Jump to content
GIGN Forum

Futbola Topiks


Garsho alus
 Share

Recommended Posts

Es kaut kur dzirdēju, ka āfrikāņiem ir kaut kādas speciālas taures, gan jau pašu ražotas :D man arī ļoti besī tā stulbā skaņa fonā :thumbsdown:

EDIT: smukus vārtus guva podoļskis, vismaz laba izspēle :)

Edited by miikstais1
Link to comment
Share on other sites

Vācija vienkārši brauc pāri Austrālijai. ;/

EDIT: Runājot par taurēm, tad jau labāk tās taures nekā kapa klusums, un simt punkti ka dzīvē tas ir daudz iespaidīgāk nekā tā zumēšana pa televizoru!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

;/

EDIT: Runājot par taurēm, tad jau labāk tās taures nekā kapa klusums, un simt punkti ka dzīvē tas ir daudz iespaidīgāk nekā tā zumēšana pa televizoru!

tici man tu labak gribeetu dzirdet raudoshus angļus vai kapa klusumu nekā vuvuzeles skaņa 90min :D

Link to comment
Share on other sites

;/

EDIT: Runājot par taurēm, tad jau labāk tās taures nekā kapa klusums, un simt punkti ka dzīvē tas ir daudz iespaidīgāk nekā tā zumēšana pa televizoru!

hallo, ko? tās taures ir faking megabesīgas. Vislaik kaut kāds sūda fons. NEKO citu nevar dzirdēt kā tikai to huiņu. Dzīvē iespaidīgāk? Kuru piš dzīve, pie teļļuka to sūdu skatās faking miljards (to es tikko izdomāju :) cilvēku, dzīvajā kaut kādi 70k. Sēdēt tam sūdam blakām arī droši vien ir riktīgi jautri.

megadebīlbesīgs sūds. Episkākais futbola finālmačs ever būs, paies vienā dūkšanā. Burvīgi. Būs ko atcerēties. Man šķiet skatītākais kanāls būs tas, kas iemācīsies izfiltrēt to jobano skaņu.

Link to comment
Share on other sites

Izskanēja jau ideja, neļaut ienest vuvuzeles arēņā, pagaidām bez panākumiem,bet ka lielajiem ietekmīgajiem viīriņime bus zb, visticamāk ap pusfinālu tad varbūt aizliegs...

Kāds apšauba Holandes uzvaru? Manā skatījumā dāņiem nav ko likt pretī Robēnam un Van Persikam...

Link to comment
Share on other sites

:) Dooooh!

tikai atšķirība ir tāda, ka Francija sūkā depresīvi, Spānija ir nedaudz labāka, bet vāciešiem tajā spēlē vienkārši brutāli neveicās, 2 štangas un neiesists 11m soda sitiens, vācieši vēl spēs sapurināties, par spāņiem īsti nezinu, bet francūži sux 4 life ar šo treneri :)

ā, jā, angļi arī nerullē

no futbola lielvalstīm arī portugāļi tādi pašvaki izskatās, vispārliecinošāk pagaidām spēlē 1. argentīna 2. nīderlande un es pat nezinu ko likt trešos, jāliek slovēņi :D

Link to comment
Share on other sites

:)

ā, jā, angļi arī nerullē

no futbola lielvalstīm arī portugāļi tādi pašvaki izskatās, vispārliecinošāk pagaidām spēlē 1. argentīna 2. nīderlande un es pat nezinu ko likt trešos, jāliek slovēņi :D

Lai gan Nīderlande ir komanda kura man jau sen patīk un šajā čempī par viņu fanoju pēc Argentīnas(dēļ Messi), Nīderlande nerāda labāko sniegumu, vismaz pagaidām tiešām. Tas nekas ka viņiem ir pirmās divas uzvaras, bet kādas tās uzvars- nestabilas, dāņi mierīgi varēja nezaudēt ar 2-0 ,cik tur viņiem labas izdevības bija. Pret Japānu tikai 1-0, švaki švaki. Domāju ka ir jūtams Robēna trūkums, kā nekā caur viņu visu sezonu gāja Bayern spēle un tādus golus jā Sneijders iesita pret japānu viņš liek standartā. Tātad Nīderlandei paliek vēl Kamērūna, tur 100% gaidāms atklātais futbols, Kamerūnai neko vairs nevajag, Nīderlande ies uzbrukumos lai būtu rezultatīva spēle,a nu Blue Samurays izdomā vinnēt Dāniju pa 2 goleim(neticu). Tas tā kopum\a par Nīderlandi, katrā ziņā viņiem uzticēties varēs no 1/8 fināla kad Robēns spēles, pagaidām viņu pass & pass spēles stils nepatīk.

Angļi - suck ; Francūži - suck ; tas ir 100%

Spāņi noteikti būs traki,pēc šī watafak gadījuma, pirmais viņu mērķis Hondurasa, ceru ka tur būs damage. Un tad Čīle, nu domāju ka ar Spāņiem viss būs OK.

Argentīna - manējie :thumbsup: Apsveicam Higuanu ar pirmo hattrick čempionātā, tomēr mēs visi labi redzējam ka visu izdarīja Messī, un ka viņš bija iesaistīts katrā bīstamā momentā, pašam viņam vārtus gūt nesanacā, tagad sanāks ka ESPN eksperti būs ķipa uzminējuši ka Mesī būs noguris pēc garās sezonas Barcelonā, man kaut kā neizskatās ka viņš ir noguris, redzēsiet play-ff kārtā viņš būs tas kas visu darīs un ļoti iespējams ka pret viņu būs daudz kartiņas...

Par Slovēņiem ir labāki tie paši Amerikāņi, bet ļoti labi šajā čempī izskatās Meksika, izteikta komandas spēle,bez mega zvaigznēm ,perfekta organizācija un Dos Santos :)

Edited by emeka.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...