kā darīt, tāpēc ir interesanti vērot, kā viņi mēģina izķepuroties no nepārtrauktajiem uzbraucieniem no tautas puses. Tāpat ir interesanti klausīties ziņas, kur katrā reportāžā mūsu valstij ir arvien un arvien jaunas prioritātes ("Izglītība ir mūsu prioritāte!","Kultūra ir mūsu prioritāte!","Sabiedrības labklājība ir mūsu prioritāte!", "Drošība ir mūsu prioritāte!" utt. - daudz gan mums to prioritāšu, nav brīnums, ka visām naudas nepietiek).

Link to comment
Share on other sites

Tikko tv3 ziņās dzirdēju par to, ka Kargins un Krasovickis tipa atņemšot Parex Banku Latvijai. Uzskatu, ka vārds "atņemt" viņi neko nevar, bet prātu var pačakarēt pamatīgi. Kā jau ziņās minēja, ka viņi sūdzēs valsti tiesā, ja viņi nesaņems %. Ja valsts pieņems, ja nemaldos Repšes ideju, tad mēs patiešām uz kādiem 10 gadiem vai pat vairāk varam aizmirst, ka valsts būs spējīga izkļūt no krīzes.

Pagaidām ir tā, ka daudzi liek cerības uz to, ka veiksmīgi atsitīs piķi atpakaļ pārdod to sūdaino Parex banku, bet ja mūsu dārgais Kargina kungs iesūdzēs valsti tiesā pamatojoties uz to, ka tiek pārkāpti sākotnējie bankas pārņemšanas līguma nosacījumi. Visiem skaidri zināms cik ilgi velkas šāda veida tiesas procesi un līdz ar to par naudas atgūšanu pārdodot banku valsts var aizmirst.

Vispārīgi es jau kādu laiciņu atpakaļ esmu pārtraucis regulāri skatīties ziņas un interesēties par stāvokli valstī, jo uzskatu, ka dirsā būs šā vai tā. Mana prognoze, ka LV nišaku stāvoklī paliks vēl divas desmitgades. Vienmēr uzpeldēs, kāds gudrs politiķis, kurš teiks, ka ekonomiskais stāvoklis valstī uzlabojas...

Kā arī pie tēmas varu pateikt, ka par valsts patriotu esmu pārstājis būt kopš laba laika atpakaļ. Takā kamēr tas mani ļoti finansiāli un tieši neskar šitā valsts var saburzīties un izmest sevi musarā.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par to krīzi, mēs jau paši nedaudz esam sevi tajā iedzinuši un izveidojuši. Pērkam daudz ārzemju produktus, protams nauda uzreiz aiziet viņiem. Tā vietā, lai kaut ko mēģinātu visi tikai nīd. Lai vispār priecājas, ka vispār ir darbos, jo tiem kam viņš nav vispār ir tupikā. Piemēram divi menti jau nošāvās un es pieļauju, ka darba dēļ, jo atbrīvoja bez iemesla.

No vienas puses arī tie deputāti ir diezgan stulbi, jo dara visu, lai mums ienākumus samazinātu, bet izdevumus palielinātu. Pašiem algas mērāmas tūkstošos, braukā ar biezajām mašīnām, tā vietā, lai ietu ar kājām vai sabiedrisko. Tur arī tā nauda pazūd. Piemēram kaut kad ziņās bija, ka politiķiem pat liela nauda iziet kancelejas precēs.

Par " Dienvidu Tiltu " vispār nerunājot, tur tika izšķērdēti daudzi milijonu un es ceru, ka pie atbildības sauks vainīgos. :thumbsup:

Valsts kontrole iepriekš secināja, ka Dienvidu tilta celšanā izšķērdēti vairāk nekā 27 miljoni latu.
:sparta: Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad tas notikums, ka 2 menti nošāvušies ir fufelis, jo viņi esot bijuši jau kādu laiku iepriekš atvaļināti nevis tagad kaut kad atvaļināja krīzes laikā.

nu es arī nepērku Latvijas preci, ja tā ir nesamērīgi dārgākā kā ievestā, nafig man maksāt 60 santīmus par pienu, ja blakus tepat no Lietuvas par 38? Kur prikols?

Link to comment
Share on other sites

Es tikko nedēļas nogalē biju pie viena drauga Igaunijā, kurš strādā skype, viņam sakarā ar darbu sanāk sazināties ar daudz ārvalstu kolēģiem, un viņš saka, par Latvijas perfekto ekonomisko stāvokli informēti ir pat kolēģi no Japānas.

Tur var viegli šokēt cilvēkus tikai pasakot cik Latvijā saņem skolotāji. Fakts arī ir tas, ka citās valstīs ir respektabli strādāt valsts iestādu, bet Latvijā ja tu esi valsts iestādes darbinieks tad...

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām ir tā, ka daudzi liek cerības uz to, ka veiksmīgi atsitīs piķi atpakaļ pārdod to sūdaino Parex banku, bet ja mūsu dārgais Kargina kungs iesūdzēs valsti tiesā pamatojoties uz to, ka tiek pārkāpti sākotnējie bankas pārņemšanas līguma nosacījumi. Visiem skaidri zināms cik ilgi velkas šāda veida tiesas procesi un līdz ar to par naudas atgūšanu pārdodot banku valsts var aizmirst.

Vispārīgi es jau kādu laiciņu atpakaļ esmu pārtraucis regulāri skatīties ziņas un interesēties par stāvokli valstī, jo uzskatu, ka dirsā būs šā vai tā. Mana prognoze, ka LV nišaku stāvoklī paliks vēl divas desmitgades. Vienmēr uzpeldēs, kāds gudrs politiķis, kurš teiks, ka ekonomiskais stāvoklis valstī uzlabojas...

Kā arī pie tēmas varu pateikt, ka par valsts patriotu esmu pārstājis būt kopš laba laika atpakaļ. Takā kamēr tas mani ļoti finansiāli un tieši neskar šitā valsts var saburzīties un izmest sevi musarā.

http://www.financenet.lv/zinas/likumi/article.php?id=249352

Lūdzu neko tie pajoļi atņemt nevarēs.

Link to comment
Share on other sites

Tu nedzīvo Rīgā un es esmu slinks, man pie mājām ir tikai 1 veikals un staigāt uz kilometru attālo veikalu slinkums, veikala stratēģija ir ļoti vienkārša, monopols rajonā. Protams es labāk eju tikai 3min un noperku leišu nevis latviešu, jo garšas ziņā viņi ne ar ko neatšķiras un miris vel arī neesmu.

Link to comment
Share on other sites

http://www.financenet.lv/zinas/likumi/article.php?id=249352

Lūdzu neko tie pajoļi atņemt nevarēs.

Tak tas bija skaidrs. Loģiski, ka vajadzēja piekāpties un nepieņemt šos valstij neizdevīgos grozījumus. Tomēr par muļķiem Karginu un Krasovicki nu gan nevar saukt, jo jebkurā gadījumā tagad viņi turpinās saņemt savu piķīti un tas par to, ka viņi nevar banku atņemt arī ir fufels. Nav jau tā, ka viņi tagad ja grib var atņemt banku. Viņi balstās uz to, ka tiks mainīts kāds no bankas pārņemšanas līgumā minētajiem punktiem, līdz ar to tas līgums būs nederīgs.

Praktiski tādā gadījumā vajadzētu sanākt tā, ka viss atgriežas vecajās sliedēs t.i. Karginam tiek atpakaļ grimstoša banka, bet vienīgi nezinu kas notiek ar to piķi ko valsts iepludināja bankas glābšanā.

Domāju, ka to mēs nekad neuzzināsim jo šād gadījums ir maz ticams...

Un par to Ušakovu man ir pilnīgi poxuj viņš var vadīt Rīgas domi vai sēdēt uz ielas... Katrā ziņa nekas slikts no viņa puses nav manīts, vai varbūt esmu kaut ko palaidis garām.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt šī valsts jau sen ir bankrotējusi, tikai neviens to nespēj atzīt un tikai mēģina to "izvilkt" no krīzes. cik gan ilgā laikā un kā valdības vīri plāno atdod naudu? viņi ar šo naudu mēģina lāpīt kkādus caurumus, kaut gan vajadzētu ieguldīt kādos jaunos projektos, finansēt Latvijas uzņēmumus, lai nākotnē šī nauda strādā.

ko gan tas dos, ka pāris gadus būs ko samaksāt policijai, skolotājiem utt. ? tāpat pēc šiem gadiem nauda pietrūks. kā viņi domā, ka nauda pēkšņi uzradīsies? cilvēki pēkšņi brauks atpakaļ uz Latviju? vajag nodrošināt daudz vairāk darbavietu..

bet tāpat, tik lielu naudu nebūs viegli atdot. it īpaši, ja valsts amatpersonas ir tik ..., ka rūp tikai kā vairāk sev ielikt kabatā. tas ir vienkārši nožēlojami.

īstenībā labs variants būtu par Latvijas palīšanu zem kādas citas valsts valdības. būtu tad mēs latvieši - strādājoši latvieši, ar pienācīgām darba algām, runātu latviski, būtu mums sava teritorija, nebūtu visu laiku jāmaksā tiem ..., kas sevi uzskata par valstsvīriem.

tas ir tikai mans viedoklis.. <_<

Edited by aar4ijs
Link to comment
Share on other sites

Ārčij, ja būtu tā kā tu gribētu, tad pasaki vai bija jēga no atmodām, Baltijas ceļa?Pēdējā laikā cilvēkiem ir zudusi valsts, kā vērtība.Lai gan pats savā ziņā tāds wannabe patriots vien esmu, jo lielāko tiesu mans patriotisms ir izpaudies tikai latviešu valodas domrakstos, bet nu ir skumji, ka cilvēkiem aizvien vairāk pofig par Latviju, kā valsti.

Link to comment
Share on other sites

piekrītu. Latvija ir veidojusies lielu pūļu un darba rezultātā, un šīs pūles katram īstenam latvietim ir svētas. taču laikam deputātus par tādiem nevarētu saukt. tie tikai izlaupīt māk. viņiem tikai rūp savas intereses, nevis tautas. un kas pie tā vainīgs tauta? daļēji jā - nevajadzēja tādus .. ievēlēt saeimā. bet vai tad ir labāki? visi jau tādi.

tauta jau protestē, bet ko gan tas dod? saeimai logus izsitām? - izsitām! piketus rīkojām? - rīkojām! bet vai valstsvīri mūs uzklausīja? - nē! tas tikai tāpēc, ka viņiem jau nav laika.. viņiem jāskaita nauda.

būtu jāpasaka labāk paldies tām iestādēm, kas vēl mēģina apkarot netaisnību. ja tādu nebūtu, tad mēs - "parastā tauta" nemaz neuzzinātu par valsts izzagšanu..

un kā tad ar to parex banku? kāda bija bankas prezidenta alga tagad pēc tam, kad valsts neko ļaunu nevēlot ziedoja x Ls, lai banka neizput? ja nemaldos, tad tas bija skaitlis ar 4 nullēm. un vai tad tā ir adekvāta alga? tas saucas - valsts iedod naudu, lai boss katru mēnesi var izņemt 10 štukas. tas kā bankomāts. pieej, izņem, aizej.. un neviens par to pat nesatraucas..

100 % tad jau labāk valsts kontroli atdot citas valsts rokās - protams, droši vien arī ne Krievijas.. vismaz maksāsim tiem, kas arī savu darbu darīs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...