Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?


Alise
 Share

Recommended Posts

y i lold,man īsti neinteresē ko tu par mani zini,un nedomāju ka tas arī interesēs kādam citam,lol.

edit: tur kaads prasiija tavu vaardu,pateicu... tas pa naken un par taviem darbiem man izspruka :gigi:

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tu nakenu neatbalsti, tad nahuj tu cel vecus sūdus augšā, kur es galīgi neesmu bijis saistīts ar tevis minēto? Man arī pateica visu ko par tevi, bet tapēc neesmu klaču bāba, netaurēju pa pasauli visādas klačas!

Paldies, es arī tevi mīlu!

Kāds jau te minēja ,ka esi gejs.Pie tam vēl aktīvais!Nomierināšu tevi,es neesmu viens no tava bariņa.

Link to comment
Share on other sites

:dance_baby:

nē, visi te ķipa rēc par kaut ko, bet man smiekls nenāk, viss kas te lasāms manā uztverē ir trula diršanās par neko, viens otru nepazīstot un secinājumus izsūcot no tā, ko otrs raksta. Ir vērā ņemams fakts, ka internets ir izklaide un katrs izklaidējas pa savam, vienam varbūt relaksācija ir tēlot idiotu, otram virtuālo muskuli.

Link to comment
Share on other sites

thQ par ieteikumu neņemt pierē šos "viens par visiem un visi par vienu" ībļiem.

Tālāk neko netaisos rakstīt, jo šeit tik tiešām katrs seko cits citam ar savu leksiku, mudinājumu uzdirst kādam, etc. sūdiem!

p.s. macho, paldies par member title, to, ka tu esi mega kruts ambālis, sen jau zināju :mIm:

Link to comment
Share on other sites

šito pie zelta. īstenībā ShitChaser ir vienkāršs pumpains indivīds, kuram pietrūkst cilvēku uzmanības. viņu bērnībā sita un apbižoja, tagad džeks atceras visus viņa pāri nodarījumus un gudri dirš. ShitChaser, čali, domā iegūt šeit taisnību? kurš ir tavā pusē, un piepalīdz pārējos nolikt? pareizi saklausīju_ neviens? vari iet DIRST, jo tu šeit pusei vienkārši ZAJEBAL. :zavaliebalo::plzdie:

Link to comment
Share on other sites

Tālāk neko netaisos rakstīt, jo šeit tik tiešām katrs seko cits citam ar savu leksiku, mudinājumu uzdirst kādam, etc. sūdiem!

p.s. macho, paldies par member title, to, ka tu esi mega kruts ambālis, sen jau zināju :mIm:

Vai arī tu esi parādījis kāds mega kruts ambālis esi tu ? Rakstot savas domas , idiotismus šajā topika , tāpec tu tiki atalgots ar speciālu member title , kuram katram gign šadas privilēģijas nepieškir! Jūties paaugstināts amatā :lol:

Es esu :smoke2: :smoke2: :smoke2: galīgi jau!

Edit 2! :hana: šis smailijs galīgi traks ir . PSC

P.S. Nevelkat 1/2 G caur bundžu baigie gļuki.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Labi, kamēr jūs visi te cepaties par visādiem sūdiem, es paspēju nolūrēt kārtējo How I Met Your Mother epu. Vispār iesaku visiem, kas ir kautvai nedaudz ieinteresēti par šo brīnumu, nolūrēt jaunāko epu.

Sexless innkeeper FTW!

p.s. vienkārša randomu cilvēku nolikšana nepadara šo forumu lasāmāku/interesantāku un vismazāk jau saturīgāku.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

^_^

Tu tikai neizkūsti H!ve...

Bleee jalasa bija viss šitais sūds,tā jau smagi(galva reibst)... UN beigu beigās neko jēdzīgu neizlasīju...StarChildrens(vai hvz kāds bija tas niks) laikam vnk taisa jautrību vai arī toč nesaprot,ka paklusējot var tikai uzvarēt(šajā gadījumā zaudētājos paliks poļubom) Aij nax....Eju CS zipaat un dzeru alu tālāk...O faq....garumzīmes esmu nopircis :muahaha:

P.s. Ah jā es pilnīgi aizmirsu vēl uzraxtīt ka Lizt1k tu esi riktīgs p1d1ņš,kurš šeit varētu neraxtīt vnk labāk...

P.p.s. Ah jā un Sharītis ir forsh :thumbsup:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Sexless innkeeper FTW!

p.s. vienkārša randomu cilvēku nolikšana nepadara šo forumu lasāmāku/interesantāku un vismazāk jau saturīgāku.

Es jau šodien no rīta smagi ierēcu par to prikolu. Tas poēmas reāli ownoja ciematu.

Link to comment
Share on other sites

Tālāk neko netaisos rakstīt, jo šeit tik tiešām katrs seko cits citam ar savu leksiku, mudinājumu uzdirst kādam, etc. sūdiem!

Un man jau likās, ka izdarīji reāli prātīgu lēmumu.Tiešām ieteiktu tev nerakstīt šajā topikā, nepazemo sevi vēl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...