Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Nu nu, tas gear dažreiz varbūt pasaka ko aplamu, bet liztikz ir pilnīgs čau, varbūt citiem tas neliksies smieklīgi, bet es rēcu kā viņs raudāja topikos par OS pārinstalāciju, viņš gūst aptuvenu(tikai) priekšstatu par to kā jāuzstāda win7 un tad taisa topikus nahuj tas un šitas rādās, es tiešām smējos līdz asarām par viņa stulbumu :lol: + vel pārējie topiki, cs gļuko utt., Liztik diez gan gudri darīt un tikai tad domāt :superlol:

un forumā lasīt nav ko nevis dēļ depresijas, bet aizņemtības, tagad ir jādara daudz vairāk, lai būtu kā agrāk...pieļauju, ka izklaides prioritātes mainās, jo kopskatā normālāko topiku autori bija virs 18 gadiem, stulbuma(spam, rēkšana) topiki tapa no tiem, kas ir šobrīd ir suspendoti vai arī no kauna, morālajām traumām nolīduši pagrīdē un nespīd ar savām prāta spējām. SupeRembo laikam kruķī savu MEGAbiznesu ar datorklasi, auklē savu sīko vai nu tādā garā tēlo pieaugušo, ko pēc postiem ''varēja'' pamanīt :muahaha:

Nakts rīta spama topika galu noteica posts(tedija i guess), ka jābūt vairāk kā 4 teikumiem, izskatās, ka vairumam ir par grūtu tas uzdevums, lai iegūtu sev +1 postu :D

Arī gigna cs serveri vairāk neaizrauj, lagi ir nepanesami, nezinu kādēļ, dēļ cw serveriem? Nezinu, katrā ziņā parādijās pavisam nesen.

es zinu, ka wL šo visu lasa, cik tu Edgar man maksāsi, lai es nenostučiju tavu jauno akauntu? :D

Link to comment
Share on other sites

Vēl viens topiks, kurā ir sūdzība par garlaicīgo forumu :(

Bet laikam jau ir taisnība, arī man šķiet, ka šeit vairs nav tik interesanti, cik bija pirms gadiem 5iem, kad šeit piereģistrējos.

Varbūt tas tāpēc, ka pats un arī pārējie pieauga un vairs neraksta tik muļķīgus postus. Un tagadējos jaunos posterus diezgan ātri noliek pie vietas un neļauj izpausties, tā teikt - padara nopietnus kā lielāko daļu.

Varbūt tāpēc, ka esmu sācis lasīt vienu citu forumu, kurš ir ļoti interesants. Tādējādi foruma interesantuma kritērtiji ir palikuši stingrāki.

Varbūt tāpēc, ka visi interesantie postotāji ir izgaisuši.

Kā es atceros, to ko man vajag atcerēties? Es to vienkārši cenšos atcerēties, bet parasti to atceros, kad ir jau par vēlu un tad seko sitiens sev par seju un kāds sulīgāks lamuvārds. Neesmu vēl sev izstrādājis lielisku metodi kā atcerēties. Bet domāju, ka tādu vajadzētu ieviest, lielisks šķiet plānotājs, kurā pierakstīt svarīgāko. Varbūt tādu uz jauno gadu sev iegādāties?

Link to comment
Share on other sites

Kad stradaju supporta pie gameforge , uz datora uzliku reminder.

Bija parasts suns kursh sezh kreisaja sturi un pirms stundas kad vajag kaut ko izdarit vinsh (nezinu ka pa latviski bus pareizi , zinu tikai miza :D ) GAW GAW GAW un paradas tekstinsh.

Tur vel bija ta ka pec katram 5 stundam vinsh parada visu sarakstu un vareja iznemt to ko esi izdarijis , ta ka nebija tada nerazha ka nevar saprast kur kas. Ka saucas ta fi4a neatceros , bet domaju ka internets ir pilns ar analogiem.

P.S. dazhreiz palidzeja izdarit to ko esmu aizmirsis pat kad paradijas teksts.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt, ka Teddy ar to noteikumu par četriem teikumiem galīgi ir sačakarējis to spama sadaļu. Varbūt varētu samazināt vismaz līdz diviem teikumiem? :whistling: Savādāk, lai ievērotu to visu štelli, nākas piedomāt kaut kādus liekus teikumus klāt, lai tikai ļaunais moderis neiedotu warnu :meele:

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag ko atcerēties, tad uztaisu jaunu notepada dokumentu ekrāna vidū, lai katru reizi, kā atveru desktopu, man būtu.

Ziniet, ko es nesaprotu? To, ka tik daudzi runā, ka forums palicis garlaicīgs, bet to tik un tā apmeklē un tik un tā raksta iekšā. Es, piemēram, šajā forumā ienāku pāris reizes dienā ar cerību, ka būs kaut kas interesants lasāms. Kad parādās kāds interesants topiks, tad sāku skatīties, vai neesmu palaidis vēl kādu lasāmvielu garām. mhh..

Link to comment
Share on other sites

njā, manuprāt, visvieglāk kautko iegaumēt, ja paralēli notiek kautkas interesants. Piemēram, ieraugot tādu un tādu bildi, uzlēc atmiņas par to, kas ir bijis tālā pagātnē, redzot paralēli to pašu bildi.

Pēdējā laikā esmu palicis pavisam aizmāršīgs. Meitenes 3 labāko draudzeņu vārdus nevarēju pusgadu iegaumēt :( Aizmirstās pat parasti vispārpielietojamie latviešu valodas vārdi. Jāsāk atkal lasīt grāmatas, sasodīts :)

P>S> Varbūt kādam mājās ir Aleksandra Grīna grāmata Dvēseļu putenis, kuru es varētu par simbolisku samaksu uz kādu mēnesi aizņemties?

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Man šobrīd ir izteikts slinkums lasīt visu iepriekšminēto (šo vārdu rakstīju miljons reizes, līdz bija pareizi), bet vēlējos pateikt, ka labprātīgi vairs nestāšos dzimumattiecībās... ar Linux. Kopš pagājušās nakts visu laiku jūtos piesmiets un izmantots kā lēta Lienes ielas mauķele.

P.S. Man ir radošā krīze.. Agrāk bija izteiktāka vēlme ko uzrakstīt, kā arī iztēle bija dzīvāka. Sen neesmu domājis par visādām slimām un pretīgām lietām. Ehh, kļūstu vecs.. :/

EDIT: Izlasīju! Un man sagribējās kakāt. Tā varētu būt kāda veida zīme?

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, ko tad nevarēji dabūt pie dzīvības? :)

Par tēmu runājot, vecie purni ir +/- pieauguši un neļauj jaunajiem censoņiem izvērsties ar stulbiem topikiem kas bieži vien bezsakarā noveda pie labas lasāmvielas, ja ieliktu kautkādu liztikzu par moderu tad gan te jautri ietu :).

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu varētu kāds iebāzt apkakātu peni puteklusūcējā un pēc tam aprakstīt izjūtas? Nemācēt nosaukt visus mēnešus pēc kārtas ir defs vai low skilled noob? Pieraksti visu telefona ar megaskaļu signālu un lai viss atgādinas tieši 1 min pirms tā kam jānotiek, vairākas reizes būs par vēlu un tad vrbūt sāksi atcerēties savus pienākumus un galvā nebūs vislaik offtopics :muahaha:

Meklē: Nopietnām attiecībām

Dzīvesvieta: ******** rajons

Virsraksts: Mekleju otru pusiiti^

Vecums: 20

Teksts: Mekleeju otru pusiiti...nopietnaam attiecibaam!^

Autors: SinTija

E-pasts: [email protected]

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

novijas - nekur. Vienīgais - tavs mirušais ķermenis nokļūs vai nu zārkā vai tiks kremēts (kā nu tu tur vēlēsies). Tā ka neceri, ka pēc nāves kaut kur nokļūsi. Ja gribi kaut kur nokļūt, tad dari to dzīves laikā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...